Jump to content

Banshee

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Banshee hakkında

• Doğum günü 01/01/1996

Banshee üyemizin başarıları

1. Banshee

( 13 / 13 ) Sora no Otoshimono

Tesekkür Ederiz
  2. Banshee

Bakuman - Tüm bölümler [25/25]

Tesekkurler Çok Güzel Bir Seri 2. Sezonu Eylul Ayın da Çikicak diye biliyorum.
  3. Internet Download Manager 6.07 | Patch ve Crack | Seri Numarası Internet Download Manager (IDM), Çok yönlü hata düzeltmesi ve devam edebilme yeteneği durma, yavaşlama, hata verme, bilgisayarın kapanması gibi downloadların kesilmesi durumunda kayıp olmaksızın downloada devam edebilme yeteneğine sahip, download hızlandırıcı, dinamik dosya ayrıştırması, ayrı yerlerden download edebilme teknolojileri ve mevcut bağlantıları tekrar tekrar yeniden bağlanma işlemi olmaksızın yapabilme özelliğine sahip kaliteli bir program. Önemli bir hatırlatma! "patch" dosyasını kullanarak IDM yi cracklarken rar dosyası içinden çıkarmadan çalıştırın, aksi takdirde virüs programları uyarı vermekte! Bu tür dosyalar "regedit" üzerinde değişiklik yaptığından antivirüs programları virüs olarak alarm verebilir. İndirme Linkleri 1)Uploaded.to: http://ul.to/ktuoi5p5 2)Fileserve: http://www.fileserve.com/file/pHHV559 Konuyu İlk Basta blackeditions arkadasimiz Açmisti Ben Onun Açtigi Konuya Patch + Crack ekledim. Not: Alintidir.
  4. Banshee

Anime Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Tesekkürler Konu Sabit.
  5. Banshee

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Üni Den Sonra Hedefimi Tam Yapmadim Ama Japon Dili Ve Edebiyati Okumak İstiyorum =D
  6. Banshee

En Sevdiğiniz; Romantik/Shoujo Manga

Tabikide Vampire Kngiht <3 Yuuki.
  7. Banshee

Profesyonel Fan Art Çizimlerim (YENİLENDİ)

Gerçekten Çok Güzel Çiziyorsun Gelistirisen Çok Güzel Seyler Yapabilrsn !
  8. Banshee

Kaichou Wa Maid-sama! !

Romantik Komedi Seven Biri Olarak Animeyi İzledigimde Havalara Uçmusdum Keske Zamanı Geri Sarabilsem Ve Tekrar Tekrar İzleyebilsem =D
  9. Banshee

Death Note

Death Note Herkesin İzlemesi Gereken Bir Anime Gerekse Senaryosu Gerekse Çizimleri Harika İzlemeyen Varsa Şiddetle Tavsiye Ediyorum =D
  10. Yeni Nesil Anime Çeviri Platformu =D Basit Ama
  11. Banshee

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Ecchi Okul Romantik Komedi Dram Bunlari Çok Severim Ama Arada Shounen animede izledigim olur =D
  12. Banshee

Favori Anime Müzigin ?

Full Metal Alchemist ilk 4 Opennig İ Çok Güzel =D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.