Jump to content

sıla

Üyeler
  • İçerik sayısı

17
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

sıla üyemizin başarıları

1. sıla

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

mirai nikki ilk 5 bölüm
  2. sıla

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

-belki ailemi tanımadım ama iruka-sensei ile geçirdiğim zamanlar bir babayla geçen zamanlar gibiyse.... seninle geçirdiğim zamanlar sasuke... bir kardeşle geçirilen zamanlar gibiyse yanılıyorsun.... benim bir ailem var ve ailemin dağılmasına izin vermeyeceğim. naruto
  3. sıla

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

ay çok duygusalım :'( narutonun sasukeyle savaşırken sasukeye belki ailemi tanımadım ama iruka-sensei ile geçirdiğim zamanlar bir babayla geçen zamanlar gibiyse.... seninle geçirdiğim zamanlar sasuke... bir kardeşle geçirilen zamanlar gibiyse yanılıyorsun.... benim bir ailem var ve ailemin dağılmasına izin vermeyeceğim.demesi
  4. JjZ8ANTWpCY&feature yorum sizin
  5. rock ağırlık basar ama güzel olan herşeyi dinlerim black eyed peas-linkin park-manga-coldplay-SHINee-mor ve ötesi rihanna-hatsune miku , öyle ya işte
  6. sıla

En Son Bitirdiğiniz Anime?

akikanı bugün bitirdim
  7. sıla

akikan 10-11-12 another 11-12 zetman 1
  8. sıla

Another

11 bölümü çıktı 12'de galiba bu çarşamba çıkacakmış kesinlikle öneririm bir oturuşta 11 bölümü birden izledim özenle yapılmış bir anime
  9. sıla

İlk İzlediğiniz Anime?

bilmeden pokemon bilerek naruto
  10. sıla

naruto bölüm 30 dan 75 e kadar
  11. [glow=red,2,300]COMİCLİFE[/glow] Comic Life kendi karikatür resimlerinizi yapmanıza olanak veriyor. Tek ihtiyacınız olan kendi resimleriniz ve Comic Life! Kolay kullanımlı arayüzü sayesinde fotoğraf koleksiyonunuzu çok kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Resimlerinizi seçin, belirleyin, konuşma veya düşünce metninizi ekleyin ve ardından çalışmanızı bitirin. Eğlenceli program sayesinde çizgi roman karakterleri siz ve arkadaşlarınız olacaksınız. [glow=red,2,300]Webcam ile de Comic Life'ınıza resim yükleyebilirsiniz.[/glow]Comic Life (Fotoğraflarınızı Çizgi Roman Haline Getirin) eğlenceli ve profesyonel çalışmalar hazırlayabileceğiniz taslaklar kullanmanıza olanak sağlayarak resimlerinizi çok güzel bir koreografi ile birlikte sunmanızı sağlar. [glow=red,2,300]Hayat Hikayenizi Paylaşın[/glow]Comic Life ile resim paylaşımınızı çok kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. İster mail yolu ile isterseniz de web yolu ile gönderim yapabilirsiniz. [glow=red,2,300]Gerçeğe Dönüştürün[/glow]Yarattıklarınızı yazdırarak kağıt üzerine dökebilirsiniz. Comic Life ile eğlenceli saatler sizleri bekliyor. http://www.tamindir.com/program/17598/Comic_Life.htm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.