Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

Cold Dewil kullanıcısının paylaşımları

1. Üzülüyor insan gene de, türü itibari ile tekti dalında
  2. 2015’in Bahar Sezonunda Başlayan Gintama Animesi Bu Ay Sonlandırılıyor Gintama mangasının bu yıl içinde veya gelecek yıl biteceğinin haberi üzerinden sadece birkaç gün geçmişken seriyle ilgili bir kötü haber daha geldi. ANN’in haberine göre Gintama Haru Matsuri 2016 etkinliklerinde anime personelleri şu anda Gintama° adı altında devam eden Gintama animesinin bu ay sonlandırılacağını duyurdular. Animenin 10. yılı kutlamaları dolayısıyla düzenlenen etkinlikte konuşan Tomokazu Sugita (Gintoki), bazı serilerin yıldönümlerini kutladı ve Gintama için 11. yılın başladığını söyledi. Daisuke Sakaguchi (Shinpachi) ise “10 yıl geçmiş gibi hissetmiyorum hiç. O ilk kayıt seanslarından bu yana hislerim değişmedi. Şundan eminim ki bundan sonraki 10 yılda da aynısı olacaktır” açıklamalarında bulundu. Kagura karakterine hayat veren Rie Kugimiya da “Buradaki herkesle birlikte Gintama’nın 10. yıldönümünü kutlayabildiğim için çok mutluyum. Sevdiğim insanlarla, sizlerle ve sahte ‘anime bitiyor’ duyurularının oluşturduğu duygu karmaşalarıyla geçen bir 10 yıl oldu. Gelecekte daha fazla Gintama olması dileğiyle!” açıklamalarını yaptı. Şu anda yayımlanan Gintama animesi 2015’in Nisan ayında başlamıştı. Alıntı:http://www.animefantastica.com Kendi adıma daha 200-300 bölüm daha olsa Oshiyeteee Ginpachi sensei derim :( Siz neler düşünüyorsunuz ?
  3. Cold Dewil

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :) Brave 10 ?
  4. Bana kalırsa GTO izlemeyen, Hellsing izlemeyen biri yaşamamalı onu ne yapıcaz?
  5. Cold Dewil

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Ne çalışması ? TTNET düzenlemesi değilse dıkıntı değil :D
  6. Vasat kelimesi kişiye özgü bir tabir.Başkasının beğendiğini benim beğenmek gibi bir zorunluluğum olmadığı gibi benim beğendiğiminde başkasının hoşuna gitmesi zorunlu değil.Çizimleri,tarzı konusu ortalamanın altındaysa bir animeye vasat denebilir bence.Sitedeki beğenilere çok önem vermiyorum şahsen ben.%90 Fansubların yada basmakalıp kişilerin direk like atıp unlike'laması gibi bir durum söz konusu.Yorumlara sadece "Çok güzel bir seriydi "yazmakta bana göre aynı.Kalkıp durum değerlendirmesi yapıp spoiler katmadan özgün yapılan yorumlara değer veriyorum ben. Kıl olduğumda klasik, Kalkıp anime listesinde 10 anime olupta burda anime arayanlar. Sadece son sene çıkan animeleri izleyenler OMO ÇOZOMLORO KOTO diyenler 300. Bölüme gelip 301. güncel bölümde bu animeyi izlemeyin diyenler vs... vs... PS: Onun dışında üsttekinlerin hepsini izledim.Bunları izlemek ve beğenmek dediğim gibi kişiye özgü...
  7. Cold Dewil

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Matkap sesiyle,Pazar kahvaltısı... Ayrılamam senden aslaaağğğ şşarkısını duyar gibiyim
  8. Winnie The Pooh

Şizofren bir çocuğun hayali arkadaşları; bağımlı bir ayı, depresyonda bir eşek, hiperaktif bir kaplan, obsesif bir tavşan, endişeli bir armadillo ve narsist bir baykuş...Hmmmm

9. The Legend of the Legendary Heroes .... Sion Astal Final Fantasy....Sephiroth D.Grayman...Milenyum Earl JoJo's Bizarre Adventure... Dio FMA Brother... Homonculus Bunun dışında mentalite ve düşünce tarzıyla kötü olarak gördüğüm: Code Geass....Lamperouge, Lelouch Death Note... Kira Death Note...Misaki Hellsing... Alucard Hellsing... Anderson Alexander
  10. Allen Walker & 14th...( Neah Walker & Campbell ) Pandora Hearts... ( Oz & Jack )
  11. Bleach 664 diyorum...Başka birşey demiyorum  (**o**)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Yuki-chan

Yuki-chan

E böyle merak uyandırıyonuz ama. Şimdi başlasam 664'e 1 ayda anca gelirim. 1 ayada merakım geçer. En iyisi hiç başlamamak. :dunno-crazy-rabbit-emoticon:

3. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Başlama başlama animesi tekrar başlayana kadar bekle sonra bizim gibi oluyorsun . :P

Spoiler

keep-calm-and-wait-for-bleach-anime-2.pn

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Gelmez bence animesi ama olsun insan bekliyor :D 664'e kadar daha çok olaylar olaylar varda işte :D

12. Narutoya başta fena kıldım.Şöyle bi 10-15 bölüm civarı geçince az buçuk empati,Shippuden'e geçincede( Özellikle Wind Ost eşliğinde ) kıyamam sana yavyuuummm demeye başladım.Aynı oranda başta tuttuğum Sakurada yavaşla Hıııhıııı tabi tabi... Saskyler kovalasın seni moduna döndürdü beni.
  13. Tema Değiştirme kısmı gitmiş mi bana mı öyle geliyor ? :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

14. Babam kalkıp ne okuyordun sen dedi :/

2. Mileydi

Mileydi

Benim baba da senin yaş kızım 25 mi demişti ona da gülmüştüm :D

3. Anonymmy

Anonymmy

Kaçıncı sınıftın sen sorusunu hemen hemen 2-3 ayda bir duyuyorum, ama yine de bi gülme geldi :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Sen zaten 25 değil miydin abla :D

15. Noblesse 2 o.O Vayyyşşş

16. Karşınızdakinin zorla dondırmasını alırsanız =13,5 yıl...

17. Sıkıldım bunaldım.Hep aynı bencillikler...

18. Her seferinde farklı imza atıyorum. Şu yaşıma geldim daha içime sinen bir tarz yakalayamadım :(

1. Amygirl

Amygirl

Ben artık hiç değiştiremem imza beyannamesi verdim noterden :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Bende ehliyete verdim. Verdim gerçi ama hızlı at hızlı at dediklerinden sertba diye attım :|

3. Amygirl

Amygirl

:D Senden süper nüfus memuru olurmuş :D çocukların adı : Ayş, Fatm, Ahme, Berkca sdkfdkgfhg

19. Avea ,Türk Telekomun oldu.Artık ev telefonlarıda mı çekmeyecek ?

20. Yabancı dizide dayak yiyen adama kalkıpta, "sana bol limonlu şehriye çorbası yapayım" diye kadının dublajcısına sesleniyorum.Şehriyeli Tavuk suyu çorbası demen gerek :|

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen niye dublajli izliyosun ki oglum

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Spiderman'nin türkçe konuştuğu film mi var o.O Çocukluğumdaki çizgifilm spidermanden bahsediyorum

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Durumda dublajci demissin?

21. Kurtulmakta, kurtulasıya kadar kafa dinlemek asıl niyet herkesin :D
  22. Gerçekçi olmak zorunda mı ? Hergün yemek sepetinden uçakla havadan adamın üstüne yicek bırakılmasını istesem mesela :D Olur mu olur hayalgücü sınırsız :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.