Jump to content

mayhos

Üyeler
  • İçerik sayısı

110
  • Son ziyareti

4 Takipçi

mayhos hakkında

• Doğum günü 08/18/1990

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

mayhos üyemizin başarıları

1. (Yalnış yeremi açtım, doğru yere mi açtım bir fikrim yok ama inşallah doğrudur... :) ) Merhabalar merhabalar, Manganın sıkı takipcisiyim ve bir kaç şey gözüme takılıyor. Bunu sizlerle paylaşmak istedim. Öncelikle böyle bir başlık atmamın sebebi animeyi izleyenlerin de görmüş olacağı gibi buffalo, law'u gördüğünde Doflamingo'nun onun için hala "heart seat" (kupa(kalp) koltuk) beklettiğini, boş bıraktığını söyleyip, gerçekten onlara ihanet edip etmediğini soruyor. Law'da artık onlardan olmadığını açıkça belirtiyor. Gösterilen koltukların şekillerinin 4 farklı kart şekli(sinek,karo,kupa,maça) olduğunu gördüğümüzde orada gözümüze birşey takılıyor; maça. Law'un kaptanı olduğu tayfanın adı "heart pirates"(kalp(kupa) korsanları), bunun gibi birde maça(spade) korsanlarımız vardı. Bu korsanların kaptanıda Ace D. Portgas. Şimdi Ace'in Spade korsanların başında olması bir yana, denize şeytan meyvesi yemeden çıktıktan sonra bir şekilde mera mera no mi yi elde ediyor ki şuanda Doflamingo nun elinde. Şeytan meyvelerinin kullanıcıları öldükten sonra tekrar çıktıklarını biliyoruz. Doflamingo yetiştiği yeri bildiğini var sayarsak zaten, mera mera no mi yi elinde tutması şaşırılacak birşey olmaz. Ace'in White beard( beyaz sakal) peşinden gtiiğinide biliyoruz. Neden gidiyor? Gidilecek onca yer varken neden bir anda White beard? Neden Spade(maça) korsanları? Neden Mera mera no mi Ace de? Doflamingo'nun marine lerin demir başlarıyla ihtiyar heyetiyle iyi anlaştığını biliyoruz. Sengoku amcamızın savaş çıkaracak kadar yüksek rütbeli olmadığınıda düşünürsek, bu kadar demir başla bir plan çevirmediği, hatta ace in ölmesini istemediği ne malum, bununla birlikte Yonko ların en büyüğüne açılacak savaşta marinelerin zaferiyle Kaido güçlenirse Doflamingo daha fazla iş yapmaz ve onun için daha iyi olmaz mı? Savaşa o kadar rookie olmasına rağmen gelen tek alakasız korsanlarda Heart korsanlarıydı. ilginç değil mi? yada ben mi çok düşünüyorum SPADE PİRATES (maça korsanları) DONQUIXOTE PİRATE koltukları ( gördüğünüz gibi kupa koltuğu boş) buda benzerlikler
  2. mayhos

1 HAZİRAN 2013 İZMİR KOTO KONSERİ

Kesin giderim... Film festivaline de gitmiştim, buna da giderim. Gidilmez mi?!... Yalnız da gidilir, arkadaşla da gidilir... Yani gidilir...
  3. mayhos

Naruto

Dün gecelere kadar gözlerimi çıkardığım okul öncesi katılımlar için hazırlanmış bentolar... :) içleri bana ayit olmasada çizimler boyamalar bana ait... :D free pic
  4. vallahi telefonu eve girdiğimde bir kenera atarım salon yatak odası nerde bıraktıysam orda kalır... Duymak için gürültülü birşeyler ve yumuşak olmaması lazım... :D naruto opening 2 yi kullanıyorum 1.5 yıldır... :D nedendir bilinmez hiçte sıkılmadım... :D
  5. çaponlar nedir?!.... :D :D yeminle evde tek başıma oturuyorum kendi gülüşümün yanksına bile güldüm... :D teyzeye selamlar... :D Babam hala istediğim kıvama gelemesede... Annemin benmle oturup itazura na kiss,skip beat ve kaichou wa maid sama izlediğini bilirim... :D
  6. mayhos

