Jump to content

ridvancan

Üyeler
  • İçerik sayısı

16
  • Son ziyareti

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

ridvancan üyemizin başarıları

1. ridvancan

Sword Art Online’a Özel Anime

bence biraz yeni sezonu hafiften tanıtırlar..elflerin oyununu yıktıktan sonra bir kaç karakterle beraber başka bir olaylar olabilir..
  2. ridvancan

( 05 / 05 ) Sailor Moon [OVA]

önemli değil...umarım beğenirsiniz..
  3. ÇEVİRİ TAKİP SAYFASI : TIKLAYINIZ Sailor Moon [OVA] : Super S Sezonu İçin Yapılmış Olan Beş Parçalık OVA. Süreleri Genelde 10dak. / 15dak. Arası Değişiyor. OVA Bölüm 1 : Çevrildi. OVA Bölüm 2 : Çevrildi. OVA Bölüm 3 : Çevrildi. OVA Bölüm 4 : Çevrildi. OVA Bölüm 5 : Çevrildi.
  4. illa ki..haklısınız ang bir düşmanla 3 sezon geçirirken korra bir düşmanı 12 bölümde halletti..Korra, Ang-e oranla basit kaçıyor ama yinede fena sayılmaz..
  5. bu sezonda ng ve arkadaşlarının büyümüş halleri var...sanırım korra ruhlar aleminde onlarla karşılaşacak
  6. yeni sezon derken...korra kaldığı yerden devam devam ediyor..sadece düşman değişiyor...bu seferde yanlış bilmiyorsam ruhlar ailemi ile ilgili olaylar çıkıyor ve düşmanlar da ruhlar ailemini yok etmeye çalışanlar..
  7. yeni sezon haziran-temmuz ayları arası başlaması lazımdı..öyle hatırlıyorum..
  8. ridvancan

Attack on Titan Posteri Hayranlık Kazandı

gerçek film afişlerinden daha iyi tasarlanmış..profesyonelleri sollamışlar...
  9. çok harika olursa AVATAR filmini bile sollar..efekler o savaş sahneleri çok iyi olmalı..ama anime de çok olay vardı..heralde sinemaya uyarlayınca keserler..
  10. heveslenip bir işe kalkışmıssın ama bence boşuna..kimse tekrardan sırf altyazı dülzedi diye izlemez...bir de yenisi çıkıyor..bu sefer hiç izlemezler..
  11. FORMAT FACTORY programı kullan..video uzantılarını rahat rahat değiştirip kullanırsın..şahsen ben öyle yapıyorum..
  12. Konu Link : http://forum.turkanime.tv/topic/4893-yarim-kalan-animeler-yuru-yuri-vampire-princess-cardcaptor-sakura/
  13. konu link : http://forum.turkanime.tv/topic/4893-yarim-kalan-animeler-yuru-yuri-vampire-princess-cardcaptor-sakura/
  14. çok iyi düşünmüzsünüz fakat yanlış olan bazı yerler var.."Avatar Korra" gibi olan bazı animeler yeni bölümlerini yada yeni sezonlarının hazırlanmasını bekliyorlar..Baktığım bazı animelerde de çok saçma olmuş.. 10 bölümlük anime 8. bölümde bitirilmiş.. Eğer çeviren yoksa: - Cardcaptor Sakura - Vampire Princess Miyu - Yuru Yuri Animelerini alabilirim... (rıdo-chan)
  15. ridvancan

DİGİMON TR (181/332)

BİRİNCİ SEZON AYRI BİR YER AMA .... BENİM EN BEĞENDİĞİM SEZONLAR (1 - 2 - 4 - 6 - 7)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.