Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

161507 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Kirigaya Kazuto+Emiya Shirou=Natsuki Subaru....Natsuki Subaru / Re.Zero = Kirigaya K. Emiya S.

Emilia=Asuna

Rem=Saber

Şimdi gelelim bunlar bana ne ifade ediyor Kirito'ya gıcığım sevmem , Emiya Shirou hayal kırıklığı nefret ettirme noktasına gelmiştir kendisine...Natsuki Subarı bunların karışımıdır ama ikisinden biraz biraz aldığı için tam böyle kötüleyeceğim bir özellik oluşturamamış normal şeyler ifade eden bir karakter olmuştur.Emilia'yı severim tıpkı Asuna gibi belli iyi özellikleri var ama ergenliği yok değil o ergenliği olmasa zaten sanırım serideki en sevdiğim insan olacaktı...Rem,Rem gerçekten çok fedakar biri masaldaki mavi dev resmen,sırf çocuğun ilk aşkı değil diye çocuktan vaz geçip mutluluğuna adadı kendisini saygı duyulası bir karakter...Saber'a gelirsek kendisi Fate serilerinde genellikle sevdim Emiya onu bozana kadar sevdim diyelim Emiya' en sonunda kızın yapısını bozdu çünkü neyse...Re/zero'ya gelirsek başlangıcı gerçekten çok sağlam fakat ana karakter tıpkı Fate/stay ve Sao'da olduğu gibi serinin içine edibilecek bir ergen ki etmediği yerler yok ama yinede kendisinden sevmedim diyemem,karakterleri boş bırakıp sadece olaya ve evrene bakarsak evreni resmen mmorpg'den fırlamış gibi oldukça iyi özellikle o 2 tane bücür ordu komutanları yok mu çok iyiler...Mimi,Hetaro ve Tivey sanırım favorilerim olacaklar seride.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Re/zero iyi kötü güzel animeydi dedim.:studying-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.