Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Mileydi

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Yapacak bir şeyler arıyorum
  2. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

3. Ne kadar hızlı bir forumumuz var.  Kaplumbağa bile hız cezası yer bizim yanımızda...:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. LeornKayn

LeornKayn

19 martta yazılana nisanda cevap geliyor

4. Mileydi

Bleach

Gelsin izleriz Ben bile unuttum demiş yaa
  5. Varım ama yoğumda
  6. Mileydi

High School DxD

Anime forumlarını, sitelerini, takip edip bilgi alabilirsiniz. Zaten çıkacak olursa da sanal alem size hertürlü bilgi verir. Konu kilit.
  7. Uzun zamandır paylaşım atmıyormuşum
  8. Mileydi

The Breaker

İnternetten okuyabilirsin ama almanı önermem adamlar 4 -5 sene önce 1 sene ara verip yenilenip geleceğiz diye mangaya ara verdi veriş o veriş, elinde yarım kalmış bir manhwa serisi olur sadece.
  9. Mileydi

Merhaba ^^

Hoş gelmişsin, ketifli forumlar, paylaşımlar falan filan
  10. Mileydi

Neden artık anime izlerken eski zevki alamıyorum?

Her yeni sezonda hiç olma ise bir tane amiral seri mutlaka vardır, bazı yıllar bu sayı çok olurken bazı yıllar az olabiliyor, animlerden zevk almak birazda doygunluğa bağlı bence. Üst üste fazla seri izlemek, aynı türler arasına sıkışıp kalmak gibi bir çok sebebi olabilir. Bende de dönem dönem oluyor ne izlesem tat vermiyor, bu gibi durumlarda açıyor manga okuyorum veya tamamen farklı bir şeye yönelip anime doygunluğumu azaltmaya çalışıyorum ve işe yarıyor. Bahsettiğin seriler zaten tüm anime severlerin kabul ettiği gayet başarılı yapımlar. Mesela yakın geçmiş dönem yapımlarında Violet Evergarden, Koi wa Ameagari no You ni, Gakuen Babysitters, Megalo Box, Tada-kun wa Koi wo Shinai, Golden Kamuy gibi bir çok izlemesi keyifli seri sayabilirim, devam sezonları olan serilerden bahsetmiyorum bile. Anime izlerken kıyas yapmak da izleme zevkini düşüren başka bir konu, zaten %100 orjinal bir seri bulmak artık imkansız bu yüzden seriyi kendi içinde artıları ve eksileri ile değerlendirip ona göre izlemek daha verimli olacaktır kanaatindeyim.
  11. Çok iş, az şevk :silence-onion-head-emoticon:

1. Gallardo

Gallardo

Çok yapılmak istenen, çok yapılacak, ikisi kesişmediği için de az şevk :(

2. LeornKayn

LeornKayn

Mileydim buralara uğraşmış ve ben onu bu ziyaretiniz kaçırmışım :beg-onion-head-emoticon:

12. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shotdown

Shotdown

Superonline iyidir ya ne oldu xd 1 yıl kullandım ve gayet memnundum sadece faturayı 1 gun bile geciktirdiginiz zaman tonla mesaj mail ve çağrı geliyordu onun haricinde müşteri hizmetleri ve internet hizmetleri gayet iyiydi :victory-onion-head-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Annem lanet okuma, günah derdi hep bende lanet çıksın derdim şu suratı yapardı ?

Aklıma geldi öylesine :D

Ben de burada ttnet e selam gönderiyorum

4. Singularity

Singularity

bende şuan superbox var sınırsız vınn bildiğin modem tipinde altyapı vs hiçbirşeye gerek yok istediğin yere götürebiliyorsunda 20 mbti aylık 165 tl yalnız benim ki 10 ayda 99 tl ama oda kampanya idi bitti artık 20 ler varmış sadece ama gayet memnunum

13. Hem Solo Leveling,  hem Tate no Yuusha no Nariagari de güncele gelmek :'( Zalimsin 3M dünyası :'(

1. Perfectum

Perfectum

Solo leveling ne güzelmiş yahu. Teşekkürler referanslar için :D

2. Estable

Estable

Güncele geldiysen asla kesmiyor, novele başla :D

3. Perfectum

Perfectum

Solo leveling'e yeni bölüm gelmiş.

