Jump to content

xtrom981

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

xtrom981 üyemizin başarıları

1. xtrom981

Herkese merhaba :)

Hoş geldiniz =)
  2. xtrom981

Merhaba ben yeni arkadaşınız =P

Hoş buldum teşekkürler.
  3. xtrom981

Merhaba aranızda yeniyim.

Hoş geldin =)
  4. xtrom981

Peki =D o unvanlarda pek bir bilgim yok =P
  5. xtrom981

Hoşbulduk Barış-kun =)
  6. Merhaba ben Berkay.Lise 1. sınıfa gidiyorum.Sıklıkla anime izlerim.Favori animelerimden 3 tanesi: FairyTale ,Gintama ve Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records [Fiziksel özelliklerim ve görünüşüm Glenn Radars =P(Gerçek Hayattaki Halim )].Japonya da Üniversiteyi okumayı düşünüyorum.Japoncayı az çok biliyorum denebilir.Hiragana Katakana Alfabesini Karıştırıyorum tek sıkıntım =D.Ve 200den Fazla Kanji Ezberebiliyorum ve ezbereyeceğimde.Japonya da okuyan bir kişinin biyografisini okuduğum zaman kanjilerin öneminden bahsediyordu bende dedim önceden kanji ezberlemeye başlıyayım diye.Sonuçta oraya gittiğimde bana japonyayı türkçe şekilde öğretmeyecekler ingilizceden japoncaya çevirecekler.Bu kadar eğitim hayatıma kafamı yormuşken.Hedefim Bilgisayar Mühendisliği.Ondan sonra ise daha büyük hedeflerim ve amaçlarım var.Ne demiş Che Peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün hayaller gerçek olabilir.Tanıştığımıza Memnun oldum.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.