Jump to content

0nLin3

Üyeler
  • İçerik sayısı

1043
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

0nLin3 kullanıcısının son zaferi 12 Mayıs 2014

0nLin3 en beğenilen içeriğe sahiptir

7 Takipçi

0nLin3 hakkında

• Doğum günü 03/12/1996

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://moonlightsculptortr.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

16130 profil görütülenme

0nLin3 üyemizin başarıları

1. epey dir yoksun buralarda az uğra sohbet edelim :D

2. aho-updates.com 'da takip ettiğim bir şeyin yeni bölümü varmı diye dolaşırken, bir de baktım ki türkçe bir başlık! http://circustranslations.com/tensei-shitara-slime-datta-ken-turkish/
  3. Ege Üniversitesinde öğrenci köyünü kazanan varsa haber versin, kalmak istediğim kişi diye yazayım :D

4. Ege Üniversitesi, tercümanlık. Var mı aynı yerde olacak? okulun ilk günü tek başıma oturmayayım -_-

5. 0nLin3

Tunalı'da Bir Otakunun Ufo Görmesi

Bizim lisede resim öğretmenini Anime-Manga klübü kurmaya ikna etmişlerdi :D
  6. Hakomari'nin 7. Kitabina başladın mı? :D ilk chapter i cevirmisler bakatsukide. Ben agzim acik okudum!

1. 0nLin3

0nLin3

Yok biriksin diye bekliyorum. Hem okuyalı bayağı oldu, belki eski kitaplara tekrar bakarım yan karakterleri hatırlamak için.

2. Kaxell

Kaxell

prologu okuyunca hatırladım ben :) gerçekten süper olmuş. ilk kitabı okurken aldığım tadı katlarcasına alıyorum bundan. :)

7. Pazartesi tamamlayacağım bölümü. Birisi çevirmenlik için baş vurmuştu, şimdi serisi okuyor. O benimle temasa geçmesini bekliyorum tekrar. Büyük ihtimal şu tercih, kayıt filan işleri bitesiye kadar o uğraşacak çeviri ile.
  8. 0nLin3

RPG WORLD:Değişim

Eğer İngilizcen iyiyse bu hikayeye bir bak derim. Temeli seninkine benziyor, belki okurken aklına bir kaç güzel fikir gelebilir. http://www.royalroadl.com/fiction/1729
  9. 0nLin3

Merhaba Gençler :D

Hoş geldin, bir ara forum kurallarına uğramayı unutma. Çoğu yeni gelen kişi okumadan bir konu açıp, daha ilk konularında gazi çıkıyorlar :D
  10. 0nLin3

Müzikle İlgilenenler Buraya!

Ben mi? Flüt ile "la la sol, la la sol, fa sol fa sol la la sol" çalabiliyorum :depressed1-onion-head-emoticon:
  11. Classroom Crisis izliyorum, Türkiye Mars'ta koloni kuran ülkelerden biri :D

1. OrangeBox

OrangeBox

Daha aya gidemedik :D

2. Rosiecy

Rosiecy

ahahhahahah :D "Daha aya gidemedik :D "

3. houston

houston

23te aya 50de marsa 77de kara delikten farklı bir galaksiye inş

12. 0nLin3

Bu Animeyi İzledin mi?

Açılış şarkısınını Vocaloid söyleyecek ve ben izlemeyeceğim öyle mi? :D Alttaki Kamisama no Inai Nichiyoubi izlememiştir. Beni üç bölümde ağlatmayı başaran tek anime :D
  13. Yok canım ben bile o seviyeye gelemedim, şimdi saydığımda 250 yi geçti ama :D (Not: Manga ve LN'leri katarsan ne olur emin değilim...)
  14. Gakkou Gurashi! serisinin birinci bölümüne bakın mutlaka çıktığı zaman. Ama hakkında tek bir şey bile araştırmayın, konusunu ya da etiketlerini bile okumayın. Birinci bölümün sonu gerçekten sezonun en büyük sürprizi :D

1. Kaplumburger

Kaplumburger

sana anime konusunda güveniyorum mondaijimi bulan ADAM :)

15. 0nLin3

Bu Söz Kimin?

Cevabı vermiş oldun -_- Hetalia'dan Kore :D "Yemek yemeden veya uyumadan dayanabilirim, ama bilgisayarım olmadan asla yaşayamam."
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.