Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

160732 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Spoiler

Beklediğimden iyi bir anime çıktı çok övülen bu animeyi bu sonbahar bitirmiş biri olarak baya beğendim.Her ne kadar ön yargı ile yaklaşsam da çünkü daha önce övülen animeler ile yaşadığım tecrübeler bana sadece ecchisi için övülüyor diye beklenti yarattı ama echisini çok güzel yedirmişler seriye dozunda diyebilirim bölümün yarısını kaplamıyor.Benden 10 üzerinden 8 aldı bu anime.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

aaaaaaaaa sen harbiden ön yargının kurbanı olmuşsun. böyle bi düşüncen olduğunu bilseydim hemen belirtirdim. ikinci sezonu ne zaman geliyor diye ara ara kontrol ettiğim serilerdendir. 2. sezonu çıksın diye bekliyorsam o seride bişey vardır :D ama hak veriyorum ecchi olupta beş para etmez boş anime çok fazla var. 
      moe'si katlanılır derecedeydi bence.

3. Gallardo

Gallardo

Ben 6. (yoksa 8 miydi) bölümden sonrasını izlememiştim ama şimdi yeniden listeye aldım. Bir şans daha vereyim.

4. Barış

Barış

ilk başta amaçsız dolaşıyorlar etrafta. sonradan bi hedef belirleyip o yolda ilerledikleri zaman seri başka bi şekle bürünüyor. konu ortaya çıkmış oluyor o yüzden takip etmesi çok güzel. ama kaç sene oldu hala çıkmadı ikinci sezon neyi bekliyorlar anlamış değilim. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.