Jump to content

LieWish

Üyeler
  • İçerik sayısı

115
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

LieWish kullanıcısının son zaferi 27 Ekim 2017

LieWish en beğenilen içeriğe sahiptir

4 Takipçi

LieWish hakkında

• Doğum günü 07/02/2003

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Türkiye

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

LieWish üyemizin başarıları

Hakkında

Neden ülke için bu kadar büyük bir boşluk bırakılmış anlamış değilim. O yüzden "Hakkında" kısmını "Ülke"; "Ülke" kısmını "Hakkında" olarak kullanıcam.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Adım: Ömer Özcan Güler
LieWish isminin herhangi bir özel çıkış yeri yok. ama büyük bir anlamı var benim için :)
Genelde sanal oyunlar oynayarak vakit geçiririm. animelere nadiren bakıyorum.
Hatta yaklaşık 3 yıldır seri bitirmiyorum bile diyebilirim. (19.07.17 tarihinde yazıldı.) Masamune-kun no Revenge saymazsak tabii. Ki onu ben saymıyorum. Sezon olarak geçmiş olsa da Manganın tam yarısında final verdi ve o kadar soru işaretine dokunmadı. Çok sinirimi bozdu bu yüzden. Anime bitince boşluk içerisinde hissettim. Ama şu dram animelerinde olduğu gibi bir boşluk değil bu. oldukça rahatsız edici bir boşluk...
Her neyse, genelde Fantastik, komedi türü animeleri severim. (bazı özel konuları olan animeler de dahil ( ͡° ͜ʖ ͡°) sonuçta bana kalırsa herkesin içinde bir fetişist yatıyor :D )hayatı çok ciddiye alabilen bir insan değilim. :D
RolePlay yapmayı severim ve o yönde online oyunlar da aynı şekilde. Kim tam olarak istediği karakteri yaratabildiği bir oyun istemez ki? Hayır. BnSden bahsetmiyorum. ICARUS'tan bahsediyorum arkadaşım. BnS de kötü bir oyun değil. ama bekleme ekranı simulatörü olarak.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.