Jump to content
Türk Anime TV Forum

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

91
  • Son ziyaret

3 Takipçiler

LieWish Hakkında

• Derece
    Level 1
  • Doğum Günü 02-07-2003

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Türkiye

Profil Bilgileri

1. Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

o kadar çok şey yaptım ki yapacak hiçbir şey bulamıyorum
  2. baya uzun süre oldu dimi söz paylaşmayalı :D bu sefer 5 tane paylaşacağım o yüzden. çok uzun zaman geçti çünkü.

Spoiler

Onurlu adam düşmanından kopardığını ona geri yollar.

En iyi adamının düşmanın olduğu an, bittiğin andır.

Güçlendirmeyen acı, güçsüzleştirir.

Savaşın, çabuk biteni makbuldür.

Onların değil, senin verdiğin değerdir, aslolan.

3. Ben yeni katıldım merhaba

hoşgeldin. okumadıysan kuralları okuayı unutma sonra kötü olur bak :D
  4. Herkese Merhabalar

hoş geldin
  5. Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

Masamune-kun no Revenge "resmen anime tutarsa manganın devamını 2. sezon diye satarız hacı" tarzında yapılmış. oyun oynayanlar bilir, bazı firmalar oyunu yarım satar "finali görmek istiyorsan dlc al" der. aynı o tür bir final.
  6. Merhabalar!

hoş geldin niyeyse profil fotoğrafına bakınca aklıma samuray nasrettin hoca geliyor :D
  7. Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim ama aldım listeye bakarım bir ara alttaki seirei tsukai no blade dance?
  8. Selam, Anime Severler

film gelecekten flashback denebilir aslında. seriyi beğenirsen izle olmadı gördüğün yerleri geçersin :D
  9. Selam, Anime Severler

full movie hali de var. seride bulunmayan bölümleri de içeriyor ama diğer halini izlemeden çok etki bırakır mı bilemem. Request tuşuna basıp bırakmışım. şimdi gönderdim :D
  10. Selam, Anime Severler

Hoş geldin öncelikle. Ben sevmediğim oldu mu ilk bölümden bile bıraktığım oluyor. Popüler serileri de sevmem genelde tür önemli değil benim için sadece konuya karakterlere ve işlenişe bakıyorum. Ama garip bir şekilde sevmediklerim konusunda türler var. Spor, yemek, müzik, mecha, shounen gibi türden olan serileri sevemiyorum :/ MAL üzerinden ekledim. ben kendi listeme bıraktıklarımı eklesem profilde koca kırmızı bir çizgi oluşur muhtemelen :D Nedense okurken aklıma sebepsizce Planetarian geldi. Belki seversin bilmiyorum bak istersen göründüğünden çok daha fazlasını içeren kısa bir seri :) Top 5 listende dahi sadece 1 tanesine 10 vermiş olman garip geldi doğrusu. o animenin yeri sende ayrı galiba :D Müzik konusunda ben pek Vocaloid sevmem kulağımı tırmalıyor. bana rock, metal gibi şarkılar hoş geliyor senin zevkin bir şey diyemicem. Son olarak Steam profiline küçük bir bakış atarak bir tahminde bulunmak istiyorum. Konsol Oyun mu izliyorsun? Hızlı oyun olarak ücretsiz olduğunu duyurdukları oyunlar görünüyor çünkü son etkinliklerde :D İyi forumlar Not: çok fazla ":D" kullanmışım sanırım :D Dipnot: Al işte yine yaptım :D Dipdipnot: Bu alışkanlıktan kurtulmam lazım :D Yerin Yedi Kat Dibi Not: Petrol buldum ya la
  11. Merhaba arkadaşlar

hoş geldin. benim genelde shounenlerle de uzun serilerle de pek işim olmaz. top 5 saysam içinde bu iki unsur da sanırım bulunmaz. (aralarında seçim yapamıyorum :D ) iyi forumlar
  12. Sana başkalarını anlatan birine güvenme; seni de başkalarına anlatıyor olabilir.

"Bahsettiğim Özdeyişler" serisini farklı zamanlarda atacağımı söylemiştim değil mi :D 3 oldu bu yanlış saymadıysam

13. Anime İstek ve Önerileri

her karakterin birbirinden renkli olduğu bir anime önerebilir misiniz? Joukamachi no Dandelion gibisinden mesela. (öyle anlayan olmaz ama renkten kastım kişilik. Renk skalası değil yani :D)
  14. En son hangi kitabı okudunuz? :)

Zamanın Kısa Tarihi 4 yılı aşkın süre listelerde kalmasına şaşmamalı ne diyelim :D
  15. Merhaba

hoş geldin :D anime ile çizgi filmi ayrı terimler olarak görmeye gerek yok. sonuçta arka arkaya konulan resimler. anime japon kültürü içeriyor fark olarak.