Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. İyi diyelim iyi olalım Buna da iyi diyelim iyi olalım Ablanız evlendi ya acı çekiyor
  2. Vay arkadaş hala buraya yazan var
  3. Burası spammer yuvası olmuş :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

1. sShoguNn

sShoguNn

eeee bakarsan bağ bakmazsan dağ olur :evil-smile-onion-head-emoticon:

4. Anaaamm ölü buralar

1. pegasusejder

pegasusejder

Her şey ölümü tadıyor be abla :D Canlanması için insanların tekrardan eve falan kapanması gerekiyor herhalde. :') Gerçi o zaman bile artık çok canlanacağını sanmıyorum...

2. sShoguNn

sShoguNn

ah eymi apla ah :dying-onion-head-emoticon::sad__sad__onion_by_elcerbero:

5. Çünkü en güzel sen seversin. En çok sen kıyamazsın kalp kırmaya. En çok sen üzülürsün. Alttan alsan da arada kalıp sen ezilirsin. Başkaları sadece sevdiğini zanneder.

1. DarkSherion

DarkSherion

Bence alttan almak kötü bir davranış.

6. 30 küsür spammerı banladıktan sonra gidiyorum. Şubatın son haftasından itibaren bir sebepten spam botları ve uygulamaları çalışmamış. Düzeltilmesi için uğraştım bakalım.

Bunun dışında en az 5 flag alan içerik otomatik banlanacak. Bu biraz olsun rahatlatır. 

1. DarkSherion

DarkSherion

Teşekkürler 

7. Amygirl

( 12 / 12 ) Sonny Boy

Teşekkür ederiz
  8. "Bazı insanlar intikamın ablamı geri getirmeyeceğini söyleyecektir. Sanki neler yaşadığımı biliyorlarmış gibi... Bazı insanlar da affetmem gerektiğini söyleyecektir. Ama bu saçmalık! Ailemin çukura atılmasının yarattığı hissi unutup hayatıma devam etmek mi? Böyle yaşamayı reddediyorum. Kendimi bu intikama hazırladım ben! Kaderimle yüzleşmenin ek yolu intikam!"

1. Bag Of Bones

Bag Of Bones

Bu replik nereden? :embarrassed3-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

@Bag Of Bones Jojo Part 6 ikinci kısım

3. CiciKedi

CiciKedi

Çünki biz intikamımızı alırız ayıküün mü 

9. "Onlar güçsüzdü. Bu yüzden öldüler. Bizler de güçsüzdük. Onları kurtaramadık."

İlk bölümden bir replik yapıştırdım valla :up-down-crazy-rabbit-emoticon:

