Jump to content
Türk Anime TV Forum

lost54

Üyeler
 • İçerik sayısı

  5
 • Katılım

 • Son ziyaret

lost54 Hakkında

 • Derece
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet
  Erkek

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. lost54

  ANİME UPLOAD

  Şu anda iki serinin çevirisini yapıyorum. Bu çevirileri sitenizde paylaşmak istiyorum. Henüz yeni bir fansub kurdum bu sebeple upload etmek isteyince doğal olarak isim gözükmüyor. Bu konuda bir politikanız var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
 2. lost54

  altyazı ekleyebilmek için gereken videolar

  Ben alt yazıyı gömmek için format factory kullandım. öncesinde de bir çok program. elimdeki bir hardsub videoya alt yazı ekledim. yani üstüne yazdım.diğer programlar yazıların yerini dahi kaydırıyordu gömme işleminde sadece format factory de bu olmadı. ama ff dahil hepsinde arka plandaki yazıyı kapatmak için siyah şerit kullanmıştım onu beyaza çevirdi. Çeviri için aegisub programını kullandım. Böyle bir hata basitmiş gibi geldi ama nedenini merak ettim. ilerde olası sıkıntılarla karşılaşmamak için bilgin varsa yardımcı olur musun?
 3. lost54

  altyazı ekleyebilmek için gereken videolar

  Verdiğiniz bilgiler için hepinize teşekkür ederim. Fazlasıyla işime yaradı. problem yaşarsam yine size sorarım
 4. arkadaşlar mkvextrackgui ve aeigsub programlarını kullanıyorum. daha doğrusu bu işte acemiyim kullanamıyorum:) sebebi ise internetten indirdiğim animelerden ingilizce altyazıyı çıkarmaya çalıştığım zaman izin vermiyor. önce mp4 dosyalarını mkvye çevirdim ama yine olmadı. İnternette yeterli bilgi yok bu konu hakkında. Altyazıyı çıkarabileceğim ve bu iki programı kullanabileceğim videoları nasıl temin edebilirim. ya da internetten indirdiğim bu videolar için uygulayabileceğim başka bir yöntem var mı?
×