Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Dj-Morphosis in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    ooo Efendim merhabalar, sizi görmek ne kadar güzel. Valla çok şaşırdım, keşke geri eklenebilse tüm verileriyle
  2. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Toprakezgi in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Geçen birine linkini yollayacaktım, baktım yok??
  3. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Dj-Morphosis in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Geçen birine linkini yollayacaktım, baktım yok??
  4. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Toprakezgi in ciddi ciddi ecchi fc kapatılmış... o kadar emek verdiğimiz fc... bu imzayı da 5 yıl ö   
    Yok artık... Toptan hepimizi silseler de kurtulsak, salak gibi şu siteye el alışkanlığıyla bile giremesek. İşe bak ya. Şimdi birileri çıkar ama çok post vardı cart curt yapar tıpkı diğer konularda olduğu gibi. Neyse diyeceklerimi kendime saklayayım en iyisi.
  5. Teşekkür
  6. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Kutatgu in Jujutsu Kaisen'in ilk 6 bölümünü izlemediğim için pişmanım. Biri beni bu konuda uyarm   
    Ben ilk bölümü izleyip bıraktıydım, 6 bölüm iyi dayanmışın
  7. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to FeeLing7d in Hikigaya fansub'dan sonra 2 yıl ara vermem gerekti fakat http://www.animajidai.com/ a   
    Admin eski seriler güncellenecek mi 
  8. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Mileydi in Solo Leveling kimse yüzüne bakmıyordu, mangası çıktı değerlendi. Jujutsu millet ıyk d   
    @Barış D. Baryshx genel izleyici kitlesinin animasyon kalitesini umursadığını pek sanmıyorum. Kavga dövüş hor gür olsun yeter onlara birazda fan servis ekle hopp işte bir numarasın...
  9. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Strix. in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Sağolasın. Bugün çektiğimiz fotoso, 8. Ayına girdi

10. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Pseudohomophylus in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Allah bağışlasın Barış abi 

11. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Toprakezgi in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Ya bu nasıl bi tatlılık, seni yerim. Hay maşallah. Allah analı babalı büyütsün. ??
  12. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Leffwn in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   

13. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Toprakezgi in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   

14. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Beytize in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    neeeee nasssıllllll şoktayım 8 aylık bide ay tam ıstırmalık yanaklara baak allah analı bababı büyütsün maşallah  ama yani insan der evleniyorum diye yaaa böyle öğrenince baya şok oluyor insan 
    adminlik olarak yerin ayrı senin gibi kimse gelemicek bu foruma...toplu banlar olsun tek lafınla forumda düzeni sağlamış olman olsun özlicem kendi adıma :') 

15. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to pegasusejder in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Maşallah abi asalet akıyor Umut Beyden :D Pekte tatlıymış, yanaklarını sıkasım geldi 
  16. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from pegasusejder in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   

17. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Toprakezgi in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Ben onu yeğenin falan sanmıştım görünce, heheheh. Allah bağışlasın, maşallah Umut-chan'a. 
  18. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to pegasusejder in Welcome to emektarlar kervanı Barış ex-adminim.   
    Barış abi seni fazla tanıyamadım ama şu ana kadar verdiğin emekler için teşekkürler, emekliliğin hayırlı olsun, inşallah gerçek hayatında hep mutlu mesut olursun 

Bu arada çocuğun da hayırlı olsun, sağlıklı sıhhatli, analı babalı büyür inşallah :) 
  19. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo in Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk. Onun için konu ve   
    2dk'lık araştırmayla cevabını bulabilecekleri sorular soruyorlar. Araştırmacı değiller. Çoğu zaman böyle.
  20. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Singularity in Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk. Onun için konu ve   
    Zeynep ablacım güzel düşünüyorsun fakat aktiflik değil bu kirlilik çünkü konuyu açan tekrar foruma girmiyor. 
  21. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to Nones in Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk. Onun için konu ve   
    Barış Adminim çok acımasız gördüm sizi :P

Ze ze zeynooomm sana özel mesaj niden atamıyorum ben acaba????
  22. Üzgün
    Barış D. Baryshx reacted to Mileydi in Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk. Onun için konu ve   
    assfdgfdssfg Forum azcık aktif olsun diye dokunmuyordum ben, sonra dedim böyle olmaz ileti sınırı getirmiştim 
  23. Teşekkür
  24. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to 1456ha in Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Somalinin mangası için güzel yorumlar okudum umarım animeye de güzel yansıtabilirler :)
  25. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from 1456ha in Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Runway bana hitap etmiyor ama somali'ye göz atarım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.