Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

Ayyy düzün bir aksiyon mangası-webtoonu-manhuası-mahwası bulmak çok mu zor :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bir adet var ama daha çok yeni başlamış hiç içimden okumak gelmiyor devam serisi :bike-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Tamamlanmış bulmak zor 

Yaoi devamke :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Feng Shen Ji okudunuz mu, okumuşunuzdur diye düşünüyorum. Mesela Dorohedoro var, aksiyon komedi shounen seinen arası bir manga onu da okuyabilirsiniz. @Vega

2. Mileydi

Kimetsu no yaiba'ya benzeyen anime?

Kuralları ve duyuruları okuyunuz kilit.
  3. Mileydi

Psycho-pass ile ilgili..

OSt lerine bakınız. Kilit.
  4. Merhaba? sonuçlar açıklanmış bende merakla bekliyordum, katilan, katılmak isteyip katılamayan herkese teşekkürler? dereceye giren arkadaşlari da ayrıca tebrik ederim. Emeklerinize sağlık?
  5. Bende geldim Monster Mushishi 3-gatsu no Lion Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Phantom: Requiem for the Phantom Hanada Shounen-shi Jormungand Gungrave Saraiya Goyou Hoozuki no Reitetsu Sidonia no Kishi Aoi Bungaku Series ACCA: 13-ku Kansatsu-ka Yomigaeru Sora: Rescue Wings Listemi bıraktım gidiyorum
  6. YOO Minnaaaaa! Yarışma başvurularımız bittiğine göre sıra geldi oylamaya, bundan sonra iş değerli jürimize kalıyor. Kolay gelsin onlara... Yarışmaya katılan FF leri okumak için aşağıda linkli listeyi paylaşıyorum. Katılan arkadaşlara emekleri ve katılımları için çok teşekkür ederiz. Kaleminize sağlık. Katılmak isteyen ama bir sebepten dolayı katılamayan arkadaşlarda üzülmesin elbet bir gün yine yaparız ama ne zaman bilinmez... Fan Fiction yarışmasına katılan hikayeler; 6 Saniye Aşk Uğruna Bahardan Sonra Bilinmeyenin Hikayesi Butterfly Corona'ya Saldırı Erratic Simian İsimsiz JJ: Ushinawareta Karanlığın Elçileri Lanetli Sur Mr. ans Mrs. Walker Multi-Player Ruh Bağı Scout Bar Sessiz Çığlık Soul of The Little Flower Stardust Sunset Süper Deney YN: Yeni Dünya *Okumak için fare ile üstüne tıklamanız yeterlidir, sizi konuya götürecektir. Keyifli okumalar, yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız.
  7. Mileydi

TUS dersaneleri sorunsalı yardım!!

2018 konusu, konu sahibi buralarda yok animeler ile ilgili bir içerik barındırmıyor neden hort bu konu?? Kilit.
  8. Mileydi

Mushishi

Oldukça durağan ilerleyen, yer yer dramı ile hüzünlendiren, komedi unsuru neredeyse hiç yok denecek kadar az, açılış şarkısına aşık olduğum, çok azcık ama azıcık sıkıcı bulduğum seridir. Kesinlikle izlenmelidir. Edit: Durağan dediğime bakma konu işlenişi açısında oldukça akıcıdır. Sadece öyle vurdu, kırdı, dağıttı olayı yoktur.
  9. Yeni keşfim :loveloveplz:
    Ama okumak için biraz biriksin 

Omniscient Reader's Viewpoint

Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama :dandyonionplz:

1. esmaderdi

esmaderdi

Ben 308. bölüme kadar okudum. Tek kelimeyle mükemmel bir seri. Bunun gibi bir seri önermemi istersen Earth is Online'ı tavsiye ederim.

10. Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.

11. Mileydi

( 12 / 12 ) Deca-Dence

Beklediğim serilerden biri, bizim ekibin alması ayrı bir güzellik oldu. Emekleriniz için şimdiden teşekkürler. PV sini de bırakayım ön bilgilendirme olur.
  12. Son bölüm gelsin diye TA nın sayfasını yenileyip dururken buradan bitti haberini almak çok mutlu etti, emeklerinize sağlık tamda 2.sezon 10. bölümde hızır gibi yetiştiniz.
  13. Mileydi

Öneri!!

Discord kullanın.
  14. Mileydi

Fansub'ların Çeviri rezaleti

Çevirisini beğenmediğiniz hangi fansub ise onların platformuna gidip uygun dil ile şikayet veya önerileriniz belirtebilirsiniz. Burası diğer fansubların çevirileri hakkında hemde isim vererek atıp tutabileceğiniz bir yer değildir. Kilit. Konu daha sonra silinecektir.
  15. Mileydi

Bu Söz Kimin?

16. Mileydi

Bu Söz Kimin?

Söyle o zaman zaten sorarken sen geldin aklıma @pegasusejder yanlış cevap
  17. Mileydi

Bul Getir!

İlk aklıma gelen O zaman çift silah kullanan karakter istiyorum
  18. Mileydi

Bu Söz Kimin?

Bende soram bari en güldüğüm yerlerden birine ait söz; Eğer birine bakacaksan, en azından bir kıza falan bak!
  19. Mileydi

Anime İstek ve Önerileri

https://forum.turkanime.tv/forum/2868-anime-i̇stek-ve-oneri-bolumu/ burayı kullanınız.
  20. Mileydi

Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

itscalledhentai adından belli neden banlandığı.
  21. Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım :evil-smile-onion-head-emoticon:

2. pegasusejder

pegasusejder

Merhaba Vega admin. :) Bazen zevk almak amaçlı oyun köşesinde oyun oynuyoruz. Eğer kastınız bizsek oyun köşesini ileti kasmak için değil tamamen zevk amaçlı yazdığımızı belirtmek isterim. Muhabbet mekanında da olduğu gibi oyun köşesinin de yazdığımız zaman ileti artma olayını kapatırsanız seviniriz. :) Çünkü bizim tek amacımız eğlenmek ve ileti kasmak gibi bir hedefimiz yok. Oyun köşesinin iletisi kapatılırsa bizde rahat rahat oyun oynarız. 

İyi günler, kolay gelsin. :)

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tehdit içeren admin uyarılarına hasret kalmışım. Oooh iyi geldi be. Dünya varmış. ??

4. Estable

Estable

Tüh, bende yıllardır ''düzenli üye'' diye duruyor, tam da aklımda ileti yağdırıp ''havalı üye'' olma hayali vardı  ^^

22. Mileydi

En sevdiğiniz anime

Konuyu kilitlemeden önce bir daha forum kurallarına uymayan bu tarz konulara cevap yazıldığına şahit olursam cevap veren tüm üyeleri o anki ruh halime bağlı olarak süreli veya süresiz banlayacağım. Kilit.
  23. İnsanlar yorucu...

2. pegasusejder

pegasusejder

Ben dedim şimdi yaza yaza yoran insanlar biz olacağız diye :)

3. Mileydi

Mileydi

Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz:dance-with-me-crazy-rabbit-emoticon:

4. pegasusejder

pegasusejder

Seviyoruz seni Vega admin :) :admire2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.