Jump to content

exista

Üyeler
  • İçerik sayısı

36
  • Son ziyareti

exista hakkında

• Doğum günü 10/21/1994

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Oyun, VN ve Anime

Son profil ziyaretçileri

1131 profil görütülenme

exista üyemizin başarıları

1. Psp oyununu görmüştüm ve oynancaklar listemde, sırf ondan dolayı animesini izlencekler listeme almıştım iyi 3. sezonda tam olarak bir bitsin o zaman combo izleme yapabilirim :,
  2. exista

Fate/stay night 2014 Trailerı

Zaten yapmalılardı da bence animesinde herkes çok ezikti kimse tam gücünü kullanmıyordu Rho Aias'ı falan görememiştik animede yada Medusa gözlerini kullanmadı, umarım bilmediğim değişik bir senaryo yada heaven's feel senaryosunu kullanırlar
  3. exista

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Yeni seriler iyiymiş :, Inugami-san to Nekoyama-san'ın animesinin çıkmasına şaşırttım uzun bir seri olmaz diye tahmin ediyorum biraz mangasına bakmıştım... Animesinide kesin izleyeceğim ve Akuma No Riddle'a da bakmayı planlıyorum.
  4. Geçen sene izlemiştim devam etmeye değer izlediklerimden iz şu an izlediğime taşıdım bile :,
  5. exista

Kakashi’nin Yüzü Ortaya Çıkacak Mı?

Kakashi'nin yüzü çok komik olur bence çünkü hiç maskeyi çıkartmadığı için güneş görmemiş bembeyaz olmuştur teni :,
  6. Başka birinin Death Note'a sahip olursa devamı ilgi çekebilir bence. Aklıma başka senaryo gelmiyor, umarım saçmalayıpta bizi hayal kırıklığına uğratmazlar.
  7. exista

İlk İzlediğiniz Anime?

Tv'de bir kanalda görmüştüm geceleyin anime yayınlıyorlardı gittim orada biraz izledim, sonra o seriyi internetten izledim ve başka seriler derken başladım. Tv'de izlediğim ve bende yeri ayrı olan o anime Ergo Proxy
  8. Youtube sayfasından aynı grubun Naruto versiyonunu da gördüm ona da bakın isterseniz,
  9. Borçlu olmasa verecek adamları yazık yaa :D
  10. Thor'a gittim dün ben beğendim ne yalan söleyeyim Thor'un yazarı Bleach izlemiş heralde Aizen'nin taktiğini uyguladı Loki :D
  11. Değişik bir şey olacak galiba, şu balina bana DMC3'teki bir yaratığı andırdı :,
  12. exista

Anime İndirici

Bu arada İndirmemi hızlandırabilri mi idm gibi eğer öyle ise bu daha pratik diye bunu da indiririm?
  13. exista

Anime İndirici

Harikasın, nereden aklına geldi bu böyle :) Bir çok kişinin işine yarayacağına eminim neden VK'yi tercih etmen iyi ben idm kullanıyorum genelde bende VK den indiririm +beğeni
  14. exista

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

2. Resim gözükmüyor
  15. Hiç güleceğim yoktu :D Hırsızdaki şansa bak...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.