Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Barış D. Baryshx kullanıcısının paylaşımları

1. Barış D. Baryshx

En Heyecanlı Dövüş

ichigo vs Byakuya, ichigo vs ulquiorra, ichigo vs aizen :wub:
  2. yukarıdakilere aynen katılıyorum, one piece yerine anime izlemek diyeyim ^_^ dünya ve insanlık ile ilgili bazı düşüncelerim var, onları hayal etmek.....yagami light,Jiraiya,nagato,Lelouch gibi fikirler ;)
  3. Barış D. Baryshx

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

Near, Boa Hancock, Hatake Kakashi, Gin Ichimaru, Ino Yamanaka, Yumichika Ayasegawa, Renji Abarai, Orihime Inoue ile Başak burcundanız,yani bunlar ile iyi anlaşabilirim, Belliydi zaten yagami light, L veya near'dan birinin başak olduğu... analitik düşünme,detaycı,titiz,zeki,pratik ve mükemmeliyetçi :D Amane Misa, Cornelia li Britannia, Rukia Kuchiki, Haruno Sakura, Hinata Hyuga, Ino Yamanaka, Haku, Karin Kurosaki, Yuzu Kurosaki, Retsu Unohana, Orihime Inoue, Kuronuma Sawako, Yoruichi Shihoin, Nelliel Tu Odelschwanck bunlar ile iyi beraberliğimiz olabilir :wub: hayret ya bu Sakura,Misa Ve Orihime başak ile, bunlar genelde anime aleminin kıl olduğu tipler :lol: Usui Takumi, Kazehaya Shota, Ryuken Ishida, Kisuke Urahara, Coyote Starrk, Yumichika Ayasegawa, Kankuro, Gaara, Monkey. D. Luffy, Portgas D. Ace, Near, Hatake Kakashi, Gin Ichimaru, Shinji Hirako, Madara Uchiha, Maito Gai ,Choji Akimichi, Deidara, Danzo Shimura, Minato Namikaze, Renji Abarai bunlar ile de iyi arkadaş olabilirim ^_^
  4. Barış D. Baryshx

Death Note Kuralları

güzel paylaşım zaten bu kuralları hep kaçırıyordum izlerken, şimdi net bir şekilde okudum. gayet mantıklı kurallar, thanks :lol: L :mellow:
  5. Ebul Ala El Maarri - El Lüzumiyyat, Ömer Hayyam - Rubailer ve Muhammed İkbal - Cavidname bu kitaplar benim baş ucu kitaplarım, daha çok varda bunlar favorilerim :wub:
  6. baryshx = barış = ingilizce ı harfi yerine, y harfini koydum. ş yerine ise sh koydum. x ise soyadım olarak düşündüm. tüm dünya beni bu nickname ile biliyor :D :lol:
  7. Barış D. Baryshx

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

hepsine katılıyorum, ama Kenpachi benim için daha üst sıralarda -_-
  8. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

birde "Adını hatırlayamadığım bir anime" başlığı var aşağıda, oraya konusunu anlat büyük olasılık cevap gelir http://forum.divxpla...ic=68331&st=360
  9. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

o zaman sana şimdiye kadar türk kanalarında yayınlanan animelerin listesini ekleyeyim, orada TRT'nin bütün kanalları ve anime listeleri var ^_^ belki hatırlarsın :rolleyes: http://forum.divxplanet.com/index.php?showtopic=74178
  10. Barış D. Baryshx

Filler Nedir?

bir animeye yeni başlayacaklara önerim, önce google'dan filler listelerini bulun ve o bölümleri pas geçin. bir ara zamanınız olunca izlersiniz ;)
  11. Barış D. Baryshx

Filler Nedir?

Naruto ve Bleach filler bölümleri kötü bence, animenin konusunu değiştiriyor nerdeyse <_<
  12. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

şu prenses Lucie "Elfen Lied" deki Lucy mi acaba?
  13. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

şu sapık Çiko :lol: animenin adı Dash Kappei
  14. psikolojik,sosyolojik veya felsefi birşey olurdu herhalde, içinde macera,aksiyon,gerilim ve dramı bol, ama mümkünse içinde aşk konusu olmasın, yoksa cılkı çıkıyor animenin :lol: gerçi aşk olmazsa dram ayağı eksik kalır :D çünkü bütün aşklar genelde drama dönüşüyor, pek mutlu son olmuyor -_-
  15. Barış D. Baryshx

İlk İzlediğiniz Anime?

