Jump to content

Haruka

Üyeler
  • İçerik sayısı

1062
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Haruka kullanıcısının paylaşımları

1. Teşekkür ederim Barış Bey Admin. :D Te şek kür leeerr :D Sağolasın :D (bu da farklı olsun dedim ahjahsk) Eşek daha anlamlıymışmış ahsjhdıd Sağol may lav ben de seni çok seviyorum :* Bilirsin çok iyi doğarım ahjahsld Ben de hatırlıyorum sanki öyle bir şey ama bende de net değil. ? Not: İnternet çekmesi kıtlığından ifadelerin dolması için sabrım gelmedi daha eğlenceli şeyler koymak isterdim ama idare edin artık. :D
  2. Haruka

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Okula hiç gidesim olmadığı için gitmedim. Bir sonraki dersime de gitmeyi düşünmüyorum. Onun yerine yatakta miskinlik yapmak çok cazip geldiği için uzanıyorum. Ama bir ara kalkıp mutfağı toplamam lazım.
  3. Neden mi buradayım? Foruma her girdiğimde bildirimlerde seninle alakalı bir şeyler oluyor da ondan. En sonunda girdim bakmaya dedim ne yapıyor acaba bu kadar? :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Demek artık ifadelerimi görebiliyorsun. Güzel. ☺ Daha ne zaman küfrettiğini hatırlamıyorsun. ? Lütfen burayı terk et. ??‍♀️

3. Leffwn

Leffwn

Sadece : ) goruyorum ve o yeter. Gulme lan oyle hiyar. Gidiyorim durmam burada.

4. Singularity

Singularity

Seher mi la o ?? o.O 

4. Selam güzel admin.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Yarın sev tamam. asjkdbkasd

3. Haruka

Haruka

Yarın görüşüyor muyuz? Ahhahshjx

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hayir. Akekdoco

5. Haruka

İtiraf Köşesi

Biliyorum öyle olduğunu, ben de çay içmem. :D Ama meyve suyu falan varsa buyursun versin. -_-
  6. Haruka

İtiraf Köşesi

Keşke sevmediğini söyleyerek nazikçe istemediğini belirtsen. :D
  7. Haruka

Merhaba arkadaşlar

Hoş geldin Esat, keyifli forumlar. :D
  8. Haruka

İtiraf Köşesi

Ya sen nasıl bir manyaksın? Ahjahsıd
  9. Haruka

Merhaba

Foruma hoş geldin Kerim. :D
  10. Haruka

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

İkisi arasında seçim falan yapmama gerek kalmadı. :pretty-onion-head-emoticon: Hayaldi, gerçek olamadı. asdfadsf İstatistikçi olacam okulu bitirebilirsem. :D
  11. Haruka

Merhaba Arkadaşlar

Foruma hoş geldin. :D Başlardaki konuşmalarda nedense bayağı bir eğlendim, resmiyetten olabilir sanırım. :D O zaman ben de bir konuda uyarıda bulunayım. Peşpeşe mesaj atmak yerine herkese bir mesajda alıntı yapıp cevap ver. Çünkü flood yapmak da yasak. :D
  12. Haruka

Merhaba arkadaşlar ^^

Hoş geldin, keyifli forumlar. :D İsmin değişik geldi söylemeden geçemeyeceğim. -_- Ben de Seher, tanıştığımıza memnun oldum. ^_^
  13. Geçen biri daha paylaşmıştı. Sen miydin o? O bayağı bir komiğime gelmişti dizideki haliydi. Susunca müzik duruyor söylemeye başlayınca müzik de giriyordu. :D
  14. Böyle oyunlara gelmeyeceğiz. :ph34r: Herkesin kendi düşüncesi pek tabii. -_-
  15. Haruka

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. :whistling: Alttaki Kamisama Hajimemashita izlemiş midir ki acaba?
  16. Ya yicem şimdi hepsini. -_- Bu haller ne ya? :admire2-onion-head-emoticon: Seriyi 978425428484 kere izleyen insanlardanım. :D Bu nedenle her şeyi çıksın hepsini okurum/izlerim. :whistling:
  17. Haruka

Minna, Konbanwa.

Hoş geldin, iyi forumlar. :D
  18. Haruka

Herkese merhaba

Foruma hoş geldin Mert, umarım eğlenceli vakit geçirirsin. :D
  19. Haruka

İtiraf Köşesi

Ya dimi ben de özlemişim iç içe spoilerı. Çaktırmasana gtmkz. :D Sadece sondakiler kopyala yapıştır. :ph34r:
  20. Haruka

İtiraf Köşesi

Tabii ki. B) İtiraf ediyorum pisliğimdir. Ahajshjd
  21. Haruka

İtiraf Köşesi

Sims etkisi olabilir mi bu? :D Geçmiş olsun ve tebrikler gerçekten azim hırs ve kararlılık örneklerinden. Şu başlığı görüp duruyorum, İtiraf etmek istiyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. İtirafları tükettim mi naptıysam artık? Şu an düşünüyorum. -_- Olmuyooğğğr, olmuyooğğğrrr. Bulamıyoruuğğğmm. Çok istiyorum, çok özendim. Ezgi düştüğü zamanlar zevkle güldüğümü söylemiş miydim? Söylemişimdir ya bunu. Neyse bilmeyenler için gelsin bu itiraf. Yine ağır işsizim bu spoilerları elimlen yazdım. Gajahsjdk Hepinizi öpüyorum forumdaşlarım. :D
  22. Bunu bana atabilir misin? :D Bu da benim telefonumdaki, Dareka sağolsun onda görüp hemen çaldım. :D Oturdum telefondayken bunu yüklemekle uğraştım, şu an ağır işsizim. -_-
  23. Ben de Gintoki nerde diyenlerdenim. Onun o duruşu o bakışı... :D Çok da sulanmayayım Nurcan hissedip gelir kafamı uçurur falan neme lazım :ph34r:
  24. Haruka

KatsuMihoku fan art

Çok güzel olmuşlar ya (gözlerinde kalp olan emoji). Ellerine emeğine sağlık. :D Ben hangi kalemleri-boyaları kullandığını merak ettim. :D Bir sır değilse söyleyebilir misin? :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.