Jump to content

LaviBlackorder

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

LaviBlackorder kullanıcısının son zaferi 10 Mart 2013

LaviBlackorder en beğenilen içeriğe sahiptir

LaviBlackorder hakkında

• Doğum günü 06/17/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Mimarlık
    Yazılım
    MMORPG Oyunları
    Animeler
    Müzik
    Piyano
    Eskrim
    Webtasarım

Son profil ziyaretçileri

1055 profil görütülenme

LaviBlackorder üyemizin başarıları

1. Geçiş yapacak varsa güncel olarak mangada 121. bölüm novelda 147 ye denk geliyor. Ben şuan 178. bölümdeyim baya okutuyor. power-uplar biraz daha dikkatli gelse daha da iyi olabilirdi, fazla güçlendi gibi jinwoo.
  2. Nedir bu herşeye karıştığınız... :ph34r: Konuyu açan düzgün bir soru sormuş biri swart and online demiş birisi kötü demiş vs. vs. -_- Önümüzdeki yıllarda devam edebileceğini düşünüyorum... Umarım devam eder çünkü gun gale online ın light novelini okumak istemiyorum... Daha önce hiç okumadığım için pekte bir şey anlamadım bir göz atınca... :ph34r: En azından mangası çıksada mangasını okusam... :)
  3. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

80 değilmiydi? :o Evin 2 tarafıda bim olunca fiyatları ezberliyorum... :ph34r:
  4. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

Çikolatalı çikolata buono 80 kuruş :)
  5. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

Ne almıyorum ki geçen çikolatalı çikolata aldım :ph34r: Çikolataların altına açıklama yazmışlar... Sütlü, Bitter, Antepfıstıklı vs... Sadenin altındada çikolatalı yazıyordu :D Koptum onu görünce :lol:
  6. LaviBlackorder

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

Asunadan başkasını tanımam... :ph34r:
  7. LaviBlackorder

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

1. Süper Güç 2. Doğaüstü Güçler 3. Macera 4. Romantizm 5. Okul Benim sevdiğim türler biraz biriyle alakasız sanırım :ph34r:
  8. LaviBlackorder

Koleksiyonunuz var mı?

Fiş koleksiyonum var olmaz mı? :ph34r: (Bim fişi)
  9. Sallamış işte bir tarih... :D
  10. LaviBlackorder

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

Biraz rahatlamak lazım son hafta :) Tabiki karar senin :D Benim üstümde otaku t-shirt ü olur görürseniz o benimdir... :rolleyes: (Arkadaşlarada yaptırıcam o tshirtten belli olmaz yani belki ondada olur :o)Bu arada ben arkadaşımla gelmeyi düşünüyorum kendiside animecidir ^_^ Yolumuz uyarsa birliktede gidebiliriz :)
  11. LaviBlackorder

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

Gidebilirim, bakalım... :)
  12. Eline sağlık güzel anlatım... :) Çözünürlüğü arttırsada kalitesi düşük kalıcağını düşünüyorum... :) Tam ekrana almış gibi olur. :)
  13. LaviBlackorder

İtiraf Köşesi

Bana ters etki yapıyor... :P Romantik Animelerdeki sahneleri görünce ah bi kız arkadaşım olsa diye düşünüyorum. :D Ben zaten sevimli kızlardan hoşlanırımm.. Göstermeyin bana böyle fotolar :wub: :wub:
  14. LaviBlackorder

Shingeki no Kyojin

Umarım kısa kesmezler, uzun bir seri olur :) Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum :ph34r:
  15. LaviBlackorder

Ecchi FC [+18]

favori ? Trap Sylviaaaaaa ♥♥♥♥♥♥♥♥ :wub:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.