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

bende genelde bu şekilde bakıyorum animelere... :) Öncelikle önünde tek erkek milyar kız görüyorsam genelde bakmam bile konusuna ama afişde güzelse hadi bir şansımı deniyeyim moduna girerim... :) Ve özellikle en sevdiğim olayda bir kararkterin önceden kötü sonradan iyi olmaya çalışırken birini korumak için o eski karizmatik pislik haline dönüşünü izlemektir... :) o tipler var ya kaşlar çatılıyor pis pis mi desem cool mu desem o bakışı atıyor yaa... GEBERTTTT, hadiii bee kim tutar seni modunda oturduğum yerde gözler büyüye büyüye 32 dişi gösteren bir sırıtışla izliyorum... :) ve ya aynen birini korumak için ciddileşen o erkek karakterler.... :) Nirvanaaaaaaa.... :D :D :D
  7. anime dendiğinde..... hmmmm ben başlıyorum neleri izlediğimi düşünmeye... :) sonra çok sevdiğim sahneleri sonra japonca dersine gidiyor kafam.. sonra müziklerini falan açıyorum... adobe flashın çöktüğünü bilirim... laptopı hiç kapatmadan anime izlediğim süşünürsek... yaa gerçekten benim için Anime yeri doldurulamaz mükemmel birşey...
  8. mayhos

Skip beat (spoiler) (kim kimle olmalıı ? )

siz güleceksiniz diye kyoko ağlasın mı bumudur?!... o sho yine onu hizmetçisi yapar sonrada menajerini yer... demedi demeyim... tabi ki böyle birşey olmayacak çünkü zaten gidişattan hissediyorsunzdur artıkk sho tarih oluyor... ren devri başlıyor
  9. mayhos

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Değil mi değil mi bu forum beni anlıyor... :) anı şekilde mükemmel bir şeklde yükseldi amcam kitapta güzel güzel güzel derken bir anda aldı konuyuda kitabınıda herşeyide yere çaldı!!... o kırılma noktasına kadar süper yükseliyor... :) sonrası pufffff!!... :D
  10. mayhos

Portgas D. Ace FC

Beni yazdın mı ki acep?!... :)
  11. Bulaşık, ütü, süpürge, yemek, faturalar... Haaa birde finaller... :)

12. mayhos

Geleneksel Japon Giysileri

360$ dı benim en ucuza baktığım yukata ama kargosuyla birlikteydi belirteyim ama yinede almak istiyorum... Yadaaaaaaa iyi bir terziye iyi bir kumaşla gidersennn sanırım 1.500 veya 2.000 e hepsini çıkartırsın... :D Ama gerçekten iyi birine gitmek lazım... :D
  13. mayhos

Manga Tavsiyesi (Acill!!)

http://mangafox.me/search.php?name_method=cw&name=&type=&author_method=cw&author=&artist_method=cw&artist=&genres[Action]=1&genres[Adult]=0&genres[Adventure]=0&genres[Comedy]=1&genres[Doujinshi]=0&genres[Drama]=0&genres[Ecchi]=0&genres[Fantasy]=0&genres[Gender+Bender]=0&genres[Harem]=0&genres[Historical]=0&genres[Horror]=0&genres[Josei]=0&genres[Martial+Arts]=1&genres[Mature]=0&genres[Mecha]=0&genres[Mystery]=0&genres[One+Shot]=0&genres[Psychological]=0&genres[Romance]=1&genres[school+Life]=0&genres[sci-fi]=0&genres[seinen]=0&genres[shoujo]=0&genres[shoujo+Ai]=0&genres[shounen]=0&genres[shounen+Ai]=0&genres[slice+of+Life]=0&genres[smut]=0&genres[sports]=0&genres[supernatural]=0&genres[Tragedy]=0&genres[Webtoons]=0&genres[Yaoi]=0&genres[Yuri]=0&released_method=eq&released=&rating_method=eq&rating=&is_completed=&advopts=1 bu senin istediklerinin içinde bulunduğu liste bak bakalım türkçeleri olanları okursun ben onların arasından zen martial arts academy ye başlamıştım unuttum okumayı... :D kolay gelsin... :D
  14. mayhos

Sabo hakkında teori.

evet buldum youtube değil ama bölüm 504 başında ki ilk 2- 3 dakika da veriyor :D http://www.turkanime.tv/anime-izle/One-Piece-504-Bolum
  15. mayhos

Şapkalı Anime Karakterleri

Ao no exorcist: menfisto pheles Fairy Tail: Daphne , Bischo connell
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.