Jump to content
Türk Anime TV Forum

Torukojin_A

Forum Admin
  • İçerik sayısı

657
  • Son ziyaret

• Başarı

12

Torukojin_A kullanıcısının son zaferi 9 Şubat 2017

Torukojin_A en beğenilen içeriğe sahiptir

Torukojin_A Hakkında

• Derece
    Site Yetkilisi
  • Doğum Günü 28-07-1998

Profil Bilgileri

Güncel Profil Ziyaretleri

6.338 profil görüntüleme
  1. Uzun bir süre aktif olamayabilirim. Yazarsanız geç dönüş yapabilirim. Acilse başka yetkililere ulaşmayı deneyin.

2. Japonya'da Üniversite Eğitimi

Facebook'ta JAPONYADAKİ TÜRKLER...! Kültür Elçiliği Grubu...! isimli kapalı gruba katılın. Grubun "Dosyalar" kısmında "JAPONYA EĞİTİM SİSTEMİ" ve "JAPONYA’da ÜNİVERSİTE okumak...!" konularına bir göz atın büyük ihtimalle işinize yarayacaktır. Dosyaları okumadan gruba gönderi yazmayın, grubun yöneticisi haklı olarak dosyalar okunmadan soru sorulmasını sevmiyor :) https://www.facebook.com/groups/Maturan/
  3. Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür ve spoiler içerir.

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. AnimeManya

AnimeManya

Süper yapmışlar xD

3. okumuradesu

okumuradesu

harika olmuş tam aklımdakileri anlatmışlar :D

4. veritas

veritas

ben izlemeyecektim zatende en azından içeriğini bilmek adına iyi oldu bu

4. Anime İstek ve Önerileri

Overlord, Mahouka Koukou no Rettousei, Hellsing Ultimate, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?
  5. Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@jennietodd141 reklam
  6. Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@TekstilMalzeme reklam
  7. Hocam size özel mesaj gönderilmiyor nereden ulaşacağım size acaba :D

1. Torukojin_A

Torukojin_A

Forumdan mı özel mesaj gönderilmiyor?

2. AlperDemi

AlperDemi

Evet deniyorum inglizce yazı çıkıyor kırmızı.

3. AlperDemi

AlperDemi

Şimdi çalıştı gönderdim hocam

8. Banlanan Üyeler ve Ban Sebepleri

@gurupasa reklam
  9. Merhaba, forumdaki video göndermeden önce okunması gerekenler hakkındaki gönderiden anladığım kadarıyla videoların incelenmesi vb. işlerle siz ilgileniyormuşsunuz. Benim çevirdiğim bir bölüm anime var ancak herhangi bir fansub grubuna dahil değilim ve sitedeki video ekleme bölümünden gördüğüm kadarıyla bir grup belirtmeden ekleme yapılamıyor, ayrıca olmayan bir bölümü ekleme yetkisi de sadece uploader'larda var. Bu durumda yapman gereken şey nedir acaba? Çeşitli video hosting sitelerine yükledikten sonra siteye eklemeyi kendim yapabiliyor muyum yoksa başka bir uploader'ın mı yapması gerek bunu? Yoksa münferit olarak hiçbir şekilde ekleme yapamıyor muyuz? Mutlaka bir gruba mı girmemiz gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

1. Önceki yorumları görster  %s tane daha
    2. ichiberry15

ichiberry15

Peki yeni bölüm eklemek mümkün mü?

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

önce incleniyor video, sen yükle istersen :nyappyderpplz:

4. Torukojin_A

Torukojin_A

Sitede olmayan bir bölüm ekletmek için şimdilik yetkililerle görüşün. Aktif olarak ekleme yapıyorsanız daha sonra sizede panel ayarlarız. Gerektiğinde FeeLing7d veya SweetParade ile iletişime geçebilirsiniz bana her zaman ulaşamayabilirsiniz.

10. Forumda çeviriniz için bir konu açabilirsiniz veya alt yazılarınızı planetdp.org'a yüklersiniz ekip arkadaşlarımız encode edip siteye eklerler. İkiside olmaz derseniz bizlere özel mesaj gönderebilirsiniz. Çevirinizi siteye ekledim devamında başarılar dilerim. Çevirmen adı olarak forumda ki kullanıcı adınızı yazdım. http://www.turkanime.tv/video/kobayashi-san-chi-no-maid-dragon-specials-1-bolum
  11. Myanimelist Import Özelliği

Sorununuzu yöneticiye bildiriyorum. En kısa sürede düzeltmeye çalışacağız.
  12. Video Göndermeden Önce Okunması Gereken Kurallar [Video Ekle]

özelden benimle iletişime geçin.
  13. Sitenin hali

Tarayıcınızın geçmişini ve çerezlerini silip tekrar deneyin.
  14. Video Göndermeden Önce Okunması Gereken Kurallar [Video Ekle]

Yeni bölüm oluşturma yetkisi sitemizdeki uploaderlarda bulunmaktadır. Özel mesaj atın oradan konuşalım.
  15. seçenekleri kullanamıyorum

ABP etkinken video ekranının gelmemesi engelini kaldırdık.