Jump to content
Türk Anime TV Forum

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4.142
  • Son ziyaret

• Başarı

59

Mileydi kullanıcısının paylaşımları

1. Başlıktan anlaşıldığı üzere herhangi bir anime veya manga serisini olabildiğince kötü anlatacağız. Bunu yaparken tabi ki bahsettiğimiz serinin hangisinin olduğu anlaşılması için görselini ekleyeceğiz. 2 kardeş var biri cüce, biri teneke :P Bir bebe var, hiç don giymiyor :D
  2. İşte her şeyin suçlusu bu bölüm açılırken pc ye acılar çektiren, hatta açılmayan bilmem kaç sayfa spoiler içine alınmamış videolar ile anamızı ağlatan mekan, suçlu ayağa kalk, yaklaşık 1000 küsür mesajı sildikten sonra baktık baş edilemiyor komple silip yenisini açalım dedik sonuç ortada kalın sağlıcakla -_- Videoları spoiler içine almayı unutmayalım <_<
  3. Sayın üyeler, Türk Anime sitesinde rastladığınız açılmayan, hatalı yada silinmiş, alt yazı zamanlama sorunu olan videolar ilgili bildirimlerinizi, bu konu altından ilgili serinin sitede ki linki, mümkünse hata ile ilgili ekran görüntüsünü mesajınıza ekleyerek bildirmeniz rica olunur. Ayrı ayrı konu açılması yasak olup, link adresi bulunmayan bildirimler dikkate alınmayacağı gibi ilgili iletiler silinecektir. Yardımlarınız ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler :) *Mesaj atmadan önce lütfen bu konuyu inceleyip aynı hatayı veya hataları alıyorsanız geri dönüş yapmanız rica olunur. **Hatalı videolar ile ilgili mesajlar videolar düzeltildiğinde silinecektir.
  4. Mileydi

Selam.

Öncelikle hoş geldiniz, linki buraya bırakıyorum konunuzu uygun bir şekilde düzenlemeniz rica olunur.
  5. Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan taşan düşünceleri aktarabileceğiniz, paylaşabileceğiniz kimseler yoksa, konu açsam kim bakar düşüncesi besliyorsanız, buraya geliyorsunuz rahatça spoilerin kafasına gözüne vurarak, hatta flood dahi yaparak aklınızdan geçen, geçebilecek, geçmeye çalışan her şeyi yazıp rahatlıyorsunuz, belli mi olur belki sizin ile aynı durumda olan başka bir anime sever daha vardır görür ya da sizin düşüncelerinizden gaza gelir seri ilgisini çeker, madem öyle ve muhabbet başlasın. Forumdaş önerisi 1 - İletilerimizin başına ilgili seri ................... ile alakalı spoiler yazısını eklemeyi ve spoiler tuşunu kullanmayı unutmayalım forumdaşlar : :LTkJN9u:En azından birini yaparsınız artık : :whistling: Forumdaş önerisi 2 - Üyelerimizden gelen önerilere bir yenisi daha eklendi seri hakkında spoiler isteyenler de buradan özel istek de bulunabilir forumdaşlar bilenler cevaplarlar :whistling: Duygu ve düşünce barındırmayan, direk spoiler vermeye yönelik anime veya manganın sonunu söyleyen tarzda iletiler içeriğine göre silinecektir. İstek olur bana şu seriden spoiler verin diye o iletiler bu kuralın dışındadır. Ama öyle kafanıza göre bunda şu oldu bunda bu oldu diye ileti atmak yasaktır. Spoiler Kullanım Klavuzu İçin Buraya! Spoiler içerir bilginiz olsun, Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel gidişatı hakkında yorum yapmak veya yorum almak istiyorsanız,İzlediğiniz ya da izlemeyi sürdürdüğünüz bir anime varsa ve sırf 2-3 cümle için animeye başlık açmak istemiyorsanız,"Şu animeye başlamayı düşünüyorum, 1-2 cümlede sizce nasıl?" tarzı sorularınız varsa,"Nerede o eski animeler" muhabbeti yapmayı sevenlerdenseniz,"Alt tarafı "bu bölüm çok iyiydi" yazacağım, bu başlıklardan hangisine girsem bilemedim!" diye kafanız karışmışsa,bu başlık tam size göre. ^_^ Kurallar: Forum Kuralları çerçevesinde hareket etmeye özen gösterin.Bu başlığı "Boş Muhabbet Başlığı" veya Chat Kutusu'yla karıştırmayın. Anime Öneri gibi şeyler için burayı kullanmayın, bu işlere uygun başlıklar mevcut.Sırf mesaj kasmak için bu başlığı kullanmayın; insanların da yorumlarını katabileceği şeyler yazmaya çalışın.Eğer yazacağınız şey, o animeyi izlememiş olanlar veya günceline gelememiş olanlar için Spoiler unsuru oluşturuyorsa bunu Spoiler kutusunun üzerinde ayrıntılı bir şekilde belirtin. Örneğin: "Nagi no Asukara 22. Bölüm Spoiler"
  6. Mileydi

( 40 / 40 ) Watashi no Ashinaga Ojisan

Ayyy ben bunu niye görmemişim Çocukluğumun animelerinden biri harikasınız yaaa ellerinize sağlık bu gidişle kısa zamanda biter bu seri 23 bölüm birden verildiğine göre Seviliyorsunuz gençler
  7. Mileydi

Encode & Upload Servisi * Link Çoğaltma - Güncellenmiş Konu 09/06/2018

Konu gereken yere taşınmıştır. Siteye yükleme sorunları için forum adminlerine atılan mesajlarıda size yönlendirebilir miyiz?? Ben bir tek Enes i bildiğimden genellikle ona yönlendiriyordum hemde haberi olmadan
  8. Mileydi

