Jump to content

reyhanime

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

Yok

1 Takipçi

reyhanime hakkında

• Doğum günü 08/23/1999

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

reyhanime üyemizin başarıları

1. reyhanime

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

Açtığımda ağzım açık bir şekilde donakaldım :D Süper olmuş.Ellerinize sağlık =)
  2. reyhanime

Bleach

Bleach bence çok güzel bir başlangıç yaptı.Ah birde yazın olsaydı bu bölümler okul açıldı bleach başladı :) Ama süper bir bölümdü openingi felan. Mangasını takip etmiyorum ama ara sıra okuyorum o yüzden neler olacağını biliyorum :D Ama anime izlemek bir başka oluyor ya bildiğin halde acayip bir şekilde heyecanlanıyorsun umarım hep böle gider ve umarım ki bir daha fiiler böle uzun olmaz :)
  3. reyhanime

Zapaktousu olursa ne olur??

Beğenme butonu olsaydı, beğenirdim :o
  4. reyhanime

Zapaktousu olursa ne olur??

Tahmin edilemeyecek kadar güçlü olur :D
  5. reyhanime

cizimlerim (YENİLENDİ)

Ahhh ah ben bir yüz şeklini çizemedim gitti.Çizimlerin süper bende böle çizmek istiyorum ama :'( Çizebildiğim sadece göz burun ağız kulak :'( İchigoyu süper çizmişsin 8)
  6. reyhanime

En iyi anime soundtrack hangisi?

D-tecnolife (bleach) Asterisk (bleach) Rolling Star (bleach) İchirin no hana (bleach) What's up people (Death Note) Futatsu no Kodou to Akai Tsumi (Vampir Knight) Piece of love (Kamikaze Kaitou Jeanne) My soul your beats (Angel Beats) Jikan yo tomare (Itazura na kiss) bu kadar hatırlıyorum :D
  7. reyhanime

Yuru yuri

.ShadowWolf sadece bir uyarıda bulunurken sen yanlış anlayıp uzatıyorsun konuyu.Ayrıca çeviride anime de güzel.Konusunuda kendin araştırıp bulabilirsin yani.İzle tavsiye ediyorum o kadar .
  8. Yabancı Yerli Rock dinlerim.Yerli pop pek dinlemiorum ama yabancı pop diinliyorum.Eminem ve Rihanna klasik dinlenenlerden ve bende dinliyorum :D Linkin Park da arasıra dinliorum
  9. reyhanime

Yuru yuri

Bende indireyim diye açmıştım tekrardan konuyu tartışmayı okudum felan çok doğru konuşmuşsun +1 :D (Bende 1.bölümü daha indirdim izledim.Önceden izlemeden yorum yapmıştım.Ben beğendim şahsen :) )
  10. Benim oyum İchigo ile tekrar dövüş yapar. Adam uzun zamandır dövüşmek istiyor. İchigo ile hazır elinde, Zanpaktou'su gelmişken tekrar savaşır diyorum :D
  11. reyhanime

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Karizma ayrı datluluk ayrı :D Tatlı deseydiniz Aizen dermişim :) Hitsugaya tatlı ama madem karizma dionuz o zaman zaraki kenpachinin üstüne yok!!! :)
  12. reyhanime

Kurosaki Ichigo

:) Doğru söylüyorsun :)
  13. reyhanime

Yuru yuri

İzleyecek anime ararken 2 tane bulmuştum 3.sü de bu olsun indireceğim hemen :o (bu arada eline sağlık)
  14. anime izleyecektim ve aradım 1 yıl önce felan buldum türk animeyi ama forumunu bulalı çok olmadı :o
  15. reyhanime

Gerçek olmasını istediğiniz karakterler..

Sevgili olarak diye bişe demicem çünkü sevdiğim 5/6 erkek karakter var arasından birini seçemem :D Ama gerçek olsun dediklerim Kaname Kuran Kurosaki İcgiho Kaname Yuuki Yagami Light Amane Misa... Say say bitmez bu ama yazdıklarım en çok istediklerim :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.