Jump to content

AstralTrinity

Üyeler
  • İçerik sayısı

22
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AstralTrinity reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi... İyi ki... 19 .07 ❤️ ❤   
    Küçük bir kızın babasına duyduğu aşktan doğan en büyük sevgi...
    İyi ki... 19.07 ❤️❤️

2. Beğen
    AstralTrinity got a reaction from Serhat Zeraora for bir durum güncellemesi, Hafif bir tebessüm!   
    Hafif bir tebessüm!

3. Beğen
    AstralTrinity reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Günaydın. Yeni uyanan biri olarak. ?   
    Günaydın. Yeni uyanan biri olarak. ?
  4. Beğen
    AstralTrinity reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Sen yine de bana nasılsın diye sor; kötüysem iyi olurum...   
    Sen yine de bana nasılsın diye sor; kötüysem iyi olurum...
  5. Beğen
    AstralTrinity reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Mana ağır bir yüktür. İnsanlara taşıyamayacakları manalar yüklemeyin.   
    Mana ağır bir yüktür. İnsanlara taşıyamayacakları manalar yüklemeyin.
  6. Beğen
    AstralTrinity reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken he   
    Ruh halinin yükselip düşmesi de bir imtihan mı? Mesela yüksek bir ruh halinde iken hep o halde kalmayı arzu etmek, o hal gidince kendini kötü hissetmek imtihanın (sorunun) bir parçası mı? "Sabır" cevabın bir parçası mı?
  7. Beğen
    AstralTrinity reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Steins Gate 0 opening metal cover ?   
    Steins Gate 0 opening metal cover ?

8. Beğen
    AstralTrinity reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Günaydın Forum Sakinleri   
    Günaydın Forum Sakinleri 
  9. Beğen
    AstralTrinity reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Yeni Nightcore keşfettim   
    Yeni Nightcore keşfettim 

10. Beğen
    AstralTrinity reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Sanki biraz sıkıcı ._.   
    Sanki biraz sıkıcı ._.
  11. Beğen
    AstralTrinity reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Aranızda hiç sıkılan yokmu ?   
    Aranızda hiç sıkılan yokmu ?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.