1. explorer

explorer

isim alabilir miyim

2. Amygirl

Amygirl

@explorer Zankyou no Terror

10. Mükemmel uygun bir konuda hal hatır soruyorsun tebrikler
  11. Artık yorumlarımı yapabilirim :D :D Yarışma süresince düzen ve ayarlamalardan sorumlu olduğum için forum ortamında kendi fikirlerimi katmak istememiştim. Değerlendirme sürecinde de rol almadığım için artık buraya ben de bir şeyler yazayım Öncelikle yarışmaya katılan çizimler arasında en beğendiğim çizim Ryujinsama'nın Rock Lee'si idi. Teknik bir bilgim yok ama resme bakınca Rock Lee'yi özümsüyordum o sebeple çok beğendim. Emek kokan Guts gibi çizimler de ayrı hayran bıraktı. İlk beşe gelince Dio'nun diğer çizimler arasından sıyrılıp jüriden de halk oylamasından da güzel sonuç alması beni çok şaşırttı. Kesinlikle çok orijinal bir tasarım ama nedense insanlar seçmez diye düşünüp üzülmüştüm. Ve ne yalan söyleyeyim bizim ülkemizden böyle Dio çizimi ve arka plan tasarımı çıkmaz bu çalıntı olabilir diye düşünmüştüm. Elempi kardeş hakkını helal et 9 Titan kesinlikle emek kokan bir çalışma. Ancak kendi açımdan mangakanın official artının aynısı olup çizerin kendi yorumunun olmaması sebebi ile pek çok kişinin aksine benim favorim değildi. Ryuk çizimi teknik olarak göze çarpıyor. Boyaması ve karakterin çizimi çok başarılı. Çizime orijinallik katan tekniği yani içeriği değil. Hotaru Haganezuka çizimi çizim hakkında pek bir bilgim yok ama bildiğim kadarı ile üçten fazla kara kalem tekniği kullanılarak çizilmiş bir çalışma teknik olarak ve karakterin işlenişi olarak tam puan alıyor. Yami Yugi'ye gelecek olursak... Teknik ve renk seçimi göz alıcı. Ancak çizimi yarışmaya katılan 150küsür çizimden ayıran en büyük şey orijinal oluşu. Sibel Pala gibi kendi orijinal tasarımları ile yarışmaya katılan yarışmacılarımız da oldukça yetenekli idi ama ne yazık ki bilinen karakterler orijinal tasarımları halk oylamasında geçiyor T-T Yu-gi-oh izlemeyenler için Yami Yugi , Yugi Moto bedeninde var olan bir firavun ruhudur. Zeki, çevik ve karizmatik bir karakterdir. Yami Yugi'ye psikopat bir imaj vermek ve Yugi Moto'nun boynundaki aksesuara farklı bir anlam katmak... Üzerine tercih edilen renklerin bu anlamı pekiştirmesi... Hazel Ocak'ı muhteşem hayal gücünden ötürü tebrik ediyorum. Ayrıca Upriden, rei_d gibi katılımcıların çizimleri de oldukça başarılı idi. Çizim yeteneklerinizi görünce Kem Gözlü Şevkete bağlıyorum. Keşke benim olsa ljgjghlfd Neyse işte... 2.5 ayda yediğim hakaretlerden jüriye yapılan saygısızlıklardan bahsedecektim. Sıra gelmedi :D
  12. İki buçuk aylık serüvenin sonuna geldik! Halk oylamasına katılan 60 çizim arasından en yüksek puanı alan 20 çizim 10 jüri tarafından çizim tekniğine bakılmaksızın değerlendirildi ve jürilerden en yüksek puanı alan 5 yarışmacı ödüle layık görüldü. Öncelikle yarışmaya katılan, yarışma için emek harcayan ve yarışma sürecini yakından takip eden çizerlerimize çok teşekkür ediyoruz. Bu yarışma için hiçbir karşılık almadan tüm tecrübesi ve teknik bilgisini kullanıp çizimleri objektif bir şekilde değerlendiren ilk 8 ve son etaptaki 10 jürimize çok teşekkür ediyoruz. Kazanan beş çizim şu şekilde: Yarışma Beşincisi: Dio / Elempi Yarışma Dördüncüsü: 9 Titan / Beyza Yarışma Üçüncüsü : Ryuk / Sky_foxx Yarışma İkincisi: Hotaru Haganezuka / alucardzsama Yarışma Birincisi : Yami Yugi / Hazel Ocak Kazanan arkadaşları tebrik ediyoruz. Ödülleri hatırlatalım: