Jump to content

xland23

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

xland23 üyemizin başarıları

1. xland23

Hunter x Hunter 2011′e Veda

Hayal kırıklığı oldu asıl nokta şimdi başlıyor derken ahh :crying1-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon:
  2. xland23

Anime müzikleri hakkında bir soru

Cevaplayanlara teşekkür ederim cahilliğimi giderdiniz, ayrıca soruyu sorduğun için de teşekkürler. Bu arada avatarını beğendim :ph34r: /> Saolasın.Herkese değerli fikirlerinden dolayı teşekkür ederim .
  3. xland23

Vallaha daha önce hiç görmedim belki yapan vardır :) bulursam paylaşırım yabancı forumlarda vardır belki
  4. xland23

Biz Türkçe de kullanmayınca değişik geliyor mesala ünlü bir şarkıcının Türkçe ile karışık İngilizce şarkı söylemesi çok değişik olur ,dediğin gibi tarzları böyle olabilir.Saol fikrin için
  5. Arkadaşlar aklıma bir soru takıldı umarın cevaplarsınız .Konuyu yanlış yere açtıysam lütfen söyleyin düzelteyim fakat daha iyi bir yer bulamadığım için buraya açtım. Bu Japonlar özellikle de anime müziklerinde neden bir sürü İngilizce kelime kullanıyor? Dillerinde oldukları için mi yoksa seyirci kitlesi dünya çapında olduğu için mi daha çok kullanıyorlar veya başka bir nedenle mi ?cevaplarsanız sevinirim
  6. xland23

İngilizce için dizi ?

Bence sitkom dizileri izle ama baştan tekrar tekrar izle ki iyici pekiştirebilesin daha sonra uzun dizi,film izleyebilirsin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.