Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Mileydi reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 19 Haziran   
    19 Haziran
  2. Beğen
    Mileydi got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
    Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
    Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.
  3. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2   
    Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim
    Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2022 tarihine kadar banlı olup, konulara cevap yazamazlar.

4. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
    Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
    Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.
  5. Harika
    Mileydi got a reaction from Kutatgu for bir durum güncellemesi, Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz? kurallara aykırı değil   
    Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
    kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
    Eola-sama copy paste tenkyüüü 
  6. Beğen
    Mileydi got a reaction from Eolo-sama for bir durum güncellemesi, Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz? kurallara aykırı değil   
    kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
  7. Harika
    Mileydi got a reaction from Caprihorn for bir durum güncellemesi, Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz? kurallara aykırı değil   
  8. Beğen
    Mileydi got a reaction from anes for bir durum güncellemesi,   
  9. Beğen
    Mileydi got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi,   
  10. Harika
    Mileydi got a reaction from esmaderdi for bir durum güncellemesi, Yeni keşfim Ama okumak için biraz biriksin Omniscient Reader's Viewpoint Noveli bitmi   
    Yeni keşfim 
    Ama okumak için biraz biriksin 

Omniscient Reader's Viewpoint

Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama 
  11. Beğen
    Mileydi got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.   
    Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.
  12. Üzgün
    Mileydi got a reaction from DrClover for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  13. Harika
    Mileydi got a reaction from Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
    Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım 
  14. Beğen
    Mileydi got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi,   
  15. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi,   
  16. Beğen
    Mileydi got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi,   
  17. Harika
    Mileydi got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
  18. Beğen
    Mileydi got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üye   
  19. Beğen
    Mileydi got a reaction from NatsuJun for bir durum güncellemesi, İnsanlar yorucu...   
    İnsanlar yorucu...
  20. Beğen
    Mileydi got a reaction from AnimeManya for bir durum güncellemesi, İnsanlar yorucu...   
    İnsanlar yorucu...
  21. Beğen
    Mileydi got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
    Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.
  22. Beğen
    Mileydi got a reaction from BURUN for bir durum güncellemesi, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
    Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti göndermesin diye bir seçeneğimiz var. Sonra ben neden ileti gönderemiyorum falan demeyin. Kullandığınız dile dikkat edin. Öyle gider yeni üyelik alır gelirim diye hinlik düşünmeyin.
  23. Beğen
    Mileydi got a reaction from yumulonely for bir durum güncellemesi, Sayın forum sakinleri, uyarı verirken gerek görülmesi halinde üye şu kadar süre ileti   
  24. Harika
    Mileydi reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.   
    Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.
  25. Harika
    Mileydi reacted to veritas for bir durum güncellemesi, Uzun zaman sonra üye olduğum bir siteyi hatırlayıp üyeliğim silinmediği için giriş ya   
    Uzun zaman sonra üye olduğum bir siteyi hatırlayıp üyeliğim silinmediği için giriş yapınca ben:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.