Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

6.836
  • Son ziyaret

• Başarı

105

Amygirl kullanıcısının paylaşımları

1. Amygirl

Bu Animeyi İzledin mi?

Anlaşıldığı gibi aklımızdaki bir serinin aşağıdaki üye tarafından izlenip izlenmediğini tahmin edeceğiz.. Ek bir seçenek olarak herhangi bir üyenin nickini kullanarak tahmin etmeye çalışıp o kişiyi davet de edebiliriz.. Mesela Regina admin Gintama izlemiştir <_< gibi.. Hani tutmayan bir şey yazdım ama anlamanız için örnek olsun :D Tabi mesela aranızın çok iyi olduğu bir üye var ve izlemesini çok istediğiniz bir seri var ama izlemiyor gahpe :D Amy admin Stains Gate izlemiştir falan :P İğneleme ile hatırlatma yapacağız yani :D Başlığa eklemedim ama manga da ekleyebilirsiniz :)
  2. Amygirl

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Beş Yene ne iş olsa yapan eşofmanlı tanrı
  3. Ramazan Bayramımız kutlu olsun :) Her yıl Ayrı Ayrı konu açılmasın, bayram mesajlarına buradan devam edilsin. Ayrıca, Bayram Kutlarma mesajlarını Durumunuza Yazmayın, buraya yazın.
  4. Amygirl

Çağrışım Oyunu

Bu konuda da 4everOtaku forumdaşımızın bir öneri oynunu oynayacağız. Bir animeyi ya da karakteri betimleyebilecek en az 3 en fazla 5 kelime vereceğiz ve alttaki üyenin tahminini isteyeceğiz. Anime de olabilir bir karakter de :D Örnek : Manyaklık - İskambil Kağıdı - Pembe Saçlar Cevap tabi ki Hisoka : :D:D Tabi soran kişi anime mi karakter mi soruyor belirtirse iyi olur :) Başlıyorum : Anime soruyorum. Adalet - defter - shinigami
  5. Amygirl

Bul Getir!

Açıklıyorum: Üstteki üye animelerle ve mangalarla alakalı olmak kaydıyla istediği herhangi bir şeyi alttaki üyeden bulup getirmesini isteyecek... Alttaki üye de getirip kendi istediği bir şeyi bir alttaki üyeden isteyecek. Misal: Alttaki üye benim çok seveceğim bir power up kadın karakter bulup getirsin: Alttaki anında şu gifi yapıştıracak :D
  6. Üstteki üyeyi eğer gerçek hayatta gördüyseniz tipinden ya da kişiliğinden bir anime ya da manga karakterine benzeteceksiniz :)
  7. Şimdiye kadar telefonumda çalan müzik yaptığım anime şarkıları şöyle: Ayakashi Jappenese Classic Harror opening -- Basilisk Ending-- Hime Murasaki (ahhh o gitar başlayışı yok mu... :wub: ) Naruto opening 9-- Yura Yura Utawarerumono ending-- Madoromi no Rinne Nana opening 1-- Rose Nana ending- Kuroi Namida Şimdilik bu kadar hatırladım devamını eklerim :) Siz de paylaşın bakalım çalan müzik yaptığınız anime müziklerini hiç ortak forumdaş çıkacak mı :D
  8. Amygirl

Cep Telefonunuzda Melodi Olarak Ayarladığınız Anime Müzikleri

Şu an Gintama ending 2 - Mr Raindrop Bir ara da buydu hsjdjsjsj
  9. Amygirl

Aklına Eseni Yapan / Deli Fişek Karakterler

Anammmmm bu resim ne kadar burun kanatıcı ayollll Ben bu konuya ileti atmamışım Konu başlığını görür görmez aklıma Michiko Malandro geldi
  10. Amygirl

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin
  11. Amygirl

site ekranı

Çerezleri silmeyi deneyin geçmişi silin
  12. Amygirl

tavsiye

Nanatsu o yaşta izlenebilecek bir seri bence
  13. Amygirl

Selamm

Hoş geldin Melisa
  14. Amygirl

Selam, merhaba

Hoş gelmişsin
  15. Amygirl

Nice Yıllara Emel Sensei!

Teşekkür ederim çok düşüncelisiniz
  16. Amygirl

Şiddetle Tavsiye Ettiğiniz 3 Anime

Kuralları okuyalım. Anime önerisi alacağımız konu forumumuzda mevcut.
  17. TürkAnime Çeviri Ekibi üyelerimizden 1456ha'nın bugün doğum günü... Kendisine mutlu yıllar dileyip aramızda olduğu için teşekkür ediyoruz.
  18. Amygirl

türkanime 404 hata ekranındaki animeyi bilen var mı

Aldnoah Zero 45. sn
  19. Amygirl

Anime İstek ve Önerileri

valla chatte anime bilgisi yüksek birisine sordum o dedi olsa olsa odur diye :D rica ederim
  20. Amygirl

Anime İstek ve Önerileri

Tokyo Ravens olabilir mi bir bakar mısın
  21. Amygirl

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@amsever Saçma sapan nickname ve uygunsuz kapak fotoğrafı sebebi ile banlanmıştır.
  22. Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. LeornKayn

LeornKayn

Anime izleyen gençlerin çoğunun forumdan haberi yok ve yeni nesil sıkıntılı gelseler de kaliteli bir tat vereceklerini düşünmüyorum.

