Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

6.816
  • Son ziyaret

• Başarı

103

Amygirl kullanıcısının son zaferi 7 Aralık 2017

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl Hakkında

• Derece
    Final Boss 8)
  • Doğum Günü 11-05-1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

365.190 profil görüntüleme
  1. Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmektedir bilginize

2. Eline sağlık faydalı bir paylaşım olmuş
  3. Tartışma Platformu Talep

Animelerle alakalı değil işte kötü olan o sbsbhshs
  4. Tartışma Platformu Talep

Sameeeeeeeet hayırsız nerelerdesin yaw
  5. selam :p

Hoş geldin Ekrem. Küçük yaşlardan beri Japonca bilmen çok güzel. Çeviri yapmak için çeşitli fansublara başvuru yapabilirsin. Forumumuz anime ile ilgili de olsa tamamen yabancı dil içeren başlık ve içerik kullanmamayı tercih ediyoruz. Kurallara bir göz gezdirelim.
  6. Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

yusuf1998 Bencil, edepsiz, hazıra konan, empatiden yoksun anime izleyicilerinin özellikle bu forumda yeri yoktur.
  7. Hİ GUYS

Hoş geldin old guy
  8. Anime İstek ve Önerileri

Gokusen Golden Boy
  9. Nanatsu no Taizai: Tek cümle ile: Seriyi izleten tek şey overpower...

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Moe kontenjanından o kız, nasıl kıyıyorsun Emel:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. sadece okan

sadece okan

kız druid ama ben doğa ve insanlar arasında bi bağlantı kurduğunu görmedim sadece arada support skill atıyor o kadar xD 

4. Amygirl

Amygirl

gerizekalı o

10. Anime İstek ve Önerileri

Angel Beats kesinlikle... Psycho Pass Monster
  11. Ahaliye yepyeni selamlar

Hoş gelmişen forumdaş ama isim de vereydin eyiydi
  12. Anime İstek ve Önerileri

Aksiyon komedi diyince aklıma üç anime gelir Magi Jormungand Tiger and Bunny
  13. 7 Ölümcül Günah ?

Yedi büyük günah bütün dinlerde geçen bir terim... İslamiyette ne oldukları tamamen belirtilmiyor. Zina, büyü yapmak, insanlar arasına fitne sokmak gibi büyük İslam alimlerinin hemfikir olduğu durumlar var. Animelerde geçen yedi büyük günah Hristiyan inançlarına dayanıyor. Ekşisözlükten aldığım bir özet şu: hristiyanlığa göre yedi büyük günah. yedi şeytanla ilişkilendirilmiştir.1.superbia (ing. pride): kibir, kendini beğenmişlik (lucifer'e atfedilmiştir)2.avaritia (ing. greed): açgözlülük (mammon'a atfedilmiştir)3.luxuria (ing. lust): şehvet düşkünlüğü (asmodeus'a atfedilmiştir)4.invidia (ing. envy): kıskançlık, hasetlik (leviathan'a atfedilmiştir)5.gula (ing. gluttony): oburluk (beelzebub'a atfedilmiştir)6.ira (ing. wrath): öfke, yıkıcılık, gazap etmek (behemoth'a atfedilmiştir)7.acedia (ing. sloth): tembellik, miskinlik (belphegor'a atfedilmiştir) FMA da homonculuslar böyle ayrılıyordu heheyt beaaa
  14. Anime yüklemek kendi fansub açmak

info@turkanime.tv ye email atın. Ancak yeni fansubların videoları öncelikle bağımsız uploaderların kontrolünden geçiyor yanlış bilmiyorsam. Konu hakkında bilgi için forumdan ya da chtangodan Feeling7d ile iletişime geçebilirsiniz.
  15. Ayol Tam versiyonu yayınlansın da indirem ^^ Çok heyecanlıyım la Bir daha hangi seride böyle devamı geliyor action ı yaşayacam acaba 

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

10 yıl sonrasını anlatıyor aynı karakterler yok zaten. İlk sezon gibi karanlık olacağını sanmıyorum karakterlerin yaş ortalamasını da düşürmüşler zaten 

3. Perfectum

Perfectum

Aboo bu ne! Yoksa Basilisk mi bu? Hemen bir çağrışım oldu kirpiklerden. 

4. Perfectum

Perfectum

Yazıyormuş ya zaten :D