Jump to content

gok408

Üyeler
  • İçerik sayısı

126
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    gok408 got a reaction from Celine in Fanlara Göre Top 30 Mangaka   
    Listeyi görünce biraz korktum.Söz konusu mangakanın zekası ile alakalı bir durum çünkü ve bu konuda devma eden seriler arasında 1. Gintama 2.de One Piece olması çok yerinde olmuş.

Gorilla sensei bir daha saygımı kazandı.:D Zaten devam eden mangaya baktığımızda da herşeyi ile mükemmel bir şekilde ilerliyor.Hiç ara vermeden her hafta mangası çıkıyor :D

BANZAII GORILLA :D
  2. Beğen
    gok408 got a reaction from Taiyou in 2014'ün En iyi 30 Animesi   
    Psyco Pass ve Barakamon izlememen büyük kayıp olur.Psyco Pass tatmin edici bulamayanlar malum karakteri göremediklerinden bu yaklaşım içindeler.:D
  3. Beğen
    gok408 got a reaction from Megane-san in Toei Animation World Trigger’ı da mı Batırdı?   
    One Piece'i Gintama yapımcılarının eline verselede Op uçardı.Yukardaki animeye bakılınca direk göze battıyor.
  4. Beğen
    gok408 got a reaction from Sudee in Fairy Tail güzeli sizce kim?   
    Lucy ama Lucy'nin güzelliği başka türlü bir güzelik.Çekici olarak Erza'dır.:)
  5. Beğen
    gok408 got a reaction from Beste *-* in Fairy Tail   
    Seriyi 4 günde MKV olarak indirip  86. bölüme bugün ulaştım.Bleach den daha akıcıydı.Sonuna kadar sıkılmadan izledim.Ayrıca Natsu karakteri çok aşırılı abartılmamış.Bir nevi tüm hikaye Natsu üzerinden işlenmemiş.Bu hikayeyi izlenebirliliği artırıyor. Eğlenceli,komik,serüven dolu bir anime olmuş.Bir Animede olması gereken herşey mevcut.
    Hikayede romantizm olmadığına ben şahsen seviniyorum bu tarz animelerde romantizm sıkar.Ayrıca Natsu gibi bir karakterin romantik olabilmesi imkansız.:)
    Natsu=Lucy...Lucy'e başka birini yakıştırmak zor.:)
    Erza=Jellal...başkası olmaz.Bu kızın kalbinde başkasına yer olması zor gibi.:)
    Gray=Juvia...Bence en iyi çift..:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.