Birinciye 200 ₺ Amazon.tr hediye kartı ve istediği karakterden tasarım baskılı kupa İkinciye 150 ₺ Amazon.tr hediye kartı ve istediği karakterden tasarım baskılı kupa Üçüncüye 100 ₺ Amazon.tr hediye kartı ve istediği karakterden tasarım baskılı kupa Dördüncüye istediği karakterden tasarım baskılı kupa Beşinciye istediği karakterden tasarım baskılı kupa Kazanan kişiler, ödüllerini almak ve tasarım bardakları hangi karakter için istediklerini ForumTürkAnime sitesinden forum admini bendeniz Amygirl'e mesaj ile belirtmeleri gerekmektedir. Yeni bir etkinlikte görüşmek üzere...
  13. 1) "Bikinili çizim kabul edilmeyecek" gibi bir kural nerede yazıyor, birisi bana göstersin. Bikinili karakter çizimi erotik çizime giriyorsa TürkAnime'deki tüm animeleri kaldıralım o zaman. 2) Anime çizimine uyumlu oyun karakteri çizilmesi yasak değildir. "Oyun karakteri çizmek katiyen yasaktır." yazılı bir kural da yok!!!! 3) Bahsettiğiniz çizimin photoshopla yapıldığını kanıtlayabiliyorsanız harikasınız. Yarışmada değerlendirmeye alınan çalışmaların neredeyse %40'ı official bir fan artın kopya çizimi. Çalıntı olduğu kanıtlanmış olanlar zaten diskalifiye edildi. Kopya çizimler isterse ilk 5'e girsin jüri tarafından değerlendirilip orijinal tasarım olup olmadığına göre puanlanacaktır zaten. Halk oylamasında bulunanlar geri zekalı da bir siz akıllısınız gibi davranma hakkınız yoktur. 4) TürkAnime discord sunucusu ile forumun alakası yoktur. Banlanma sebebiniz olan muhabbetin SS'leri modlarda bulunmakta uygun bir dille söyledim deyip kendinizi sütten çıkmış ak kaşıkla karıştırmayın. Bir probleminiz varsa orada tartışma çıkararak çözüm arayışına giremezsiniz. 5)TürkAnime discord sunucusu yetkilisini bilmem kaç binlik sosyal medya takipçilerimle hem sunucunuzu hem forumunuzu basarım gibi laflarla tehdit ettiğiniz için buradan da banlandınız. 6) Herhangi bir ortamda TürkAnime yetkilisine küfür ettiğiniz için de banlarınız sınırsız hale getirilmiştir. Sizler için karşılığında maddi manevi hiçbir karşılık beklenmeden düzenlenmiş bir yarışma uğruna bu kadar çirkinleşmenin anlamı yok.
  14. Toplamda 180'den fazla çizim değerlendirildi bunların 60 tanesi seçildi. Bu geri kalanı çalıntı anlamına gelmiyor. Açıklamalarda böyle bir şey geçmedi. Yarışmaya katıldığınız için teşekkür ederiz
  15. Merhabalar! Sizlere yarışmamıza katılan çizimlerden halk oylamasına katılacak olan 60 tanesini duyurmak için buradayım. Duyuruları yapmadan önce yarışma ile ilgili birkaç genel bilgi vereceğim Yarışmaya toplamda 220 adet çizim katıldı. Yani katılmaya çalıştı diyebilirim. Hem link paylaşımı kullanılarak hem de sınırsız boyutta dosya yükleme yetkisi verilerek yarışmacıların katılımına destek sağlanmış olsa da birkaç yarışmacımız maalesef ki çizimlerini foruma yükleyememişler. Bu sebeple birkaç çizim konusu ortada çizim olmadığı için diskalifiye edilmek zorunda kaldı. Onun dışında birkaç çizim maalesef ki istenilen rumuz, imza, TürkAnimeTV&AnimelerNET ibarelerini içermiyordu. Onlara da veda etmek zorunda kaldık. Ek olarak defalarca uyarılmasına rağmen yarışma konu başlığını bile istenilen formatta düzenlememiş yarışmacılarımıza da veda etmek zorunda kaldık. (Hatta yanlış açılan konuları olan konusunu düzenleme işlemini yapamayan yarışmacılarımıza baştan konu açma izni de verildi ancak ne yazık ki uygun formatı sağlayamayan yarışmacılarımız oldu.) Son olarak birkaç adet