Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Barış D. Baryshx

Bleach

@Mileydi @Amygirl Geliyor bakalım devamı
  2. Barış D. Baryshx

( 12 / 12 ) Kuutei Dragons

Eline sağlık Reyhan, teşekkürker
  3. İlk sezon idare eder bence, o kadar kötü değil. Sonlara doğru veya yarıdan sonra cıvıtıyordu diye hatırlıyorum
  4. Barış D. Baryshx

Selam

Hoşgeldin Memo, yalınız anime istek yeri, anime genel bölümünde
  5. Barış D. Baryshx

Merhabalar

Hoşgeldin Burak...yaşa, taşa başa oturma burak
  6. Barış D. Baryshx

Şanlıurfada Anime İzleyenler

Hoşgeldin Mete, bizim forumda Orhan vardı sanırsam urfalı @xpector nickli @xpector II
  7. Neyine bakayım acebe, küfürden banlanmışın. Alttaki küfürden
  8. Discord'un yoksa buradan yapabilirsin, bende disqus moderatörüyüm
  9. Disqus moderatörlerine bildir, turkanime discord'da. Veya buradan yaz diyecem de, bölüm linki eklememişsin bunları yapanların
  10. http://forum.animekeyfi.tv/ Bu fansub'a sor sorunu Biri çevirmiş son bölümü, çevirisi nasıl bilemem > https://www.planetdp.org/title/ace-of-diamond-act-ii-dp113682
  11. Bende de yıllardır vardı, kullanıyordum. Yani güzel program... Eline sağlık
  12. Barış D. Baryshx

Player kasma sorunu

Sibnet, Fembed ve vk izle. Yıllardır sorun yok bende
  13. Barış D. Baryshx

( 24 / 24 ) Bokurano

Eline sağlık Reyhan
  14. Barış D. Baryshx

( 12 / 12 ) Animegataris

Elinize sağlık, teşekkürler
  15. Barış D. Baryshx

Merhaba

Hoşgeldin Ozan, ismin ozan sanırım. Discord sayfalarına üye olursan fansubların, konuşacak çok kişi bulabilirsin.
  16. Tüketeceğini tüket, gerisini at. Fazla kafa yorulacak bir durum yok, diziler ve filmler gibi işte
  17. Her sezon birkaç iyi anime oluyor, vinland saga ve dororo gayet iyiydi, keza jojo ve snk devam sezonlarıda vardı. Ayrıca zankyou no terror'u abartmışın
  18. Barış D. Baryshx

Tekrar merhaba

Yeni gördüm, tekrardan hoşgeldin
  19. Bana ulaştın, disqus moderatörüyüm. disqus_2wsO...7QHo şu şekilde olan kullanıcı id ve email adresini yolla bakayım, banlanma sebebi nedir Ama banın açılacağı anlamına gelmiyor bu, göz atacağım bir
  20. Eline sağlık, yeni bitirdim. Herhalde anime geleceğe dönünceye kadar devam edecek veya başka bir yöne evrilecek, nisan'da göreceğiz bakalım
  21. Barış D. Baryshx

Himitsu FanSub ^^

Elinize sağlık Blue Gender bitirmişsiniz.
  22. İş, ev ve bir de bu işler ile uğraşıyor, yapar herhalde Bir gün
  23. Bir tane var zaten ana sitede bu işlere bakan schneizeL nickli şahsiyet Şimdilik myanimelist kullan bari, düzelinceye kadar
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.