Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

160764 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. One Piece hakkında ufak bir iç dökme Big Mom Arc'ı

Spoiler

Bege'in evine gittiklerinde süt içtikleri sırada Luffy ile Brook'un savaşta hasar aldığı yerleri Brook'un kafatası çatlağı / luffy 'un kırık dişinin iyileştirilmesi beni üzdü çünkü o adada aldıkları savaş yaraları başta tuhaf gelse de sonradan çok hoşuma gitti adamlar güçlü düşmanlarla savaşıyorlar Big Mom ile karşılaşmadan böyle kalıcı bir yara aldıysa Big Mom ne kadar güçlüdür demiştim..ama sen gel yaraları iyileştir beni üz,yaraların kalıcı olmasını isterdim.Ayrıca sanırım uzun zamandır ciddi takip ettiğim tek arc daflamingo arcında ileri sara sara bir hal olmuştum aynı şekil mink adasının başları ama bu big mom konseptini sevdim,çoğu one piece sever sevmemiş gibi duruyor ama...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Ben savaş yarısı olayını beğenmiştim :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Birde şu Oda / Tite / Kishi bana sanki yaptıkları seriler bitince yeni işler yapamayacaklarmış gibi hissettiriyor hep Gintama mangakasıda öyle çünkü çok uzun süredir sadece 1 seri yapıyorlar.

3. Sakuragi

Sakuragi

Sanırım arada yaş grubu küçük olan izleyici kitlesi aklına geliyor mangaka nın, dur şunlara bi mesaj vereyim diye düşünüyor, süt için çocuklar, kemikleriniz iyileşsin. Zaten kısa bir toplumuz herkesten fazla süt içmeliyiz ?

4. Gallardo

Gallardo

Gözle görülür hasar için işin makyaj kısmı denilebilir bir de Gear 2 olayı vardı her geçişte ömürden yiyordu Ennies Lobby bölümlerinden sonra bir daha bu meseleye değinildiğini hatırlamıyorum.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.