Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir türlü kurtulamadı, onun ezikliğini yaşıyorlar milletçe, işin kötü yanı bunu hemen hemen bütün animelere yansıtıyorlar bleach bu propaganda dan kurtulan nadir, animelerden... o yüzden anime bittiğinde kararımı değiştirebilirim, birinci sıraya bleach geçebilir....özgün bir japon animesi bence, kendileri gibi yani şintoizm öğeleride var Rurouni Kenshin'in animede avrupadan ithal "demokrasi"saçmalığını işlemeside hoşuma gitmiyor code geass'de ingiltere propagandası yapması, death note'da amerika ve CİA propagandası yapması, d gray man'de de hristiyanlık ve yahudilik propogandası yapması beni japonlardan iyice soğuttu.....kendiniz olun ya, ben müslümanlık propagandasıda istemiyorum, sadece kendiniz olun, böylece çok daha iyi animeler çıkabilir
  2. Barış D. Baryshx

En Son İzlediğiniz Dizi ?

cnbc-e dizilerinin çoğunu takip ediyorum, birde kanal d "yalan dünya" , diğer dizilerden nefret ediyorum, şu muhteşem süleyman,kurtlar vadisi, fox dizileri, annem izliyor karşısında kanser oluyorum :lol: bu televizyonların hepsi kepenk indirse yeridir ha, seviyesizlik diz boyu, Yaşar Nuri Öztürk'ün dediği gibi IQ yerlerde geziyor :D
  3. imzamda göründüğü gibi, Jiraiya sensei olmak isterdim, onun felsefesi yeter _O_
  4. Barış D. Baryshx

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

bunlar olmazsa animenin tadı çıkmaz bence, favori karakterlerimden bu ikisi :D orochimaru'nun sesi, Aizen'in duruşu yeter :wub:
  5. Barış D. Baryshx

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

d gray man 172'den - 216'ya kadar okudum, birde bleach 520
  6. Barış D. Baryshx

Japonya Gezimiz o.O

Tokyo ile ilgili tanıtıcı video yükledim. baktım yüklememişler youtube adreslerine, ben kendi youtube hesabıma yükledim ;) birde japonya belgeseli bekliyorum, yayınlayınca yüklerim, bir tane yapmışlar ama beğenmedim, o yüzden yüklemedim. japonya belgeseli yapmış, geziyi yapanlar kendilerini japonyadan daha çok tanıtıyorlar o yüzden yüklemedim http://www.youtube.com/watch?v=Vsu8fOcHqPw
  7. Barış D. Baryshx

Japonya'daki Melodili Yollar

evet eziğiz ^_^
  8. Barış D. Baryshx

Japonya'daki Melodili Yollar

gayet hoş, bizde akıl etmezler böyle şeyleri <_<
  9. Barış D. Baryshx

Hyuuga Hinata FC

Hinata-chan :wub: eklenmek isterrim tabisi -_-
  10. Barış D. Baryshx

İchimaru Gin FC

benide ekle
  11. Barış D. Baryshx

En sevdiğiniz karakter sesleri?

d gray man'den, General Cross Marian :wub: http-~~-//www.youtube.com/watch?v=M6_N6b_KmLA
  12. Barış D. Baryshx

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

aynen :wub:
  13. türkiye'ye normal filmler gelmiyor, bunun gelmesi çok zor, ancak altyazılı filmi bizim kanallarda yayınlanır ilerde,belki cnbc-e'de yayınlanır ;) de gozaru yo :wub:
  14. Barış D. Baryshx

Sizin Zampaktou'nuz ?

Fumetsu (Ölümsüz) olabilir, 2 nci salınımda yani Bankai'de bana ölümsüzlüğü göster Fumetsu dedikten sonra, kılıcımı ağzım ile mideme göndereceğim ve ölümsüz olacağım, nasıl :P iyice düşünmedim daha karşı saldırılarımı, 1 nci salınımda ne yapabileceğimi :lol:
  15. ben 511 kaldım en son bir göz atayım hele, yakışır karizma Kyouraku'ya baş komutanlık, ama artık daha ciddi olmak zorunda :lol:edit = helal sıfırıncı (0) takımı gördüm :wub:
  16. Barış D. Baryshx

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

one piece 26. bölüm
  17. Anime'nin kısa olması önemli değil, beğendiyse anime olayını zaten devam eder, başlayan insanda bir istek veya altyapı yoksa ne seyrettirirsen seyrettir beğenmez zaten, çocukca der, bundan ne anlıyorsun der...vesaire vesaire...
  18. Barış D. Baryshx

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

kocaman olmuşun :lol: ben 1982'liyim (30) B)
  19. ilk olarak death note, hellsing ultimate, naruto, code geass, Golden boy, bleach ve sonra One Piece...bunlardan sonra animelerin alayını izlemeye başlarlar zaten :wub:
  20. Barış D. Baryshx

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

kyoraku shunsei hep beğenmişimdir o coool duruşu,hasır şapkası, ve pembe çiçekli kimonosu ile :wub: bir ara onun ve ichimaru gin'in resmini t-shirt'e bastırmak istiyorum ;)
  21. Barış D. Baryshx

Üye Albümü

arkadaşlarımla birşeyler yiyorduk, birisi öylesine çekti işte. fotoğraf biraz kötü çıktı ama neyse ^_^ gerçi şimdi top sakalım ve belime gelen saçlarım yok kestim hepsini :(
  22. Barış D. Baryshx

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

no problem, ben bunları benim deviantart hesabıma yüklemiştim, formatları png ^_^
  23. türkiye'den en sevdiğim Erkin Koray, yabancı olarak kıyamet kadar var, hangisi en çok sevdiğim ayıramıyorum AC/DC, Pet Shop Boys, Crypsis, Frontliner, Angerfist, Trance Generators, Giada, Arome, System of a Down, Dr. Alban, Slipknot, R.E.M., Five Finger Death Punch, Trivium, As I Lay Dying, Michael Jackson, Madonna, Linkin Park, Marilyn Manson, Nirvana, Metallica, The Prodigy, Ace Of Base, Corona, Ice Mc, Sash, Capella, Modern Talking.... :wub:
  24. Barış D. Baryshx

Ichimaru Gin Resimleri Anketi

ben 12 numarayı beğendim :wub: o son anlarındaki hali ve nihayet gözleri :wub: bu resimde benden ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.