de sahte ve çalınmış olduğunu kanıtladığımız çizim vardı. Onları da elemiş bulunduk. TürkAnimeTv forum sitesinin veri tabanındaki bir hatadan ötürü yarışmacıların açtıkları konular açıldığı halde kullanıcıda takıldığı ve lagda kaldığı için defalarca konu açmak zorunda kalan kullanıcılarımızdan da özür dilemekteyiz. Maalesef bu hata forum adminlerini aşmaktadır. Veri tabanındaki ufak bir oynama, yüklenilen resimleri de götürebileceği için site yöneticisine bu konuda herhangi bir bilgi götürülmedi. Bu konuda sabrınız için teşekkür ediyor yaşanan aksilik sebebi ile tekrar özür diliyoruz. Gelelim genel verilere: 220 çizimin ilk etapta 184'ü daha sonra uygun imza, ibare ve çalıntı olma durumu ile tekrar gözden geçirilip 167'si değerlendirmeye alındı. 167 çizim halk oylaması için imkansız göründüğünden sizlere duyurulduğu gibi 8 kişiden oluşan ilk jürilerce değerlendirildi ve 60 tanesi ortak karar ile halk oylamasına sunuldu. Bir hafta sürecek olan halk oylaması sonucu en yüksek puanı almış 20 çizim de ilk jüri ile ilgisi olmayan 10 jüri tarafından ayrıca oylanacak. İşte halk oylamasına girecek olan alfabetik sıra ile 60 çizim: (Spoiler butonu kaybolduğu için uzun bir liste yazacağım ) 9 Titan - Beyza_ Ace - irrewersible Akira Fudou - Azra.Tarhan Albedo - rhywosnia Allen Walker - eskiçeviri Alucard - pukayfly1 Attack On Titan / Mikasa Ackerman - Maenas Bandit Ban - Kayra Çetin Benimaru Shinmon, Arthur Boyle - Bmplak C.C. - 0zlem Dabi - Zeynep Deidara - rei_d Denji VS Katana Demon (Chainsaw Man) - Swag DIO - Elempi Eren Yeager - Yusuf Mirza Bayrak Eva01 - Asya Fyodor - atsuhis Guts - gecs Hanako-kun 2 - batuhan erdem tuna HAZEL(kendi karakterim) - sky__foxx Hotaru Haganezuka - alucardzsama Ichigo Kurosaki - Acnologia11 jahy-samaakatsuki - Vasto_Morde Jonathan (Johnny) Joestar - Squarlyx Karren von Rosewald - Sena Işık Kira & L - Hakunur Kishibe Rohan - pasa_lord Kokushibo - Karabela Kyojuro Rengoku - takahirocho Lelouch Lamperouge - Ishigami-sama Luffy - Yaman Akın Atasever Maigo (kendi karakterim) - Lord Zura Markl & Hin & Kakashi no Kabu - rei_d Monkey D. Luffy - zelalchan Naruto Uzumaki - zamankatili Pain - Ghoosy Phosphophyllite (Houseki no Kuni) - Upriden Radyoaktif Savaşçı - Sibel Pala Rem - Kiyoshii Renkli 8 Karakter Çizimi(Arthoria, Erza..) - Fatalem Rock Lee - RyujinSama Rohan Kishibe - esin Ryuk - sky__foxx Sailor Neptune (Sailor Moon) - Upriden Sekhment - Mugetsu Alter Senku - Emir Saban Shen Qingqiu - Yankami Shin Yuna (Mercenary Enrollment) - Mugetsu Alter Spear-Maiden Lapris - Fatalem Subaru ve Emilia Re Zero - Furkan Dağ Tanjiro & Zenitsu & Inosuke - münteha Tanjiro Kamado - DarkU Tashigi(orijinal karakter) - Aechee Uchiha İtachi - Loamcy Uchiha Madara - Ewrales Uraraka - hilalsahin312 Yami Yugi - Hazel Ocak Youmu Konpaku - xDDD Zaraki Kenpachi & Yachiru Kusajishi (Bleach) - Türker Çalışkan Zenitsu Agatsuma - RyujinSama Kendilerini tebrik ediyoruz Geçelim oylama kısmına... Hazırlanan anket formunu en fazla 10 çizim seçecek şekilde oylamanızı yapıp gönderebilirsiniz. Oylama 26 Mart 23.59'da bitecektir. Anket formuna hatırlamanız kolay olsun diye çizimler de eklenmiştir. Başarılar dilerim. Anket formu linki: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhB9LJ1QUhf3uXKMdsmN_8EHYAtwBK14ifBchorJfJseO7RQ/viewform?usp=sf_link Yarışmaya katılan ve emek harcayan herkese çok teşekkür ederiz.
  16. ÖNEMLİ!!!! 

