Jump to content

kennet

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

kennet kullanıcısının son zaferi 5 Haziran 2013

kennet en beğenilen içeriğe sahiptir

kennet hakkında

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

9829 profil görütülenme

kennet üyemizin başarıları

1. Naber :D

1. BlacKofFiRe

BlacKofFiRe

iyi ne olsun kennet :D senden naber 

2. kennet

Ecchi FC [+18]

2017 İlk Ecchi Resim paylaşımı ;)
  3. kennet

Ecchi FC [+18]

2 cevap verem devamı skype oke :D Kişiye göre okadar öneri yaptım ki :) ohoo :) Adamlara kaç karışım sundum hatırlamıyorum bile artık :) He.. neden atladık güzel soru yazışmayı baştan aşağı okuyup yeri yakalamam gerek ki okadarda zaman ayıramam ya :D
  4. kennet

Ecchi FC [+18]

+ Bence tartışmaya devam etmek istiyorsan Chatango veya skype tercih edebiliriz :) buranın konusu Ecchi paylaşım Barış D. Baryshx Arkadaşında dediği gibi :) Burada tartışmamız pek uygun olmuyor :)
  5. kennet

Ecchi FC [+18]

HAhaha laflara bakk Helalllll yürü bee DE get hahhaha güldürdün :D Chate bizi kıral ilan etti ben kendimi etmedim bu 1. si :) 2. Sine gelirsek :D Ego tavanmı yapmış :D laa gizlilikten hiçbi yerde kendini göstermeyen birinin egosu nasıl tavan yapar :D yapsa :D gider cosplay lere herzaman katılırdım la yok daha neler :D , 3. sü :D Siyahbeyzı bilriim canım :D Uploader dır :D severimde iyi insandır :D gerçi hala upload yapıyormu bilmiyorum ama neyse :D Ama şunu unutma çok önermek iyi önermek anlamına gelmez :) öneri yapmak basit bir işdir ancak sağlamı önermek zordur haa burdan asla ve asla siyahbeyaza laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın ! :) 4. sü :D Fanclub ilk kurulduğunda ilk davet eden Hokage_Minato İdi diye hatırlıyorum :) ancak o aralar daveti red etmiştim :) ve farkındaysan hala Funclub içinde bi yere sahib değilim :) ona rağmen yinede paylaşımlar yaptım burda :) ;) 5. Si He.. kısmı :) Yıllardır Türkiyedeki En Büyük TR altyazılı Çevrilmiş VE paylaşılmış Hen.. arşivini elinde tutan kim peh :D Ama asla kendime hen.. ci demem :) aslaa Ecchi tutkumuzun önüne Hen.. bile geçemez bizim bunu unutmaman gerek ;) + Hen.. kennet e sor .... demişsin ancak Hen.. önerisinde bulunduğumu gram hatırlamıyorum :) haa çevirtmek için bulunmuşumdur oda fansub adminlerine yada çevirmenlerine ama izlemek isteyen birine sadece siteleri veririm öneri vermem ;) 1-2 tane belki yakınımdan birilerine vermişimdir ancak bu bütün Hent.. konusunda beni üstad yapmaz yada çevirenler bu işin pirileri varken bana laf bile düşmez :) Bu yüzden Ecchiyi kennet e Kenneti de Allaha sor demişler cümlesi doğru olandır :) + Foruma çoğu kişiden geç katıldım :) normalde sırf chat ( turkanime chati vardı tabi o sıralar ) ve Ecchi izlemekle geçirirdim zamanımı :) Güç konusuna gelirsek :) Çeviri aleminde Nerde ise Tanımadığım Admin ve Çevirmen kalmadı Sen gelmişin dediğin lafa bak :D ya sabır kısaca derim ben ;) + olarak bide sevgili izleyiciler ve diğer yorumcu birçok arkadaş uploader..v saysya bitmez tabi :) haklarını yemiyeyim :) Akılı ol alırlar aklını ;) Çeviri alemini geçtik hadi Animeyide geç :D Warez alem gerçi konu buranın değil neyse bu bile yeter sana :) Hadi bakalım kal selametle :D :D Ekstradan : Güç olsun yada olmasın Asla kulanmam kolay kolay :) gerek yok :) artislenmeye hava atmaya ne gerek var :) bence yok kendi gücümü yeterince biliyorum destekleyenlerden gelen gücüde bu bana yetiyor bilmem . bu yüzden güçsüz sanman çok normal :)
  6. kennet

Ecchi FC [+18]

Senimi kırcam :D Ecchi Candır gerisi Heycan diyeyim ozaman :)
  7. kennet

( 12 / 12 ) Drifters

Vahşet konusunda baya güzel olmuş sonunda yeniden gerçek kan akıtılan bir anime :D Teşekürler :D
  8. Bazıları Güçlüdür Ama bazıları vardır ki :D Güçsüzken çene yapar :D  işde o bazılarından olmayın :D kendiniz olun ;)

9. Açıklama için teşekürler :D
  10. kennet

High School DxD 4. Sezon Onaylandı!

Onaylancağını tahmin etiydim zaten :D
  11. Gerçekten kız olduğuna eminiz değilmi :D yazarım buraya döşerim sonra bi erkek çıkar ilerleyen vakit :D sonra ben :
  12. Geri Dönsemmi kararsızım ya :D

Warez dünyada eğlenceli anime dünyasıda :D hımm :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

Tabi yav :D gel gel :D arşive ecchi lazım :D

3. Kikuchi

Kikuchi

Herkes konuşur ; Ecchi-Kigng yapar :1f60e:

4. kennet

kennet

bakacaz artık haha :D

13. kennet

Ecchi FC [+18]

Ben yoken sen mi vardır :D hahahaha yahu ben yok olunca Türemedinizmi siz :D şu Fanclub ilk kurlduğundan beri biliyorum :D Ecchi yi Fanclub dan değil :D izleyerek takip ederk Chete azimli millete öreterek Kral olduk :D bak anlaşılan yenisin sana küçük bi söz Ecchiyi kennet e kennet i Allaha soracan demiş kennet ;) şimdi kalktın sen yoken biz vardık diyecek cesareti olanlar çıkmış hahahha ilahi ya :D alemsiniz kardeş :D :D
  14. kennet

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlicek listemde galba :D emin değilim :D :D Altaki Üye : Kiss X sis , B-gata H kai , Maken-ki :) bukadar yeter sanırım :D izledin mi ? :D
  15. kennet

Ecchi FC [+18]

Sen benim ayarlarla oynıcan sen :D :D hahhahahah inş be gülüm bir gün inş :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.