Jump to content

ulquiorra_schiffer

Üyeler
  • İçerik sayısı

60
  • Son ziyareti

2 Takipçi

ulquiorra_schiffer hakkında

• Doğum günü 04/26/1990

Profil Bilgileri

ulquiorra_schiffer üyemizin başarıları

1. ulquiorra_schiffer

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

içigo mu karizmatik? te allam :D bleachin gelmiş geçmiş en karizmatik üyesi ulquiorra schiffer dır.
  2. ulquiorra_schiffer

Tayfaya Yeni Üyeler

boa yada jinbeyi tayfaya yakışmıcak kadar düzgünler bence:D umarım yeni bilmediğimiz bir karakter olur.
  3. döşü kıllı erkek sever
  4. ulquiorra_schiffer

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

içigo ,inoue bleachteki tüm kaptanlar,narutodaki fazla nazlı saske ,fazla salak sakura,bi türlü potansiyel güçlerini göremediğimz kakaşi de sinir etmeye başladı ve "madara"yak allahın adamıyak ne ayaksın uyuz oluyorum sana
  5. Öyleymiş biliyordum da belki bir iki tane şansıma çıkar dedim çıkmadı :D
  6. ulquiorra_schiffer

Manga Üniversitesi Açılıyor

Çok çok çok sevenler ,bunu iş yaşamına taşımak istiyenler için güzel bir tercih olabilir ciddi paralar da kazanabilir dünya çapında :)
  7. Kimler antalyada bu pazar buluşuyoruz hadi bakalımm :)
  8. ulquiorra_schiffer

Naruto Sona Yaklaşıyor.

oooo yoooo naruto bitmesinn
  9. Antalyada olanlar varsa buluşup anime geceleri düzenleyebilirz :)
  10. Nihilizmin öncülerinden biricik espadamın ismi :D (Bleach)
  11. ulquiorra_schiffer

TÜRKAN!ME E-Dergi Ocak 2011

Derginiz gerçekten bol içerikli,güzel ve animeyi herkese tanıtır bir şekilde hazırlanmış.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ettim.Şimdilik Online devam etmesi mantıklı olmuş çünkü Animesever sayımız oldukça az gönül isterdi ki böyle kuşe kağıtlı,koklayabiliceğimiz:D koleksiyonumuz olabilecek, dokunabileceğimiz bir dergimiz olsun ama daha erken sanırım bunlar için =)
  12. -Naruto Shipuuden de Gai ile kakashi takımın Gaarayı kurtardıktan sonraki eve dönüş sahnesinde, Gainin ,Manyeku Sharinganını çok fazla kullanması sebebiyle yorgun düşen kakashiyi sırtına alması ve bu şekilde koşma yarışı yapması,bunun üzerine Leenin bunu bi antreman sanıp Nejiyi sırtlamak istemesi :D -Jiraaya öldükten sonra onun bıraktığı mesajı çözme işine girerken Kakashinin okuduğu romandan faydalanıldığı bölüm -Naruto da sasuke,sakura ve narutonun kakashinin maskesi ardındaki gizemi çözmeye çalıştıkları bölüm -Naruto ile Sasukenin bir tür donuk çakra ile ellerinin birbirne yapışması bölümünün tamamı -Naruto da yine jirayaa nın maceraları ,Sainin ilk başlardaki Narutoya karşı laf sokmaları -Kabutonun kendini ejdarha sanması,ejdarha iken bile gözlüklerinin durması -Full metal panic fmffo animesinin tüm serisi desem abartmış olmam herhalde :D -Bir de sadece bir bölümcük animesi çekilen bi anime vardı ismi ANGEL DENSETSU karnıma ağrı girmişti gülmekten keşke devamı çekilseydi diye düşünmüştüm -ao no exorcist de Rin in sürekli kılıcını çıkararak abisini tehdit ettiği bölüm vardı o da çok komikti:D Aklıma geldikçe düzenleyeceğim :D(bu arada spoilerlayamadım bi türlü bunları )
  13. bir dahaki cosplaye kaldı artık etkinlik :)
  14. ulquiorra_schiffer

Naruto (Spoiler İçerir)

naruto shippuuden iyice saçmaladı sona doğru dün bitirdim mangasını bende hey allam brezilla dizisi sanki hiç olmadı bu tobi hikayesi hiç beğenmedim hiç.daha sağlam bi neden bulabilirlerdi tobi için .
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.