4. Esora

Esora

Bencede gelmesinler Madaracı biri gelirse saç baş dalarım en büyük korkum o :crying:

23. Amygirl

Merhabalaaar

Hoş gelmişen
  24. Amygirl

Anime Açılış/Kapanış Şarkıları Gitar Cover'larım

Şarkı sözlerinin çoğu Matatabi ye ait kuroneko yazmasa da olur söylesin yeter :D
  25. Amygirl

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Bazı animelerdeki karakterlerin burçlarını toparladım arkadaşlar bazıları karakterler ile uyumlu bazıları değil; çiftler de güzel uyumlar var aslında :) Ayrıca ikinci spoilerda burç uyumlarını verdim oradan favori karakterlerinizle uyuyor musunuz bakabilirsiniz :D Not: Sadece Bleach alıntıdır. Gerisi benim toplamam elime geçtikçe ekleme yapacam Gintama Sakata Gintoki: Terazi (10 Ekim) Kagura: Akrep (3 Kasım) Shimura Shinpachi: Aslan (12 Ağustos) Katsura Kotarou: Yengeç (26 Haziran) Hijikata Toushirou: Boğa (5 Mayıs) ( İğrenç bir gırtlağı var belli boğa olduğu :D ) Kondo Isao: Başak (4 Eylül) Okita Sougo: Yengeç (8 Temmuz) ( Böyle bir sadist nasıl yengeç olabilir akrep olmalıydı ya :D ) Otose: Yengeç (7 Temmuz) Shimura Tae: Akrep (31 Ekim) Hasegawa Taizou: İkizler (13 Haziran) Sarutobi Ayame: İkizler (2 Haziran) Sadaharu: Balık (25 Şubat) :D Elizabeth: Başak (7 Eylül) :D Lovely Complex Otani Atsushi: Koç ( 25 Mart) Koizumi Risa: Aslan ( 3 Ağustos) Kaicho wa Maid Sama Usui Takumi: Boğa ( 27 Nisan ) Ayuzawa Misaki: Terazi ( 29 Eylül) Kimi ni Todoke Kuronuma Sawako: Oğlak ( 31 Aralık) Kazehaya Shota : Boğa ( 15 Mayıs ) Junjou Romantica Usami Akihiko: Balık ( 3 Mart ) Takahashi Misaki: Aslan (18 Ağustos) Sailor Moon Tsukino Usagi: Yengeç (30 Haziran) ( Alakası yok) Chiba Mamoru: Aslan (3 Ağustos) Bleach Byakuya Kuchiki : Kova (31 Ocak) Yasutora Sado : Koç (7 Nisan) Mayuri Kurotsuchi : Koç (30 Mart) Nelliel Tu Odelschwanck : Boğa (24 Nisan) Karin Kurosaki: Boğa (6 Mayıs) Yuzu Kurosaki : Boğa (6 Mayıs) Ryūken Ishida: Boğa (14 Mayıs) Sōsuke Aizen : İkizler(29 Mayıs) Ichigo Kurosaki : Yengeç (Temmuz 15) ( Acayip belli) Tatsuki Arisawa : Yengeç(17 Temmuz) Grimmjow Jaegerjaquez: Aslan (31 Temmuz) Renji Abarai : Başak (31 Ağustos) Orihime Inoue : Başak (3 Eylül) Gin Ichimaru : Başak (10 Eylül) Rangiku Matsumoto : Terazi (29 Eylül) Kenpachi Zaraki : Akrep hacı yaa (19 Kasım) Ulquiorra Cifer Yay (1 Aralık) Kisuke Urahara : Oğlak (31 Aralık) Rukia Kuchiki : Oğlak (14 Ocak) Naruto Haruno Sakura: Oğlak ( 28 Mart ) Uzumaki Naruto: Terazi (10 Ekim) Hatake Kakashi: Başak ( 15 Eylül) Uchiha Sasuke: Aslan ( 23 Temmuz) Gaara: Oğlak (19 Ocak) Rock Lee: Yay (27 Kasım) Tsunade: Aslan (2 Ağustos) Nagato : Terazi (19 Ekim) Konan: Yay ( 20 Şubat ) Uchiha İtachi: İkizler ( Ki bence alakası yok daha çok yengeç ya da akrep olabilirdi) (9 Haziran) Sarutobi Asuma: Terazi (18 Ekim) Yuhi Kurenai: İkizler (11 Haziran) Might Guy: Oğlak (1 Ocak) Terumi Mei: Bilinmiyor :( bence boğa olmalı :D Yamato: Aslan (10 Ağustos) One Piece Monkey. D. Luffy: Boğa (5 Mayıs) Roronoa Zoro: Akrep ( 11 Kasım) Nami: