Jump to content

SnoW_DeaD

Üyeler
  • İçerik sayısı

418
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

SnoW_DeaD kullanıcısının son zaferi 21 Nisan 2015

SnoW_DeaD en beğenilen içeriğe sahiptir

6 Takipçi

SnoW_DeaD hakkında

• Doğum günü 04/13/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://www.youtube.com/user/tayi95

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4430 profil görütülenme

SnoW_DeaD üyemizin başarıları

1. Hocam uyarı yedim orucum bozulur mu ?

2. Epic bir cosplay hazırlamaya çalışıyorum hadi bakalım:D
  3. SnoW_DeaD

SnoW_DeaD Cosplayleri (Otaku House Cosplay Idol)

Burda natsu ya benzemiyorum ama diğer fotolarda andırıyorum en azından :D http://tayiksk.deviantart.com/art/Gray-vs-Natsu-366813970?q=gallery%3Atayiksk&qo=0 misal gerçi profil pcde olsam yollayabilirdim başka :D
  4. SnoW_DeaD

Fairy Tail Sona Eriyor!

Bir sekilde tekrardan yayinlanir sabirli olun bence boylesi Daha iyi oldu anime mangaya baya yaklasmisti naruto gibi fiiller serisi olcagina boyle ara versin daha iyi
  5. SnoW_DeaD

Fairy Tail

Guzellesmeye basladi biraz oturmaya basladi seri olarak benim fikrimi paso degistiriyor
  6. SnoW_DeaD

KONTAKT 3 ( Cosplay - FRP ve daha fazlası..)

Diktirdim.Tesekkurler
  7. Yeter Sınav!

1. Sourléd

Sourléd

Çaliş çaliş! Az kaldi tatiline :D

8. SnoW_DeaD

One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler

Akainu dışında her karakteri seviyorum Ve şunuda söylemek istediğim One Piece aleminde korsanlığa en çok uyan kişi Marshall D. Teach gerçek korsan kişiliğini yaratıyor
  9. SnoW_DeaD

Harry Potter Cosplay(TK)

Vermem Ezgiiii o bemim bitanem:D ehheehhehe Ya yara izini kalin yapmamizin sebebi biraz su sacladim benim ne olursa olsun hemen yatiyor fön yaptim ama kapanir diye kalin yaptimki saclarin arasindan gorunsun saclarim inince dedigim gibi oldu bazi fotolarda cizgi olarak gorunuyor bazilari fail iz yok falan bile dedi :D sonra bu doner bicagiyla acilmis yaranin fotosunu gorunce sustular:D Nese kontakt2 ye gidersem daha basarili bir iz olucak Ceyda Dogan yapicak :D
  10. SnoW_DeaD

Harry Potter Cosplay(TK)

Evet biz yaptik. Yara yesil degilki
  11. Evet arkadaşlar burda kendimin yaptığı Harry Potter Cosplayi fotoğraflarımı koyucam olumlu olumsuz mesaj neler eksikti onları yazarsanız sevinirim. (Atkı neden yok Kravat neden farklı sorularını sorarsanızda şimdiden cevabını veriyim ne yazıkki çinden getirttim onları ve istanbula giriş tarihinde PTT grevine denk geldi bu yüzden bana yollanamadı daha yeni elime geçicek Kontakta 2.gün kullanmayı düşünüyorum.) (Yara izi hakkında yorum almıyorum :P) Buda arkadaşlarımla çektiğim Harlem Shake Videosu :D
  12. SnoW_DeaD

Cosplay İzmir Convention V

Ertesi gunde benim yerime ygsye sen girersin artik:D
  13. SnoW_DeaD

KONTAKT 3 ( Cosplay - FRP ve daha fazlası..)

Evet buyuk ihtimal ash zeref ya da ichimaru gin olarak gidicdm bide isteyen olursa tekrar harry yapicam
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.