( 10 / 12 ) Saredo Tsumibito wa Ryuu to Odoru

Kolay gelsin güzellik, beyaz saçlı karakter Kızıl saçlı karakter Çizimler fena durmuyor, konu ilginç, çeviri zaten süper müper hüper olur bitse de izlesek
  9. Mileydi

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Ne çok doğum günü kaçırmışım Kaçırdığım tüm doğum günlerini kutluyorum hepinize bir sürü iyi dileklerimi gönderiyorum içlerinden biri mutlaka size rastlar öyle canı gönülden diledim yani @Nones İnci tanem gomen yaa yüzüm yok sana ama yine nice yeni güzel sağlıklı ve istediğin gibi yeni yeni yaşlanmalar Vardiyanı bilmediğimden arayıp da uygunsuz zamanlarda rahatsız etmek istemedim Affet beniiii
  10. Bu konuda sayfa sayısının fazla olması sebebi ile adminlerin gazabından kendini kurtaramamış olup, eski konunun silinmesi ve yenisinin açılması ile yoluna devam etsin kararı verilmiştir. Eski ve yığıntısı bol konuları silip yenileri açıyorum diyerek siftahı yapayım B)
  11. Konusunu okuyunca çekinerek yaklaştığım bir yapımdı ama çekinmeme hiç gerek yokmuş, müzikleri, çizimleri, hikayenin atmosferi gerçekten oldukça tatmin ediciydi. Ana karakterlerin duygularını yaşayış ve ifade edişleri çok güzel anlatılmış ve sonu da yerli yerindeydi, 2 farklı yollun bir süre birbirlerine paralel olarak ilerlemesini ve bu süre içerinde yaşanılan olaylar ve hissedilen duyguları aktarması açısından izlenmesi gereken serilerden biri olduğunu düşünüyorum. Durgun ve biraz melankolik yapımlardan da hoşlanıyorsanız tereddüt etmeden izleyebilirsiniz.Koi wa Ameagari no You ni

• Rapor
    1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. Mileydi
    3. veritas

veritas

Düşünmen yeter saol. Ben ingilazcamla bakacam yorumlara ama önce izleme listemdekileri eritmem lazım. O kadar niyetlenip made in abyss izlemedim daha.

piki :D @LeornKayn

4. LeornKayn

LeornKayn

Düşünebiliyorum öyleyse varım :onion_emo_2_by_theg_force:

12. Harry Potter Karakterlerinin Resmi Anime Versiyonları Yapıldı Nereden başlasak, ah nereden başlasak… Harry Potter ile ilgili söylenecek o kadar çok şey var ki… İlk çıktığı günden beri koca bir jenerasyonu etkisi altında bıraktı. Hepimiz onu hayran hayran izledik, okuduk. Kitaplarına günler saydık filmleri vizyona girdiği gibi ilk bitletleri bizler aldık. Hem Harry Potter seven hem de anime seven becerikli insanlar şimdiye kadar “Acaba Harry Potter karakterleri anime olsaydı nasıl olurdu?” düşüncesiyle bir sürü illüstürasyon yarattı. Lakin bunlardan öyle bir tanesi çıktı ki işe noktayı koydu. Warner Bros. Japan resmi Harry Potter illüstrasyonlarını yayımladı.Yapılan tasarımlar dosyalar, minik düğmeli mühürler, anahtarlıklar gibi sınırlı sayıda şeylerde boy gösterdi. Üzücü olsa da bu tasarımlar sadece Japonya da satışa sürülecek. Şu güzellikte illüstrasyonları görünce insan keşke bir Harry Potter anime/manga serisi yapsalar da okusak diyor. Kaynak : Anime Fantastica // Serisini pek sevmesem de animesi olursa izler, mangası olursa okumam :D - okunacak daha güzel mangalar var :LTkJN9u:
  13. Eski mekan fazlaca dolu olduğundan komple silinip yeni muhabbetler ile yola devam edilme kararı alınmıştır, buyurun bir çayımızı için, ben çay sevmem diyenlere kahvemiz var ^_^ Kahve bahane muhabbet şahane :)
  14. Hollywood demişken bizimkilerden de bahsetmeden olmaz :D Sağ olsun bizim yapımcılarda eski Amerika 'n dizilerini alıp uyarlayarak bizim önümüze ısıtıp ısıtıp sürüyorlar <_< Bu sefer Anime ve Manga manyağı bir Türk yapımcı sizin kapınız çalıyor ama tv için dizi yapacaklar, karar senin diyor, Anime ve Mangalardan Türk dizisi olur mu? olur ise, Hangi Anime veya Manga uyarlamasını Türk yapımı olarak televizyonlarda görmek istersin?
  15. Mileydi

ACİL DÜZELTİLMESİ LAZIM

Forumda video şikayetleri için konumu mevcuttur, kilit.
  16. Mileydi

Bunun kesinlikle mangasını okumalısınız dediğiniz animeler

Forumu araştırınız, kuralları okuyunuz kilit.
  17. Mileydi

Aşık olduğunuz anime karakteri ?

Forumu araştırınız, benzer konu ve konularının mevcuttur. Forum kurallarını okuyunuz. Kilit.
  18. Mileydi

Nice yıllara Mileydim

Çok teşekkürler arkadaşlar birlikte daha nice yeni yaşlara inşallah @jans09 , Balım, bir tanem, canım arkadaşım ne güzelde yazmışsın ellerine sağlık Adım çıkmış 9 'a inmez 8 'e
  19. Mileydi

Size en sevdiğiniz 10 Favori Anime Nedir Diye Sorsak ?