Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
    6.873
  • Son ziyareti

• Başarı

111

Amygirl kullanıcısının son zaferi 13 Ağustos

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Derece
    Final Boss 8)
  • Doğum tarihi 11-05-1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

385.865 kez ziyaret edildi
  1. Amygirl

Merhabalar

Hoş geldin Yeşim
  2. Amygirl

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Resimler spoiler içine
  3. Amygirl

Hahahahha Ya şimdi animelerde gerçekten çok orijinal kalitede karakterler oluyor. Hemen her seride kakkoi bir tip vardır ama Victor beni benden aldı. Hem şirin, çocuksu bir yanı var hem de acayip çekici bir tavrı var. Yakışıklı olmasını, özelliklerini sıralarken sonlarda sayıyorum. Valla 13 yıllık anime geçmişimde Ren ve Dante nin tahtını daha sallayabilen olmamıştı.
  4. Amygirl

Evet serseri havası olanlar daha karizmatik görünüyor ama Victorun havası başka ya Mesela Sanzo da çok karizmatik ama çok kaba çılgın serseri 😄 Kişilik tavır, eda da katmak lazım değerlendirirken sadece tiple olmuyor
  5. Amygirl

Yuri on Ice izledin mi hacım bence Victor tam bir İstanbul bey efendisi
  6. Amygirl

En gereksiz anime karakterleri ?

haaaaa o sahne çok komikti yaaa 😄
  7. Amygirl

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Konulara fan girllüğümü sıvamamaya çalışıyorum ama Victor 25 Aralık doğumlu Yay burcu ayollll benim yükselenim de yay Eşeğin kulakları yere bakıyordu
  8. Amygirl

Giyimini Beğendiğiniz Karakterler

Her zaman demişimdir Hunterxhunter karakterleri çok tarz giyiniyor
  9. Amygirl

Ne demiş ünlü baş karakter: Cazibesi bir erkeği bile hamile bırakır 😄
  10. Amygirl

En gereksiz anime karakterleri ?

Şu rahip dediğin umarım Undertaker değildir 😄 Adam serinin belki de en orijinal karakteri yaw 😄
  11. Amygirl

Birkaç Öneri

Konu hortlatma yasağı genel konular için geçerli değil. Mesela atıyorum sene 2001 de açılmış falanca animeye ikinci sezon geliyor haber konusunu hortlatmanın mantığı yok zaten ikinci sezonu gelmiştir çoktan onun Ancak en sevdiğiniz bilmem ne gibi genel anime muhabbeti yapabileceğiniz konuları hortlatmanız bizim de istediğimiz şey. Kimse size 2015 ten beri mesaj atılmamış "Kırmızı gözlü anime karakterleri" konusuna bir iki karakter eklediğiniz diye konuyu hortlattın al sana ceza demez. Aksine eskide kalmış bu tarz derleme konuları aktif olsun isteriz. Mesela ben bir ara Husbando konusunu hortlatacağım hehehehhe Ek olarak 150 ileti kuralı foruma yeni gelmiş üyelerin hangi konuyu hangi yere açacağını bilmemesinden forumda var olan konuyu yine açmasından kaynaklanan sorunlardan ötürü getirilen bir kural. Üyenin açtığı konu forumda daha önce yok ve konu çok kaliteli bir konu ise müdahale etmiyoruz zaten konuya
  12. Amygirl

Animeler ve Verilen Puanlar

Konu idare eder ama bazı animelere verdiğin puanları görünce konuyu kapatasım geldi Sadece 10/10 verdiğim üç anime var Rainbow Psycho Pass Made in Abyss
  13. Amygirl

Bul Getir!

Çok kurnaz ama yufka yürekli nasıl oluyor ya zalim görünümlü yufka yürekli olsa neyse de 😄 Ben de kibirli bir karakter alayım böyle egosundan boğulan bir şey
  14. Amygirl

Bu Cosplay Hangi Animeden?

hahahahahahaha çok sağlam Gintama cosplayi 😄 Ajan Mayo 13 ve diğerleri 😄
  15. Amygirl

Anime İstek ve Önerileri

Bungou stray dogs Un go Go Sick Kuroshitsuji Bu animelerdeki baş karakterler dedektif ama o aradığın ciddiyeti bulamayabilirsin