17. Merhabalar! Bildiğiniz üzere yarışmamıza başvurular 16 Mart'ta bitmiştir. Yarışmaya beklenilenden fazla katılım sağlanmış olup yarışma ile ilgilenen herkese teşekkür ederiz Yarışmaya katılan çizimlerin kriterlere uyumluluğunu değerlendirdiğimiz ilk etap bitmiştir. Kurallara ve formata uyan 180'den fazla çizim mevcuttur. Bu sebeple halk oylamasından önce ön değerlendirme yapılacak ve ön jüri tarafından belirlenen 60 çizim, 20 Mart 2022'de halk oylamasına sunulacaktır. Halk oylamasında en yüksek puanı alan 20 çizim son jüri tarafından değerlendirilecek ve en yüksek puanı alan beş çizim ödüle layık görülecektir. Halk oylaması 20-26 Mart 2022 arası olacak, Kazananlar 5 Nisan 2022'de duyurulacak. Kuralları ve ödülleri bir kez daha hatırlatalım: Yarışmanın Kuralları 1) Yarışmaya katılım için yaş sınırlaması yoktur. 2) Yarışmaya en fazla üç çizim ile katılabilirsiniz. Ancak her bir çiziminiz için ayrı konu açmanız gerekmektedir. 3) Herhangi bir anime ya da manga karakterini kullanabilmekle birlikte kendi orijinal karakter tasarımınızla da yarışmaya katılabilirsiniz. 4) Tasarımlarınızda +18 yaş sınırı içerik ve/veya dini öğelere saygısız içerik ve/veya siyasi içerik kullanılması yasaktır. Bu içerikler diskalifiye edilir. 5) Çizimlerinizde her türlü tekniği kullanabilirsiniz (karakalem, çizim tableti vb). 6) Anlaşılabilir olduğu sürece çizimleriniz için herhangi bir boyut kuralı yoktur. Ancak çizim boyutlarınız tasarımın genelinde değerlendirileceği için puanlama açısından önemli bir kriter olacaktır. 7) Yarışmaya gönderdiğiniz çizimlerde bir köşede fanartınızı çizdiğiniz tekniğin aynısı ile kullanıcı adınız, imzanız ve TürkAnime.TV&Animeler.NET yazıları eklenmiş olmalıdır. 8) Gönderen kullanıcıya ait olmadığı tespit edilen çalışmalar diskalifiye edilecektir. O sebeple 6. kuralın doğru uygulandığından emin olunmalıdır. 9) Göndereceğiniz çiziminizin fotoğrafını çekecekseniz, fotoğraf net, aydınlık ve yan şekilde çekilmiş olmalıdır. Dijital çizimler için çizimlerle aynı formatta imza, nickname ve ilgili ibare bulunmalıdır. 10) Yarışma formatına ve kurallara uymayan çalışmalar diskalifiye edilecektir. Ödüller Birinciye 200 ₺ Amazon.tr hediye kartı ve istediği karakterden tasarım baskılı kupa İkinciye 150 ₺ Amazon.tr hediye kartı ve istediği karakterden tasarım baskılı kupa Üçüncüye 100 ₺ Amazon.tr hediye kartı ve istediği karakterden tasarım baskılı kupa Dördüncüye istediği karakterden tasarım baskılı kupa Beşinciye istediği karakterden tasarım baskılı kupa
  18. Yarışma 16 Mart 23.59'da bitecektir.

19. Dijital çizimlerin üzerindeki yazılar çizimle aynı teknikle yazılmalı onun dışında fotoğraf kaidesi gözardı edilecek
  20. Ousama Ranking zenbu zenbu :thank_you__onion_by_elcerbero:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Dedim bile. :D İzleyince haber edersin artık. :D 

3. Gallardo

Gallardo

Bir arkadaşım ''Bojji ne zaman görsem bi hüzün ve mutluluk veriyor bana mona lisa tablosu gibi çocuk :)'' demişti düşününce gerçekten de öyle :D

4. Amygirl

Amygirl

@Gallardo ahahah aynen dediğim gibi tüm duygularını harekete geçiriyor :admire2-onion-head-emoticon:

21. Dosya yükleme yetkiniz mevcut. Direkt telefonunuzda ve bilgisayarınızdan yükleyebiliyorsunuz.
  22. Ryomen Sukuna / Seyid Sefa [2022 Fan Art Yarışması]
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.