Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4.141
  • Son ziyaret

• Başarı

58

Mileydi kullanıcısının son zaferi 21 Ağustos 2017

Mileydi en beğenilen içeriğe sahiptir

Mileydi Hakkında

• Derece
    */?%/#!'£\}={½$]

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

19.574 profil görüntüleme
  1. ( 40 / 40 ) Watashi no Ashinaga Ojisan

Ayyy ben bunu niye görmemişim Çocukluğumun animelerinden biri harikasınız yaaa ellerinize sağlık bu gidişle kısa zamanda biter bu seri 23 bölüm birden verildiğine göre Seviliyorsunuz gençler
  2. Fansub'u olan veya açmayı düşünen arkadaşlar için Encode&Upload

Konu gereken yere taşınmıştır. Siteye yükleme sorunları için forum adminlerine atılan mesajlarıda size yönlendirebilir miyiz?? Ben bir tek Enes i bildiğimden genellikle ona yönlendiriyordum hemde haberi olmadan
  3. ( 03 / 12 ) Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru

Kolay gelsin güzellik, beyaz saçlı karakter Kızıl saçlı karakter Çizimler fena durmuyor, konu ilginç, çeviri zaten süper müper hüper olur bitse de izlesek
  4. Doğum Günü Kutlama Bölümü

Ne çok doğum günü kaçırmışım Kaçırdığım tüm doğum günlerini kutluyorum hepinize bir sürü iyi dileklerimi gönderiyorum içlerinden biri mutlaka size rastlar öyle canı gönülden diledim yani @Nones İnci tanem gomen yaa yüzüm yok sana ama yine nice yeni güzel sağlıklı ve istediğin gibi yeni yeni yaşlanmalar Vardiyanı bilmediğimden arayıp da uygunsuz zamanlarda rahatsız etmek istemedim Affet beniiii
  5. Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni

• Rapor
    1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Mileydi
    3. veritas

veritas

Düşünmen yeter saol. Ben ingilazcamla bakacam yorumlara ama önce izleme listemdekileri eritmem lazım. O kadar niyetlenip made in abyss izlemedim daha.

piki :D @LeornKayn

4. LeornKayn

LeornKayn

Düşünebiliyorum öyleyse varım :onion_emo_2_by_theg_force:

6. ACİL DÜZELTİLMESİ LAZIM

Forumda video şikayetleri için konumu mevcuttur, kilit.
  7. Bunun kesinlikle mangasını okumalısınız dediğiniz animeler

Forumu araştırınız, kuralları okuyunuz kilit.
  8. Aşık olduğunuz anime karakteri ?

Forumu araştırınız, benzer konu ve konularının mevcuttur. Forum kurallarını okuyunuz. Kilit.
  9. Nice yıllara Mileydim

Çok teşekkürler arkadaşlar birlikte daha nice yeni yaşlara inşallah @jans09 , Balım, bir tanem, canım arkadaşım ne güzelde yazmışsın ellerine sağlık Adım çıkmış 9 'a inmez 8 'e
  10. Size en sevdiğiniz 10 Favori Anime Nedir Diye Sorsak ?