Jump to content

Mileydi

Forum Admin
  • İçerik sayısı

4291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

72

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Mileydi got a reaction from Pseudohomophylus in Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Eski üyelerden ziyade adap bilen üye demek daha doğru olur, nice eski olan berbat üye gördü bu gözler
  2. Beğen
    Mileydi got a reaction from quincy in Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmışt   
    Eski üyelerden ziyade adap bilen üye demek daha doğru olur, nice eski olan berbat üye gördü bu gözler
  3. Beğen
    Mileydi got a reaction from Gallardo in Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz? kurallara aykırı değil   
    Çünkü güdümlü füze gibiler, akıllarında sadece o şey var, başka bir şeylere bakmadan, uyarıları,  ikaz ışıklarını görmeden hemen gidip aklında olanı yapması lazım. İşi çok acil ve hayat memat meselesi konusu açıp cevabı hemen almalı. Zaten diğer konular bir işe yaramaz onun aklındaki soruların cevabını veremez araştırıp neden vakit kaybetsin dimi  Birde bunların Türkçe yazmayı beceremeyen türleri var, onlarda ayrı bir araştırma konusu 
  4. Beğen
  5. Harika
    Mileydi got a reaction from Gallardo in Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk d   
    @Gallardo Son dönem okuduğum en serilerden biri bana göre, fazla uzatmadan, mantık sınırlarını absürd bir şekilde darman duman etmeden tadında bıraktı mangaka, hele ki ana katakteri beni benden aldı Manjirooo yok Tanjiroo 
  6. Üzgün
    Mileydi got a reaction from Barış D. Baryshx in Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk d   
    @Barış D. Baryshx genel izleyici kitlesinin animasyon kalitesini umursadığını pek sanmıyorum. Kavga dövüş hor gür olsun yeter onlara birazda fan servis ekle hopp işte bir numarasın...
  7. Üzgün
    Mileydi got a reaction from Estable in Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümküns   
    Bir tane salak webtoon a başladım Solo Leveling çakması bile olamamış sinir bozucu bir hikaye ile ilk 9 bölüm zor dayandım  Gidip Red storm tekrar mı başlasam güncele gelince bıraktıydım Yada Solo Leveling 9217462156 kere baştan mı başlayayım 
  8. Harika
    Mileydi reacted to Kutatgu in Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    O zaman kurallar netleşti.
    MAL Top 200 Seinen içerisinden en sevdiğin animeleri seç ve listele.
    Sonra tüm bu animeler içerisinden top 5'i seçelim. Bu da Türkanime Seinen Top 5 olsun.

9. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from Kutatgu in Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Buyrunuz, türünde seinen olarak geçen serilerin listesi https://myanimelist.net/anime/genre/42/Seinen?page=1

Yukarıdan Sorted by Score seçeneğinden Score kısmı seçildiğinde puanlamaya göre sıralıyor. Oradan bakıp listelerini oluşturabilirler diye düşünüyorum.
  10. Beğen
    Mileydi got a reaction from Kutatgu in Seinen FC takdim eder: "Seinen 5" etkinliği. Tamamiyle kamu yararını hedefleyen bu et   
    Şöyle de olabilir MAL listesinden ilk 200 deki Seinenlerden üyeler listeden en sevdikleri serileri sıralasınlar en çok oy alanlar arasından top 5 yapalım 
  11. Beğen
    Mileydi got a reaction from Amygirl in Foruma açtığınız konular silinmişse: 1) Konunuz kurallara uygun değildir. 2) Benzer k   
    Ayyyy böyle bir şey beklemiyordum kahkaha attım 
  12. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from BURUN in İnsanlar yorucu...   
    Forumda yorulmam diye düşünüyorum en azından bahsettiğim yorgunluk olmaz
  13. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from yumulonely in İnsanlar yorucu...   
  14. Teşekkür
    Mileydi got a reaction from pegasusejder in İnsanlar yorucu...   
  15. Beğen
    Mileydi got a reaction from BURUN in Bir anime 10 puanlık etki verebilir ama bu kalbin 1. katmanı ile sınırlı olabilir. Üs   
    Kaç katmandan bahsediyoruz burada Katman deyince aklına katmerli çörek gelen bir ben değilimdir dimi 
  16. Harika
    Mileydi got a reaction from Gallardo in Millet izleyecek anime bulamaz ben listedekileri nasıl bitireceğimi düşünürüm.   
    O milleti patlamanın zamanı yaklaşıyor bu kadar araştırma tembeli bir kitle görmedim.
  17. Beğen
    Mileydi got a reaction from Perfectum in Promised Neverland'i izledim. Çok güzeldi. Besin olmak konusunda, özgürlük ve başkald   
    Konu güzel ve orjinal lakin ana karakterlerin yaş kısmına takıldım biraz daha büyük yapsalardı belki o zaman kendi adıma çok iyi bir seri diyebilirdim 
  18. Harika
    Mileydi reacted to Amygirl in Fugou Keiji direkt yaza ertelenmiş keleeeeğğğğ   
    Bakiye sınırsız ama animenin devamının gelmesine yetmiyor 
  19. Harika
    Mileydi got a reaction from Kai in Bir şeyi merak ediyorum. Şu yorum yaptığımızda solda kalan kullanıcı adımızın üstünde   
    Her konuya merhaba de söz banlamayacağım, ama bir konu atlarsan banlarım 
  20. Üzgün
    Mileydi got a reaction from Barış D. Baryshx in Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk. Onun için konu ve   
    assfdgfdssfg Forum azcık aktif olsun diye dokunmuyordum ben, sonra dedim böyle olmaz ileti sınırı getirmiştim 
  21. Beğen
    Mileydi got a reaction from Beytize in Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    Kim ki o?? Bizim forumdan mı? Söyle hemen asalım  Hakkında yanlış bilgi vermek  ban sebebi 
  22. Beğen
    Mileydi got a reaction from crea in Anime forumunda cinsiyetini karşıt cinsten yapacak ne yaşar acaba bi insan XD kız olu   
    Kim ki o?? Bizim forumdan mı? Söyle hemen asalım  Hakkında yanlış bilgi vermek  ban sebebi 
  23. Beğen
    Mileydi got a reaction from Gallardo in Psycho-Pass 3. Sezon   
    Yeniler, yep yeniler, unutulmaz eskiler 
  24. Beğen
  25. Beğen
    Mileydi got a reaction from Dj-Morphosis in Mmm... Şey evet evet selamlar! Nasılsınız? Çok uzun zamandır doğru düzgün uğramıyorum   
    Miriba bahsi geçen o 3-5 kişiden biri değilim 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.