Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Strix. for bir durum güncellemesi, Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aş   
    Arkadaşlar merhaba. Bildiğiniz gibi uzun süredir ortalıkta Görünmüyorum sebebi ise aşikar...
    Üniversite hayali ile Hem anime izlemeyi azalttım hemde derslerime odaklanmaya başladım inanır'mısınız Facebook bile kullanmıyorum kaç aydır. bu gece fark ettim ki uzun süredir giriş yapmadım foruma Siz değerli forum arkadaşlarıyla Sohbet etmeyi ve farklı konularda tartışmayı ne kadar çok özlesem de Bu sene gerçekleşecek YKS sınavı ( üniversite Sınavı ) Benim için çok önemli.... artık sınavdan sonrada girer miyim pek emin değilim ama Ne olursa olsun sizleri çok özleyeceğim aşikar. Kendinize iyi bakın Yeniden görüşmek dileği ile Hoşça kalın...

2. Teşekkür
    Barış D. Baryshx reacted to Barış for bir durum güncellemesi, Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonya   
    Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü  anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin. 

3. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, Kıssadan hisse, güzel bir hikaye :)   
    Kıssadan hisse, güzel bir hikaye :)

4. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynum   
    Geçen gün bizim evde ölmesin diye evden çıkardığım kelebeğin bir benzeri geldi boynuma kondu ve bayağı bir süre gitmedi. Kelebekler hep zor günlerimde yanımda oluyor ilginç bir şekilde. Gel de kelebekleri sevme. 
  5. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
    ♥ 

6. Harika
    Barış D. Baryshx reacted to torotoro for bir durum güncellemesi, Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür   
    Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür ve spoiler içerir.

7. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Bu şarkı ne kader güzel > https://www.youtube.com/watch?v=q0eUNxAzXdY   
    Bu şarkı ne kader güzel > https://www.youtube.com/watch?v=q0eUNxAzXdY

8. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from AnimeManya for bir durum güncellemesi, Bu şarkı ne kader güzel > https://www.youtube.com/watch?v=q0eUNxAzXdY   
    Bu şarkı ne kader güzel > https://www.youtube.com/watch?v=q0eUNxAzXdY

9. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Toprakezgi for bir durum güncellemesi, Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sp   
    Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv
  10. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış   
    Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

11. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))   
    Konosuba'nın harika seslendirmelerine bir örnek :))

12. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeye   
    Steins;Gate sevenlere bir anime önermek istiyorum. Bende yeni gördüm ve pek bilinmeyen bir anime bu.
    Adı: "Noein: Mou Hitori no Kimi e"
    Konusu ve özellikle müzikleri çok güzeldir. Hakkındaki detaylı yorumumu animenin sayfası altında "Alucardo_" nickli disqus hesabından okuyabilirsiniz
  13. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to BlacKofFiRe for bir durum güncellemesi, sa arkadaşlar pokemon un tüm movie leri ve sezonlarından 11den 19 a kadarki ler ve mo   
    sa arkadaşlar pokemon un tüm movie leri ve sezonlarından 11den 19 a kadarki ler ve movielerden sadece 4 tanesi tr alt yazı kalanı türkçe dublaj lazım olan varsa burdan indire bilirler kg http://www.mediafire.com/file/b88asm7f3rl24z2/torrent_link_lerim_pokemon_movieleri_ve_sezonları.rar
  14. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)   
    Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir. (Erich Fromm)
  15. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nyoteida for bir durum güncellemesi, " Rahman istiva edendir, tefsirler istivanın anlamını uzun uzun anlatırlar. Benim aci   
    "Rahman istiva edendir, tefsirler istivanın anlamını uzun uzun anlatırlar. Benim acizane anladığım. Onun rahmeti her yerdedir, her durumu çevrelemiş ve her duruma nüfuz etmiştir. Mesela kimimiz Allah yukarıda sanırız, semaya bakarız, oysa o arzdadır da, kimimiz O sadece ulvi şeylerdedir sanırız, hayır, O süfli şeylerdedir de. Onun için yukarı yönü gösteririz ama “Bir ip sarkıtsanız Allah’ın üzerine düşerdi” hadisinde işittiğimiz gibi O aşağıdadır da. Kimimiz Onu kokuşmuş çamurda göremeyiz, ama O en muhteşem tecelligahını o çamurun üzerine kurmuştur. Kimimiz Onu kırda bayırda, otta ağaçta börtü böcekte sanırız, ama O şehirde, metropolde, gökdelenlerin pırıltısında, metroların hayret veren işleyişinde, reklam panolarının insanın feleğini şaşırtan saptırıcılığındadır da. Ondan uzak düştük sanırız, Onu bir yerlere sınırlarız ya, bir doğa parçasına, bir bebeğin gülüşüne, masumların neşesine. O zalimin kibrinde, güzelliğiyle gurur duyan bir kadının cilvesinde, kurnaz planını işleten bir dolandırıcının ayaklarımıza dolamaya çalıştığı ipinde, trafikte gazaplanan adamın öfkesindedir de."
  16. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğu   
    Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.
  17. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, hasdhfgashf :DDD   
    hasdhfgashf :DDD

18. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi, Selam olsun...   
    Selam olsun...

19. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Nones for bir durum güncellemesi, "Kadınlar gülmezse olmaz ki yani? O zaman çiçekler de açmasın."   
    "Kadınlar gülmezse olmaz ki yani? O zaman çiçekler de açmasın."

20. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Şu son dönemlerde spo içine alınmayarak paylaşılan resim görürsem acımayacağım artık.   
    Şu son dönemlerde spo içine alınmayarak paylaşılan resim görürsem acımayacağım artık. Yeter ama... Bazen çok abartasınız geliyor!! Tek yapmanız gereken bi tıkla spo açmak eskisi gibi kırk şeyle de uğraşmıyorsunuz -ki o zaman daha bi bilinçliydiniz bu konuda... 
  21. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to ayanatsume for bir durum güncellemesi, turkanime.tv nin yeni teması harika olmuş Yapanların ellerine sağlık, başarılarının d   
    turkanime.tv nin yeni teması harika olmuş Yapanların ellerine sağlık, başarılarının devamını diliyorum
  22. Beğen
    Barış D. Baryshx got a reaction from Black Angel for bir durum güncellemesi, Anime altyazıları paylaşılmış 2015 önceleri sanırım, buradan = https://eksisozluk.com   
    Anime altyazıları paylaşılmış 2015 önceleri sanırım, buradan =     https://eksisozluk.com/entry/66145584
  23. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*   
    Şimdiye kadar gördüğüm en iyi C.C fanartı *.*

24. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to torotoro for bir durum güncellemesi,   
  25. Beğen
    Barış D. Baryshx reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi,   
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.