Jump to content

Weeaboosour

Üyeler
  • İçerik sayısı

47
  • Son ziyareti

Weeaboosour hakkında

• Doğum günü 12/13/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://gezginportakal.com

Profil Bilgileri

Weeaboosour üyemizin başarıları

1. Açıkçası, bu bayağı tuhaf hissettirdi.
  2. Her sezon çıkan 50 animenin 51'i ağır derecede fanservice içerdiğinden doğru bence. Dünya çapında bilinçli anime izleyicilerinin özellikle son 3 senedir belli başlı bir kaç seri hariç anime sektörüne ilgisi neredeyse kayboldu ve stüdyolar şu anda çoğu animeyi sadece s#>£½$$#½ otakularından olabildiğinde para tırtıklamak için yapıyor. Anime ölse dahi manga baki kalacaktır bizimle dostlar emin olun.
  3. Selamlar TürkAnime! Ben Weeaboosour usta! Yaklaşık dört buçuk senedir anime izleyen, üç buçuk senedir cosplay yapıp fantastik kurgu hikayeler yazıp insanları kanser eden ben geldim! Hatta şu zamanlarda Dergim Totoro'nun başına musallat oldum. Sınav dönemlerinde throat singing çalışmak, teletext'in çalışma ilkesini anlamaya çalışmak, nefes almak en sevdiğim hobilerden. Birde fazlası ile hönkürmeyi seviyorum. Tam bir 80'li yıllar aşığı olabilirim sanırım. Yeni insanlar ile tanışmayı seviyorum. Ara sıra radyo yayınları yapıyorum (yine duyururum buralardan bir yerden). Onun dışında kafa şişirmeyi ayrı bir severim. Neyse diğer forumlarda yeteri kadar baş ağrıtacağım zaten. Şu müziği bırakıp kaçayım ben. JOOD POIOK!
  4. Bu başlığa bakarken neden bu kadar heyecanlandım ben yahu
  5. 96neko bir utaite ismi değil mi yahu? Ben mi yanlış hatırlıyorum yoğusam.
  6. Yazdığım bir hikayedeki Naini T'haö adlı örgütün reisi Alazkar Yanñig adlı adamın oğlunun ismi.
  7. Weeaboosour

Ekim 2014 Animeleri Tanıtımı

Bu seon sürüsüne bereket yahu. Fazlası ile zengin bir sezon bizi bekliyor.
  8. 5D's'ten sonra Yu-Gi-Oh! serisine olan ümidimi kaybettim ben...
  9. Bunu kullanıyorum şu anda ki gayet hoş jsfıopdsjs
  10. Weeaboosour

2014 Kış Sezonunda Yayınlanacak Animeler

Wake Up Girls!'ü görünce sağlam bir delirdim!
  11. Weeaboosour

Kospiley-ül Kambak

En son cosplayimi sizlere ulaştırıyorum! Cat Wizard:
  12. Weeaboosour

Anime Karakter türünüz

yandereyim ben .s.s.s.s.s yunoyum ben .s.s.s.s.s.s.s.s hepinizi keseceğim .s.s.s.s.s.s.s O değil de Keet'im lan ben. Olmadı en kötü Deredere'yim u.u
  13. Weeaboosour

Kospiley-ül Kambak

KONTAKT'ta yaptığım son performasımı da eklemiş bulunmaktayım n.n İlginize çok teşekkürler (*-*)/
  14. Weeaboosour

Kospiley-ül Kambak

Yep :3
  15. Selamlar ve sevgiler sevgili Türk Anime takipçileri! Evet! Buraya da sıçradım sonunda! VURDU GOL OLDUA! Öhühüm neyse şimdi yaptığım kospileyleri tanıtmak istedim size ancak benim cosplay tarzım biraz farklı. Randomic cosplay adında, anime buluşmalarda insanların getirdiği aksesuarları kombine ederek yaptığım kreasyonumsu şeylerde var. Öhöhöm. Neyse başlayalım! Harlem Guy: Alice in Wonderland - Mad Hatter Steampunk Version: Ottoman Zombie: Niatpac Nayn: Shargamu no Madoushi: Steampunk Guy: Takeru Akanai (Project Zha): Urahara Kisuke (MEGA FAIL!): Hetalia Axis Powers - Turkey: Megpoid Gumi - Matryoshka (Genderbender şeysi): Öhm... Şimdilik elimdekiler bu kadar... Daha yeni cosplayler yaptıkça sizlere de sunacağım efendim n.n YARDIMLARINDAN ÖTÜRÜ SENSEE COSPLAY'E ÇOOOK TEŞEKKÜRLER!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.