14. Kuralları okuyunuz, forumu araştırınız. Kilit.
  15. Given mangasına anime serisi geliyormuş :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero: Ne güzel haberler bunlar :embarrassed4-onion-head-emoticon:

1. Estable

Estable

Bi baktım da, shounen ai imiş :P  Vinland Saga'da duyurulmuştu, şimdi de Solo Leveling bekliyorum Netflixe yükleniyorlar yapın diye :relax1-onion-head-emoticon:

2. 1456ha

1456ha

Gerçekten çok güzel bir haber, çok sevindim :loveloveplz:

16. Psycho-Pass 3. Sezon :embarrassed4-onion-head-emoticon:

2. Gallardo

Gallardo

Bence 2. sezonun iyi olmamasının sebebi hepimizin bildiği 2 karakterin boşluğunun dolmamasından kaynaklanan eksiklikti. Doğru karakterlere odaklanırlarsa 3. sezonda iyi bir iş çıkabilir.

3. Amygirl

Amygirl

İkinci sezon bence gayet başarılıydı. İlk sezonda bazı yan karakterlerin fazla ön plana çıkması ikinci sezon kötüymüş gibi algılanmasına sebep oluyor ki özellikle Kougaminin ikinci sezonda olmama sebebi animenin ana karakterinin Akane olmasını hatırlatmak için bence.

Üçüncü sezon gelecekse çok mutlu oldum ^^

4. Red-King

Red-King

Makishima gibi bir villian ortaya çıkarabilecekler mi orası muamma çünkü onun ve Kougami'nin arasındaki rekabet gerçekten de çok farklıydı.

17. Mileydi

En Son Bitirdiğiniz Anime?

3-Gatsu no Lion 2.sezon Tadı damağımda kaldı bu sezon çıtası bayağı yükselttiler 3.sezondan beklentim daha da fazlalaştı Ve Nikaidouuuuuuuuuuuu sen nasıl bir ayrıntısın yaaa
  18. Mileydi

konnichi wa minna-sama

Forumumuza hoş gelmişsin, keyifli yorumlar, paylaşımlar falan filan Sorduğun sorunun cevabı ve daha fazlası için geçmiş zamanda yapılan bir açıklamayı saygıdeğer Amy adminim müsaadesiyle buraya bırakıyorum.
  19. Mileydi

Dop dolu animeler

Yukarıda yazılanlara ek bende bir liste bırakayım Bazılarının konusu okuyup izlemekten vazgeçmeyi düşünebilirsin yada yorumlara falan bakarak, ama en azından 1-2 bölüm izleyip kendi fikrine göre devam etmeni tavsiye ederim. Şimdiden iyi seyirler.
  20. Mesaj kutum dolmuş :O Ama mesajlarımı silmeye kıyamıyorum :'( Bunları bir ara yedek neyim yapabiliyorduk hala yapabiliyor muyuz ?_? Forumu kullanmayı bilmeyen admin val.9165415451  Araştırmaya üşendim bilen biri söylesin yawf :P 

2. Estable

Estable

Sil gitsin hepsini :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1:

3. Nones

Nones

Benimkileri silme. Tşk. :loveloveplz:

4. Sydno

Sydno

Merhaba, @Mileydi 

yedeği server root yetkisi olmadan yükleyemezsiniz forum kurucularından yardım isteyebilirsiniz.

21. Mileydi

( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru Romanı Spor Türünde Anime Serisi Oluyor Yukarıya anime seri ile ilgili bilgi bıraktım okuyun Ellerinize sağlık, şimdiden bolca kolay gelsin, özlemiştim spor serilerini Umarım beklentilerimi karşılar. Zaten ana karakterimizin görüntüsü bildiğin Kageyama bakalım karakteri nasıl olacak
    1. sShoguNn

sShoguNn

Keşke yaz tatilinde yapsalardı bunu.

22. Adı geçince nasılda geldi Doğum günün kutlu olsun bebem nice sağlıklı, sıhhatli, neşeli, paralı, yaşlara özletme kendini bu kadar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.