Yengeç (3 Temmuz) Usopp: Koç (1 Nisan) Sanji: Balık ( 2 Mart ) Nico Robin: Bilinmiyor Boa Hancock: Başak ( 2 Eylül) Portgas D. Ace: Oğlak ( 1 Ocak) Death Note Yagami Light: Balık (28 Şubat) Amane Misa: Oğlak (25 Aralık) L: Akrep ( 31 Ekim) Near: Başak ( 24 Ağustos) Code Geass Lelouch vi Britannia: Yay ( 15 Aralık) Kururugi Suzaku: Yengeç ( 10 Temmuz) Shirley Fenette: Yengeç ( 9 Temmuz) Milly Ashford: Aslan ( 24 Temmuz) Kozuki Kallen: Koç (29 Mart) Cornelia li Britannia: Oğlak ( 13 Ocak) Euphemia li Britannia: Terazi ( 11 Ekim) Baryshx olarak bunlarda benden ;) aşağıdaki karakterlerin doğum tarihlerini wikia karakterler bölümünden öğrendim, tümhizmetler sitesindende günlerin hangi burca dek geldiğine baktım ve ekledim Bleach'den Bazı Karakterler; Syunsui Kyoraku : Yengeç (Temmuz 11) başak,boğa veya oğlak bekliyordum, ama yengeç burcuymuş Jushiro Ukitake : 21 Aralık (Yay Burcu) Kaname Tosen : Akrep (13 Kasım) Love Aikawa : Terazi (10 Ekim) Genryusai Shigekuni Yamamoto : Kova (21 Ocak) Shinji Hirako : Boğa (10 Mayıs) Sui-Feng : Kova (11 Şubat) Retsu Unohana : Boğa (21 Nisan) Kensei Muguruma : Aslan (30 Temmuz) Rojuro Otoribashi : Balık (17 Mart) Sajin Komamura : Aslan (23 Ağustos) Toshiro Hitsugaya : Yay (20 Aralık) Chojiro Tadaoki Sasakibe : Akrep (4 Kasım) Yoruichi Shihoin : Oğlak (1 Ocak) Izuru Kira : Koç (27 Mart) Isane Kotetsu : Aslan (2 Ağustos) Nanao Ise : Yengeç (7 Temmuz) Shuhei Hisagi : Aslan (14 Ağustos) Yachiru Kusajishi : Kova (12 Şubat) Ikkaku Madarame : Akrep (9 Kasım) Yumichika Ayasegawa : Başak (19 Eylül) Nemu Kurotsuchi : Koç (30 Mart) Kaien Shiba : Akrep (27 Ekim) Coyote Starrk : Oğlak (19 Ocak) (Tahmin Etmiştim buraya eklerken ) Tier Harribel : Aslan (25 Temmuz) Naruto'dan bazı Karakterler; Obito Uchiha : Kova (10 Şubat) Madara Uchiha : Oğlak (24 Aralık) Minato Namikaze : Oğlak (15 Ocak) Kushina Uzumaki : Yengeç (10 Temmuz) Itachi Uchiha : İkizler (9 Haziran) Asuma Sarutobi : Terazi (18 Ekim) Choji Akimichi : Boğa (1 Mayıs) Danzo Shimura : Oğlak (6 Ocak) Deidara : Boğa (5 Mayıs) Haku : Oğlak (9 Ocak) Hanzo : Kova (12 Şubat) Hashirama Senju "Shodai Hokage" : Akrep (23 Ekim) Hidan : Koç (2 Nisan) Hinata Hyuga : Oğlak (27 Aralık) Hiruzen Sarutobi "Sandaime Hokage" : Kova (8 Şubat) Ino Yamanaka : Başak (23 Eylül) Iruka Umino : İkizler (26 Mayıs) Jiraiya : Akrep (11 Kasım) Kabuto Yakushi : Balık (29 Şubat) Kakuzu : Aslan (15 Ağustos) Kankuro : Boğa (15 Mayıs) Karin : İkizler (20 Haziran) Kiba Inuzuka : Yengeç (7 Temmuz) Kisame Hoshigaki : Balık (18 Mart) Kurenai Yuhi : İkizler (11 Haziran) Neji Hyuga : Yengeç (3 Temmuz) Orochimaru : Akrep (27 Ekim) Sai : Yay (25 Kasım) Sasori : Akrep (8 Kasım) Shikamaru Nara : Terzi (27 Eylül) Shino Aburame : Kova (23 Ocak) Tenten : Balık (9 Mart) Temari : Aslan (23 Ağustos) Tobirama Senju "Nidaime Hokage" : Kova (19 Şubat) Yahiko : Balık (20 Şubat) Yamato : Aslan (10 Ağustos) Zabuza Momochi : Aslan (15 Ağustos) Maito Gai : Oğlak (1 Ocak) Burç Uyumları: