Jump to content
Türk Anime TV Forum

Sachiko

Üyeler
    12
  • Son ziyareti

• Başarı

2

Sachiko kullanıcısının son zaferi 25 Haziran

Sachiko en beğenilen içeriğe sahiptir

5 takipçi

Sachiko hakkında

• Derece
    Level 1

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

147 kez ziyaret edildi
  1. Sachiko

Küçük bir fikir ^-^

Şimdi atabilirsin
  2. Sachiko

Küçük bir fikir ^-^

Eğer kanalı bulabilirsen ve hala aktifse bana da haber ver lütfen *-*
  3. Biraz saçma bir fikir olabilir ama üyelerin çok eğleneceğini düşündüğümden bu fikri ortaya atmak istedim. Olduğum eski bir forumda yaklaşık 4-5 kişi grup olup bir hikaye yazarlardı. Hepsinin kendine özel bir karakteri, türü (İnsan, vampir vb.) olurdu. İlk başta karakterinin nasıl dönüştüğü şey olduğu (Mesela bir gece yürürken ağaçtan kafasına bir şey atladı ısırdı onu sonra hoppala cuppala derken olduğu şey oldu.) anlatılıyor, sonra grup üyeleri, grubunun adı, özellikleri, hayatı gibi şeyleri anlatıyor o kişi. Karakter tanıtımı bittikten sonra bir hikaye yazılmaya başlanıyor birinci grup üyesi bir bölüm yazıyor, sonra grubundaki başka bir üyeye hikayeyi devrediyor. Bu böyle sıkılana kadar devam ediyor. Belki çok anlaşılmamıştır dediklerim, eskiden olduğum forumda biz buna rp yazmak diyorduk. Neyse, eğer bu fikre ısındıysanız, şunu değiştirelim yada, yok gereksiz olur bu diyorsanız aşağıda belirtin lütfen. Konu hakkında sorularınız varsa da sorabilirsiniz ♡♡♡
  4. Sachiko

En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Sasaki Haise *-*
  5. Sachiko

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

Ebiten
  6. Sachiko

Darling İn The Franxx
  7. Selamlar forum, ben Beren. 16 yaşındayım, anime izlemeye başlamamın sebebi aslında bir arkadaşımdı diyebilirim her ne kadar onu şu an pek sevmesem de hayatıma animeleri ve mangaları katması gerçekten iyi bir şeydi. Bahsettiğim kişi manga aşığıydı kitaplığında Tokyo Ghoul'un mangalarını görmüştüm (Ayrıca anime de izliyordu.) Çok ilgi çekici gözükmüştü niyeyse, diğer gün hemen gidip aldım. Bitirdikten sonra animesi olduğunu öğrendim bir günde bitirdim, hızımı alamayıp bir daha bitirdim. Sonra pişman oldum. Neden mi? Çünkü diğer sezon için yaklaşık iki yıl beklemem gerekti. İki yıl falan bekledim ama değdi, Haiseyi görünce ağzımın suyu akıyor (durun bir bayılıp gelcem) Her neyse TG'den sonraki animem Mirai Nikki oldu, anime boyunca Yuki yüzünden birkaç sinir krizi geçirsem de gerçekten güzel bir anime herkese öneririm. Gelelim hobilerime, hobilerimden biri animelerden tanıdığım karakterleri çizmeye çalışmak, ardından yaşadığım bozgun nedeniyle hayatı sorgulamak. Biliyorum biraz saçma oldu ama cidden sporu müziği falan geçtim çizimde yetenekli olmayı isterdim. Buradaki herkes gibi anime izlemeyi severim. Ayrıca benim kanser olarak da tanımladığım LoL (League of Legends) oynamayı severim. En sevdiğim anime Darling İn The Franxx (spoiler var dikkat) ama cidden Kokoro ve Mitsurunun hafızalarının silinmesi ve birbirlerini tanımıyor gibi olmaları beni derinden yaraladı. (Zero Two da bir garip oldu bölüm sonunda umarım ölmez). Çok uzatmak istemiyorum, umarım beni çabucak aranıza alırsınız forum halkı ◕‿◕
  8. Sachiko

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Diabolik Lovers
  9. Sachiko

One Piece
  10. Sachiko

''Tekrar Tekrar İzleyebilirim!'' dediğiniz Animeler

Mirai Nikki
  11. Sachiko

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Bir eve gönderilen kızı sıra sıra evin tüm vampir çocukları emikliyor