Jump to content
Türk Anime TV Forum

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8.803
  • Son ziyaret

• Başarı

26

Toprakezgi kullanıcısının son zaferi 20 Temmuz 2015

Toprakezgi en beğenilen içeriğe sahiptir

Toprakezgi Hakkında

• Derece
    Pika Pika
  • Doğum Günü 23-12-1994

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

173.423 profil görüntüleme
  1. Profilime girip duracağına selam ver selam... 

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ketçapla güzel giden çok şey yok bence. Mayonez olsa neyse

3. veritas

veritas

biriniz arkadaşı bazukayla vursun lütfen 

gintama sougo bazooka ile ilgili görsel sonucu

4. LeornKayn

LeornKayn

Mayonez.:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. Çok özledim ya. Çıldırmak üzereyim. 

3. Fakat güzel sınanıyorum. Her günüm şöyle: “Heeh bi bu eksikti.”

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Hmm, sağlık olsun. 

3. Asperatus

Asperatus

Her gün "“Heeh bi bu eksikti.” diyosun ya, alternatif cümle teklifi yaptım sana. 

"Ya bırak ya" da diyebilirsin. Daha duygusal.

4. Harutobi
  4. Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 

5. Doğum Günü Kutlama Bölümü

Kaç ay oldu saymadıım köye göçeliii, Mevsimler geldi geçti görüşmeyeliiii. Hiç haber göndermedin Ayfondan beriii, Yoksa aşka sarıp da unuttun mu beniii. Dün yine seni andım gözlerim doldu, O tatlı günlerimiz bir anı oldu. Yaz tatili geldi başa katlanmak gereek, Seni çok çok özledim arkadaşım eşeek. (Son iki kısmın Seherli olanını da buldum da eşek daha anlamlı geldi.) @Haruka Doğum günün kutlu olsun lö, seni çok seviyorum. İyi ki doğmuşsun may lav. Geçen sene miydi o iyi doğmuşsun yazmıştım bi yere. Sprğgğvş Öyle bi şey hatırlıyorum ama tabi ki net değil. 🙄Bilgilendirirsin artık. Gidip bunu videoya çekip atayım ben. Çok hoş oldu spfpcşcş
  6. Doğum Günün Kutlu Olsun Barış D. Baryshx

Tüh be gözümden kaçmış. Üzüldüm şimdi. Barış adminim nice yaşlara. Mürüvvetini de görürüz inşallah. (Ne biçim yazılıyomuş be) Oh içimdeki babanneyi de saldığıma göre kaçabilirim. :D
  7. Hastane kokusundan nefret ediyorum. 😒

2. Leffwn

Leffwn

Çok gidiyorsan alışırsın her türlü. :D 

3. FeeLing7d

FeeLing7d

Hiçbir türlü alışılmaz bence, hele bir de onkoloji gibi bölümlerde duruyorsan fena..

4. Rakuncuk

Rakuncuk

Yaşasın morglar. :trees_stoned_inhale:

8. Ruh İkizi

Çatışma olmaz da sıkıcı olur bence. Çok farklı olduğunda uzlaşma sağlanırsa mikemmel olur. :D O değil de flood yapmasan iyi olurdu @sphinxd
  9. Ruh İkizi

Görme ihtimali var demek. 😳
  10. Naruto'ya tekrar başladım. Daha önce de 30 bölüm falan izlemiştim sanırım. Bu sefer Sakura'ya daha az uyuz oldum. Atladığım için mi acaba? :booger-crazy-rabbit-emoticon:

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Klasik bir seri, bence bu açıdan izlenmesi gerekiyor. Ben çok istikrarsız bir anime izleyicisiyim ama esasında izlemek istediğim çok anime okumak istediğim çok manga var. Yavaş yavaş hepsi izlenir-okunur diye düşünüyorum. O yüzden gidebildiği yere kadar giderim. Baktım olmuyor buraya nir yere yazarım zaten. Sonra oturur birlikte kötüleriz Naruto'yu. :ahaaah-onion-head-emoticon:

3. LeornKayn

LeornKayn

Kimisine şişirilmiş gibi geliyordur doğru olabilir bana kalırsa da capanlar abarttı asla kötü bir seri değildir.Benim içinde ise çok iyi bir seridir ama çok iyinin üstündeymiş gibi davranmam capanlar gibi.

4. Perfectum

Perfectum

:sigh-onion-head-emoticon: Ben Naruto' yu kötülemiyorum ki arkadaşlar. Birinci sezonu için site site dolaşan biriydim yani. İkinci sezonu içindi söylediklerim ve biraz hayal kırıklığıydı benim için yani yanlış anlaşılmasın. :pretty-onion-head-emoticon:

11. Spoiler

VM8Akn.jpg

Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv

2. sadece okan

sadece okan

075.jpg

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tamam len utandırmayın spfşvşv

Hepinize teşekkür ederiz. ?

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oha pcde kocaman gözüküyormuş. :sweating-onion-head-emoticon: Gomenne minna...

12. Bana ingilizce altyazılı anime izleyebileceğim bir site önerebilir misiniz?

2. Kaxell

Kaxell

kissanimenin içine edildiğinde burayı kullanıyordum: https://www.masterani.me/ 

Şimdi baktım da daha da iyi olmuşlar

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bi ara filmleri dizileri yasal izleyeyim dedim dolar tavan yaptı. Gerçi onu da yasal olduğu için değil altyazıların üzerine gelince türkçe anlamı çıkıyo diye yapmıştım slrşvşvş Her neyse yine de teşekkür ederm hepinize. Bazılarına daha bakamadım ama size güveniyorum. ? 

4. zuvazicom

zuvazicom

zuvazi.com var yakında eklenecek

13. Buralara yine n'olmuş?

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bayramımı niye kutlamadın hayırsız, nankör:bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Bayram bana gelmedi ki ya. Dolap monte ettim duvar boyayıp alçı falan yaptım yani. Sprğcic Ama iyi bayramlar. :D

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sanada iyi bayramlar:nyappyderpplz:

14. Doğum Günü Kutlama Bölümü

İyi ki doğdun kıymetlimiss. ?
  15. Emektar demek hmm..  :smoking1-onion-head-emoticon:Forumdaki son dayanağım da mı emekli oldu. :dead-crazy-rabbit-emoticon:

@Pyskhe

2. Haruka

Haruka

Açılın ben evlencem. :happiness-crazy-rabbit-emoticon: 

Bu ara dört bir yanım da düğün nikah zaten araya kaynarım. Ahahhss

Barış Bey Admin de evlenecekmiş demek nerdeyse. :cruch-onion-head-emoticon:  

Beti planı devreye sokalım bir ara. :cool-onion-head-emoticon:

3. Lynx

Lynx

Canın sağolsun Barış adminim. Ama evlenmeyip Madao olmaya niyetim yok ehuehehue.:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

Seheeğğrrr~ :happy-onion-head-emoticon:Mayıs geldi diye coştu bunlar biran önce Ezgiyi ve seni verip sıraya geçmem lazım ehuehue. Gerçi daha Yücesan hanımcım var ehuehe.

Ben sinyal vericem saldırı için. :super-onion-head-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Başım ağrıyordu 3 saat uyudum yazmışsınız.

Vay Ay'ın Gözü projesini devreye sokacaksınız demek :D (Naruto)

Çok hevesli gördüm sizi evlilik için :P 

Şaka maka nasip işi birazda, olacağına varır ama zor iş. Baştan savma olacak bir iş değil, çevremizde örnekleri görüyoruz zaten