Jump to content
Türk Anime TV Forum

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

6.835
  • Son ziyaret

• Başarı

105

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Amygirl got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
    Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs
  2. Beğen
    Amygirl got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Forum o kadar ölü ki tek beğeni ile zafer alıyorum falan khsdgsdkhgs   
  3. Beğen
  4. Beğen
  5. Üzgün
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmekted   
    Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmektedir bilginize
  6. Üzgün
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmekted   
    Zaten ölü toprağı serpilmiş forumumuza açılan kural ihlali konular direkt silinmektedir bilginize
  7. Beğen
    Amygirl got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Nanatsu no Taizai: Tek cümle ile: Seriyi izleten tek şey overpower...   
    Nanatsu no Taizai: Tek cümle ile: Seriyi izleten tek şey overpower...
  8. Harika
    Amygirl got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Ayol Tam versiyonu yayınlansın da indirem ^^ Çok heyecanlıyım la Bir daha hangi serid   
    Ayol Tam versiyonu yayınlansın da indirem ^^ Çok heyecanlıyım la Bir daha hangi seride böyle devamı geliyor action ı yaşayacam acaba 

9. Beğen
    Amygirl got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, Ruh halim   
    Ruh halim

10. Beğen
    Ruh halim

11. Beğen
    Ruh halim

12. Beğen
    Ruh halim

13. Beğen
    Ruh halim

14. Karmaşık
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Anime izleyen güzel insanların mekanı olan bu foruma yazık :(   
    Anime izleyen güzel insanların mekanı olan bu foruma yazık :(
  15. Karmaşık
    Amygirl got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Anime izleyen güzel insanların mekanı olan bu foruma yazık :(   
    Anime izleyen güzel insanların mekanı olan bu foruma yazık :(
  16. Beğen
    Amygirl got a reaction from BentenSama for bir durum güncellemesi, Ezginin durumunun altında tonlarca yorum olacağı için buradan yazayım. Gelmeyin benim   
    Ezginin durumunun altında tonlarca yorum olacağı için buradan yazayım. Gelmeyin benim durumun altına. Neyse durun yazıyom: Mutlu yıl dönümleri!!!! Mutlu, huzurlu bir şekilde nice nice yıllar sizinle olur inşallah Ezgi ve Eren. Eren sakal yakışmış yiğidime 
  17. Beğen
    Amygirl got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, mailo gato doito yo!   
    mailo gato doito yo!
  18. Beğen
    Amygirl got a reaction from WindHarmony for bir durum güncellemesi, Hey Japan Daijoubu Desu ka? Geçen sezon ateşli keşiş vardı bu sezon da ateşli travest   
    Hey Japan Daijoubu Desu ka? 
    Geçen sezon ateşli keşiş vardı bu sezon da ateşli travesti....
  19. Beğen
    Amygirl got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, mailo gato doito yo!   
    mailo gato doito yo!
  20. Beğen
    mailo gato doito yo!
  21. Beğen
    mailo gato doito yo!
  22. Beğen
    Amygirl got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  23. Beğen
    Amygirl got a reaction from Etoo for bir durum güncellemesi, Forumda bir işler var ya hayırlısı   
    Forumda bir işler var ya hayırlısı 
  24. Beğen
    Amygirl reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bir konuda iyi olmak istiyorsan, onu sevmeli ve ondan zevk almalısın.   
    Bir konuda iyi olmak istiyorsan, onu sevmeli ve ondan zevk almalısın.
  25. Beğen
    Amygirl got a reaction from Mücahidem Şehide-i Cahide for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın