Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Durum yanıtları bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış...  o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl önce yapmıştım...
    2kq7PL.gif

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Geçen birine linkini yollayacaktım, baktım yok??

2. (See 4 other replies to this status update)

2. Vampire Hunter D: Bloodlust ne kadar güzel bir filmmiş. Dün gece uyumam gerekirken oturdum ve izledim. Harikaydı. Animasyonun akıcılığı, atmosfer, karakter tasarımları ve derinliği beni benden aldı. Neden daha önce keşfetmemişim, şaşırdım doğrusu izlerken. Öteyandan eski animelerde beni kendine çeken bir albeni var. İster istemez karşılaştırıyorum şimdikilerle ve onlardan olmayan şeyler var bence eskilerde. Alınteri kokuyor. Züğürt olsam da cebimdeki paraları çıkarıp mangaka ve yapımcının eline tutuşturasım geldi izlerken :D

3. Vampire Hunter D: Bloodlust ne kadar güzel bir filmmiş. Dün gece uyumam gerekirken oturdum ve izledim. Harikaydı. Animasyonun akıcılığı, atmosfer, karakter tasarımları ve derinliği beni benden aldı. Neden daha önce keşfetmemişim, şaşırdım doğrusu izlerken. Öteyandan eski animelerde beni kendine çeken bir albeni var. İster istemez karşılaştırıyorum şimdikilerle ve onlardan olmayan şeyler var bence eskilerde. Alınteri kokuyor. Züğürt olsam da cebimdeki paraları çıkarıp mangaka ve yapımcının eline tutuşturasım geldi izlerken :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Çevirisi düzgün değil, böyle bir filme ayıp

2. (See 7 other replies to this status update)

4. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ben ilk bölümü izleyip bıraktıydım, 6 bölüm iyi dayanmışın:lol2-onion-head-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

5. Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarmadı, ben sizi uyarmış olayım.

6. Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk diye dolanıyordu animesi çıktı değerlendi. Tokyo Revengers mangasına kimse bakmıyor, animesi gelecek yakında millet oooo diye takılır peşine ahanda yazıyorum şuraya, 

Ryuuguuji

Spoiler

(nam-ı diğer Draken kendisi enişteniz olur ona göre)

veya Manjirou

Spoiler

(nam-ı diğer Mikey)

diye dolanan milleti görüyor gibiyim :onion_emo_2_by_theg_force:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tokyo Revengers dandik bir stüdyo yapacak, beklentiler karşılanmayabilir. Trailer'de bunu gösteriyor :(

2. (See 6 other replies to this status update)

7. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Sağolasın. Bugün çektiğimiz fotoso, 8. Ayına girdi

Bo9LC6.jpg

2. (See 9 other replies to this status update)

8. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Eolo fazla takılmadıydı buralarda, geldi gitti, yine geldi.

Oldu tabii çocuğum, Umut-çan ismide:onion_yep_by_7anime7drawer7:

9. Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

:flying-crazy-rabbit-emoticon:Sağolasın Ezgi-çan. Böyle daha iyi oldu, genjlerde geldi zaten. Degurechaff, eolo falan. Zaten ilgilenemiyordum forumla artık.

10. Bu anime istek ve öneri bölümüne rağbet nedir anlamadım gitti. Discord sunucusunu mu bulamıyor bu millet nedir?

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Saçma sapan yerlerde açacaklarıma bu bölümde açsınlar, oraya bir düzenleme gelmeli de....

Türler arası sınıflandırma ve ayrıca Mal, imdb, ntv, nhk, niconico, anikore v.b. sitelerin top  25/50/100 listelerini ekleme var aklımda da nu aralar olmaz:beg-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

11. Legend of the Galactic Heroes eski seri vs yeni seri karşılaştırmalı vidolar buldum. Die Neue These hiç fena değilmiş (sahneler movielerden sanırım çünkü çizimler oldukça detaylı) ama tabi eski serinin yeri ayrı. Geçen 30 yılda seslendirme tarzının ne kadar değiştiğine de güzel bir örnek olmuş.

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Diğer yönlerden iyi sorun yok, beğendim yani

12. Legend of the Galactic Heroes eski seri vs yeni seri karşılaştırmalı vidolar buldum. Die Neue These hiç fena değilmiş (sahneler movielerden sanırım çünkü çizimler oldukça detaylı) ama tabi eski serinin yeri ayrı. Geçen 30 yılda seslendirme tarzının ne kadar değiştiğine de güzel bir örnek olmuş.

Spoiler

Spoiler

Spoiler

Spoiler

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Wenli ve reinhard feminen tipli olmuş yeni çekimde:oniondesuplz:

13. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

14. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bilmiyorum sarmamıştı veya sıkmıştı, hep aynı şeyin olması. Suç işleniyor adam giriyor arıyor, yine kızının üzerinden...devamında da aynı örgü devam ediyorsa çekilmez

2. (See 4 other replies to this status update)

15. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

16. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Aslında daha bu animedeki kim, bu hangi anime diye açılan başlıklarda ekleyecektim neyse dedim. Yoo konusu olmasa neyse, bunlar ile ilgili başlıklar var.

Hiç araştırmadan bakmadan, alakasız ilk buldıiukları yerde başlık açıyorlar.

Zaten bunlar 1 kereliğine gelen kişiler, arkası da yok yani. Turkanime'de sağda görüp, gaza gelip geliyor

2. (See 7 other replies to this status update)

17. Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be :dying-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru

Kami no Tou

Kingdom 3

:bye2-onion-head-emoticon:

2. (See 2 other replies to this status update)

18. ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Eline sağlık Emel, Trinity Blood ve Dead Leaves listeme aldım.

Bu arada vampir animesi olarak izlemediysen  Vampire Hunter D: Bloodlust filmini öneririm. Türkçe altyazısı biraz kötü ama

2. (See 1 other reply to this status update)

19. Kış Sezonu!!

Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa beklerim :whistling-onion-head-emoticon: 

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Runway bana hitap etmiyor ama somali'ye göz atarım:ahaaah-onion-head-emoticon:

20. İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3

21. Artık One Piece’yi okurken gözlerimin yorulduğu farkettim. Eechiro Oda Bey çok yoğun çizmeye başlamış gibi değil mi? Bir bana mı öyle geliyor :)

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Seri bir şeye benzemeye başladı ya, ondandır yohohoho. Sıkıyordu artık

22. Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s

23. Yeni takıntım "Day in the life of a Japanese Meslek Adı" başlıklı videolar. :)

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Mangaka ve masterchef izledim sen deyince. Eğlenceliydi

2. (See 2 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.