Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Dış güzellik mi ? İç güzellik mi ?

orda dur bakalım ne o öle kuma felan kırarım bacaklarını :angry: ayrıca varsa başka bir sevdiceğin ben çekilirim aradan :( kalbime taşbasar giderim :unsure:
  2. Mileydi

öle deme güzelim onda zengin olucak zeka yı görüyoum ben senide tavladı :D ben sana koltuk çıkarım bacım benim malım senin malın :P
  3. Mileydi

sen iste ben sana hergün yaparım paşam :wub: :wub: dip not: adımız sübyancıya çıkacak o bişey değilde :ph34r: :ph34r:
  4. Mileydi

vayy gözlerde kalpler böle dum dum olmuş bu olmuş :ph34r:
  5. :ph34r: :ph34r: - İlk görüşte aşka inanır mısınız - .... - İnanmıyosanız çıkıp bi daha gelicem de - ay yesinler sempatik şey - ehehe - dövecem ama bak - Ne güzel gözleriniz var - Lens onlar - eööe olsun yine de güzel - ha sonuna kadar zorlucam şansımı diyosun - Pardon isminizi öğrenebilir miyim - Naapcan - Kalbime kazıycam, kimse unutturamasın diye - Ha çok romantiğim diyosun - Evet... - Peki embesilliğini gizleyebilecek bi özelliğin var mı - Sigaran ve sen ölesine birbirine benzionuz ki... Ama onu ben yaktım, beni de sen - Allala enteresan... Bence de sen ve sigaram benziyosunuz... İkinizi de ayağımın altında ezebilirim - Upss 2 haftalık evli bir çift... Adam bir aksam yalnız basına çıkıp arkadaşlarıyla eğlenmek ister… karısına der ki:"Sevgilim, ben çıkıyorum" Karisi sorar:- "Nereye gidiyorsun hayatim?"- "Bara gidiyorum bitanem arkadaşlarımla bireyler icicez.."Karisi- "aman da aman benim kocacığım içki mi istiyormuş" diye hemen mini bar’a koşar ve 12 ülkeden 25 değişik içki çeşidini adamın karsısına koyar... Adam bunun üzerine- "benim düşünceli tatlı sevgilim" der.. "çok teşekkür ederim, ama barda... Biliyorsun... Buz gibi bardakta... " Adam daha cümlesini bitiremeden kadın hemen mutfağa koşar, derin dondurucudan çıkardığı bardağı kosa kosa adama getirir..- "aman da aman benim aşkım içkisini buz gibi bardakta mı içmek istiyormuş.. Al bakalım" diye bardağı adama verir... Adam şokta..- "benim güzel kurabiyem" der.. "ama barda buz gibi içkimi içerken yanında yediğim çerezler... bilsen canim nasıl çekti.. Sana söz,2-3saat içinde döneceğim." —aman da aman benim canimin içi kocacığım çerez mi istiyormuş" diye kosa kosa içeri gider... döndüğünde bir tepside 15 çeşit çerez fıstık, fındık, ne ararsanız tabaklara koyup adama getirir... Adam artik dudaklarını ısırmaya başlamıştır ve son bir güçle kadına der ki:- "Ama benim güzel meleğim, barda biliyorsun hani arkadaş arkadaşa ortamda.. yaw erkek erkeğe bi muhabbet vardır bilirsin, hani biz kendi aramızda biraz "rahat" konuşuruz.."ve kadın ona gülümser: - "Aman da aman benim bitanecik kocacığım erkek erkeğe rahat muhabbet etmek mi istiyormuş...o zaman...BANA BAK OGLUM AL SU LANET OLASI ICKINI BARDAGINA DOLDUR VE CEREZLERINI DE YE ZIKKIM LAN, HICBIRYERE GITMIYORSUN ANLADIN MI KOÇÇÇÇUM
  6. Mileydi

soukatsu 3/4 benim diyo baksana bide formda o kadar insan :blink: hoş daha diğerlerinin pastalarını görmedik :ph34r:
  7. Mileydi

anca yeter :lol: ama sanki az gibi :blink: :P
  8. Mileydi

katmasan açıktan versek zevkli mi olmaz yoksa :ph34r:bazılarının dedikodu yapması lazım ama onu kim yapcak :blink:
  9. Mileydi

başlamışken bi 20-30 kişilik damat gelin olsun bence hepsini bir kerede aradan çıkartırız :lol:
  10. Mileydi

bilmiyim hiç görmedim :blink: :blink: ama en güzel Ankaralılar oynar gerçek Ankaralılar :ph34r:
  11. Mileydi

oy kıyamam sana aldım seni ben o zaman :P
  12. Mileydi

he ya iyi gidiyoduk konudan sapmadık hem sadece bilmem kaç derece ıskalamış olabiliriz :ph34r: yada konunun etrafında dolaşıyoruz dairesel hareketler :lol:
  13. Mileydi

var pasta erkek evini zarara uğratacağız
  14. Mileydi

meyveli mi kakao lumu o na göre erkek evine sipariş verelim :lol:
  15. Mileydi

canım sende pek ufaksın yaaa alırdım seni ben hem de İrlanda ooooo yan gel osman bir kilo bostan :lol: :lol:
  16. Mileydi

öğreniyosun işte başında bir buyuğun olması iyidir o buyuk ben oluyorum :lol: :lol:
  17. Mileydi

gece gece sesli güldüm yaaaa annem geldi noluyuu diye :lol: :lol: bizimkierin gücü yetmedi sizin hiç yetmez beni evermeye ^_^ istemem yan cebime koyyy :ph34r:
  18. Mileydi

onun kendi başlı başına bir çeyiz şunlara bak bz kızı verdik de onlar çeyiz derdinde yok size düğün müğün atarlanan ekkk (evde kalmış kız kurusu) baldız ilan ediyorum kendimi :ph34r:
  19. o zaman bide böle olsun Adam kızın oturduğu masaya yaklaşır yanındaki boş sandalyeyi tutar ve dil sürçmek suretiyle -Boş musunuz -Hayır arkayı beşledik gör müyon mu -Ben sandalye için sormuştum -Ben sizi yanlız bırakayım o zaman tanışmak isteyen erkek kızın masasında birşey arar gibi yapar. kültablasını kaldırır altına bakar vs. aranır da aranır. sonunda kız dayanamaz ve sorar - ne arıyorsunuz siz - sizinle tanışmak için güzel bir bahane arıyordum, ama bulamadım - bunun üzerine benim "aaaaayy çok tatlısınnn" mı demem gerekiyo - eeööö e tabi olabilir - defol!! -Daha önce tanışmış mıydık yavrum -Sanmam hayvanat bahçesine gitmeyi sevmem -Hönk - yalnızmıyız? - Sorduğun soruyla çelişme - nası???? - hem çoğul hem yalnız olamayız dimi ama - öhmm pardon - ne o bayım.. zeki mi geldim?
  20. Mileydi

nereye gidersinnn kına yakmadan olmaz :blink:
  21. Mileydi

çeyizmi ne çeyizi bizde herşeyi erkek evi yapar :lol:
  22. Mileydi

Herkese Merhaba

hoş geldinnnnnnnn elin niye boş geldin iğrenç bir espiri kabul ediyorum :ph34r:
  23. Mileydi

duuu gitme nikahı kıyamadık daha :P nerden nereyeee :ph34r:
  24. Mileydi

du daha yeni toplandık :blink:
  25. Mileydi

sende gell kabul dal biyerden :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.