Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
    6.886
  • Son ziyareti

• Başarı

116

Amygirl kullanıcısının son zaferi 15 Eylül

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Derece
    Final Boss 8)
  • Doğum tarihi 11-05-1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

389.198 kez ziyaret edildi
  1. Vascooooooo adamsın!!!!!

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. sShoguNn

sShoguNn

Webtoon ilk defa duydum baktım kore animesi mi çizimi mi öyle bişeymiş 😄

4. Amygirl

Amygirl

Pc yapımı Kore manhwası işte renkli oluyor

2. Amygirl

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

Beş yıl önce yazdığım ilk on u düşünüyorum hahahah şu an çoğunu havalı bulmuyorum nasıl değişmişim yawww Valla sıralayacağım karakterler içinde tipi ile havalı kişiliği ile havalı ayrı ayrı tipler var 1) Dante (Devil May Cry) 2) Teresa (Claymore) 3 Archer ( Fate Stay Knight) 4) Mikoto Souh (K) 5) Rika Minami (HOTD) 6) Aomine (Kuroko no Basuke) izlemedim bile adamın tipi her türlü havalı 7) Balalaika ( Black Lagoon) 8 - Ichiya san ( Fairy Tail) maaannnnnn 9) Usui Takumi ( Kaicho wa Maid sama) 10) Ciel Phantomhive (Kuroshitsuji)
  3. Amygirl

Herkese Selam!

Hoş gelmişen Demet
  4. Amygirl

Beyler Narutoya Benzer Anime Arıyorum Belki Bir Tık Daha komik Olabilir

Anime istek ve önerileri adlı konumuz mevcut Konu kilit
  5. Amygirl

En Yakışıklı Yüze Sahip Anime Karakterleri

Bu konuya her baktığımda sinir oluyorum
  6. Amygirl

İçimden Geçeni Söylesem Kesin Linç Edilirim!!

İchiya favori karakterlerimden kesinlikle... Adam yakışıklılık algısının üzerinde bir karakter. İğrenenler falan oluyormuş çok ilginç. Adamın kişiliği o kadar yakışıklı ki dışı hiç önemli değil. Kim ne derse desin Ichiya adamım Mannnnnnnn!
  7. Amygirl

Shiina Mashiroya aşık olan güruhu Hikigaya Hatchiman ı filozof bulanı anlamıyorum
  8. Amygirl

Soul Eater ın finalini tatmin edici buluyorum
  9. Amygirl

Sakurayı da İnoue yi de severim İnoue nin sesini sevmiyorum bir tek. Evet linç edin beni
  10. Amygirl

Doğum Günün Kutlu Olsun Barış D. Baryshx

Üşengeçliğin başka versiyonu Bu konudan devam Doğum günün kutlu olsun Barış adminim
  11. Amygirl

NEDEN FORUMDA TAKILIRIZ

Valla bu konuya en çok ben bir şeyler yazmak isterim ama işten yeni geldim çok yorgunum Bu foruma fanfiction yarışması için kaydolmuştum. Yaklaşık yedi yıldır takılıyorum. Kimler geldi kimler geçti çok eğlenilen zamanlar da oldu böyle değişik sanal krizler de çıktı şöyle bir düşünülünce.. Açıkçası bir yıl önce ani şehir değişikliği kararım oldu ve yeni iş yeni hayat kurdum. Bunun sebebi burada tanıştığım iki tatlı mı tatlı iyi ki tanımışım dediğim insan. Onun dışında bir sürü güzel insanla tanıştım burada Forum kültürü özellikle bir konu hakkında bilgi alışverişi ve ortak hobilerde bir buluşma noktası halinde olsa da son yıllarda chatango, disquss, discord gibi platformların popülerliği sebebi ile gitgide azalan bir durum. Son ik iyıl içinde adam akıllı bir sohbet ortamı ya da etkinlik göremedim forumlarda. Özellikle anime izleyen kesimin anime izleme şekilleri tarzları ve animeye bakış açısındaki farklılıklar forum ortamlarını daha ıssız hale getirdi. Eski zamanları bilen yaşayan varsa bunu en çok fark edenler de onlardır. Üzücü...
  12. Amygirl

Ramazan ve Kurban Bayramları Kutlama Konusu

İyi bayramlar
  13. Amygirl

Merhabalar

Hoş geldin Yeşim
  14. Amygirl

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Resimler spoiler içine