Tam hatırlayamıyorum ama sanırım anime olduğunu bilmeyerek Dragonball, Captain Tsubasa veya şeker kız Candy. Gerçi bu üçünüde izledim ama ilk hangisi hatırlayamıyorum ;) 16,17 yıl geçti arkasından ^_^ ha birde Voltron var, diğer sayfalara bakarken farkettim, aklıma geldi. O neydi ya tam olarak hatırlayamıyorum ama sanırım 5 robot birleşip voltron oluşturuyordu :D tabi o 20 yılı geçti okula gidiyormuydum, hatırlamıyorum :lol: Bilinçli olarak ilk Naruto, kendim internet ortamında gezerken keşfedip, bu ne lan bir izleyeyim diye başladım, ondan sonrada devam ettim animelere.
  16. - meh anime seven arkadaşlarımın olup olmaması umurumda değil -_- - anime seven sevgilim olmasıda şart değil, o da pek umurumda değil <_< - ben eskişehir'in merkezinde bir anime,manga ve cosplay mağazası açmak isterdim, dükkan bana ait olacak tapusuyla, çünkü kar kaygısı yaşamak istemiyorum, sadece hobi olarak yapmak istiyorum bu işi, mağaza kendini geçindirsin yeter, kar istemem. ve tüm Türkiye'ye hizzmet verecek tabi internet üzerinden, ve ucuz olacak ^_^ - Japonya'ya gitmek, mümkünse oraya yerleşmek ve Japonca öğrenmek isterdim :wub:
  17. hareketli değil ama bence etkileyici, Code Geass'in en son bölümünün final sahnesinde çalıyordu. şarkının adı Hitomi - Continued Story http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mzZ-SSrpTqo birde Death Note'un opening var, biraz fazla hareketli metal olduğu için, Maximum The Hormone - Whats Up People http-~~-//www.youtube.com/watch?v=JRNNbVw1ao0
  18. haberim yok bu ödül olayından ve niçin verildiğinden, neyse tebrik ederim kazananları :P
  19. Barış D. Baryshx

En sevdiğiniz karakter sesleri?

önce Orochimaru, sonra da Code Geass'den, Lloyd Aspuld :wub: aşağıdaki videoda Lloyd örnekleri var
  20. Bleach - Byakuya, Shunsui Kyoraku veya Urahara Death Note - L Naruto - Jiraiya, Shikamaru veya Yahiko Code Geass - Lelouch
  21. Barış D. Baryshx

En Çok Sevdiğiniz Film

V For Vendetta Papillon (Kelebek) Oldboy (ihtiyar Delikanlı) Zatoichi Requim For a Dream (Bir Rüya içn Ağıt) Fight Club (Dövüş kulübü) City of God (Tanrı Kent) No Country for Old Man (ihtiyarlara yer yok) One Flew Over the Cuckoo's Nest (Guguk Kuşu) Noi Albinoi (Buzdan Hayaller)
  22. Death note (her türlü IQ'mu çarpıştırırım oradaki karakterler ile :D ) ve One Piece (eğlenceli olurdu :wub: )
  23. Anime karakterlerin karakterlerine,huylarına,davranışlarına,düşüncelerine ve görünümlerine sahip olan insanlar olduğuna inanıyorum -_-
  24. Bleach = Byakuya, dünyanın böyle karakterli insanlara ihtiyacı var -_- Naruto = Jiraiya , belki bizim dünyamızı da değiştirecek birini bulurdu ;) Death Note = L, Zeki ve espritüel olduğu için, böyle bir arkadaşımın olmasını isterdim :D Naruto = Konan, kızlardan da Konan olsa ve yakınımda olsa iyi olurdu :lol:
  25. Barış D. Baryshx

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Naruto ve Code Geass
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.