Jump to content

SeNaToR2038

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

27
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

SeNaToR2038 kullanıcısının son zaferi 22 Ağustos 2018

SeNaToR2038 en beğenilen içeriğe sahiptir

SeNaToR2038 hakkında

• Doğum günü 02/11/2001

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    anime novel çizim yapmak ve yatmak :D

Son profil ziyaretçileri

6758 profil görütülenme

SeNaToR2038 üyemizin başarıları

1. Bugün enerjiğiz aktif kişiler çoktu bugün merhaba herkese ??

1. Gallardo

Gallardo

Olum sen yanlış zamanda geldin 5 sene önce gelecektin ?

2. SeNaToR2038

SeNaToR2038

Keşke ilk keşkem oldu bak buda 

3. SeNaToR2038

SeNaToR2038

Bizde yeni nesil olmak bari napalım

2. Anime indirip albüm yapan bir benmiyim WhatsApp sordum bir kaç izleyen arkadaşıma çok saçma gerek yok dedi

1. LeornKayn

LeornKayn

Siteler kapanmadığı sürece gerek yok.Aynı zaman bir nevi koleksiyonculuk zevk alıyorsan devam et.

3. SeNaToR2038

( 62 / 62 ) Metalocalypse

Bitmesi çok garip hissettirdi intihar edesim geldi diyebilirim neyse güzeldi bir anlık heyecanla izleyip bırakamadım ama izlemeyin kimse izlemesin psikolojik saldırı var ?????
  4. Sen sevdin diye herkes o animeyi sevmek zorunda değil lütfen daha fazla zorlamayın özellikle

Bleach ve naruto hayranları aşırı takıntılısınız 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. SeNaToR2038

SeNaToR2038

Senator benim için anlamı en yukarıdaki tanrıdan üstün kişilik demek ilk yazdığım hikayeydi o yüzden önemli bir isim Senator ama 2038 hiç bilmiyorum sevdim sayıyı yazdım ardından heryerde bu sayıyı kullandım

3. LeornKayn

LeornKayn

Güzel,foruma daha önce kayıt olsan ateşli olduğu dönemlerde çok güzel olurmuş.Enerjin çok yüksek konu açıp anlatacak çok şeyin var bunu sevdim ama hala buradaki bir kaç kişiyle kaynaşmak için şansın var yakın bir vakitte birileri senle daha fazla etkileşime girer.

4. SeNaToR2038

SeNaToR2038

Teşekkür ederim aslında tek yaptığım boş zamanlarımı değerlendirip eğlenebileceğim bir yer arıyordum o kadar ve neresi olursa olsun herşeyi yüksek hevesle yapmak lazım 

O eski zamanları bende görebilseydim keşke

5. 23 ağustos perşembe 

Bugünü unutmak istemiyorum benim için çok mutlu bir gün ve heryere yazarak bu mutluluğumu paylaşmak istiyorum sizinde mutlu bir gün geçirmeniz dileğiyle :hi-onion-head-emoticon::hi-onion-head-emoticon:

6. Özellikle shingeki no kyojin 3. Sezon opening felaket uyumsuz olduğu söylüyor büyük bir kitle sizce nasıl ve bunun dışında başka hangi animelerin op en uyumsuz
  7. Gece 4 şuan burada olan gececi tayfaya merhabalar 

Yatmak istiyorum ama uyuyamıyorum diyenler sıkıcı animelerine varlığı işte bu gibi durumlarda işe yarar gidip tonari no Seki gibi bir amaç güdmeyen parodi animeler izleyelim

8. Kendinize saklamaklada haklısınız çeşit çeşit sorun çıkıyor sonra
  9. WhatsApp gruplarına dahilmisiniz 

Ben özellikle animeye dahilim eğer çizim grupları falan varsa davet edin benide 

Plus ultra danışma grubu

Muhabbet grubu adı gibi

Anime sekai ölü ve kuralsız

Animeci yazarlar hikaye uydur gitsin

10. Özellikle instagramda hangi kişileri takip ediyor ve neden ilginizi çekti Benim sayfamada bakarsanız sevinirim unnu_animesmanga
  11. Konu açıp duruyorum ama forumda takılmak güzel kendimi tutamadım her zaman böyle herşey abartıyorum herkes şikayetçi benden ?

12. Jojo izlerken aile soyu hakkında kafası karışan bir benmiyim 

Dedesinin 4 soy önceki dedesi böyleymiş 

Ben daha kaç dayım var kime yenge kime teyze dicem onu karıştırıyorum

13. SeNaToR2038

NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ

Nasıl bir geçmişi var bu forumun bu merak içimi kemircek eski haline görmek isterdim
  14. Foruma ne kadar sıklıkla girer ve en çok yaptığınız şeyler nedir forum sizin için ne ifade ediyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.