Jump to content

lamirox

Üyeler
  • İçerik sayısı

11
  • Son ziyareti

lamirox hakkında

• Doğum günü 01/12/1997

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

lamirox üyemizin başarıları

1. lamirox

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

ldren begendigine sevindim elimden geleni yapmaya calısıyorum anime konun oldukca gizemli ve güzel geldi umarım aklındakinler olur :P yorumunu oldukca begendim
  2. lamirox

Siz Bir Anime Yapmak İsteseniz Konusu Ne Olurdu

cok güzel fikirler yazmışsınız bayıldım gerçekten harika fikirlerrr :D :)
  3. hikaye, karakter ve türü nasıl düşünürdünüz bir anime yapmak istermiydiniz ben bir anime yapmak isterdim hikayesi olsun karakter ozellikleri ya da cizimi peki ya siz yapmak istermiydiydiniz
  4. lamirox

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

katılıyorum
  5. ben bir anime ye başlayacağımda ilk başta görünümüne bakarım sonra türüne birde bölüm sayasına tabi bu degişiyor az bölümleri cok izlemem tabi ikinci sezonu yoksa :) :)
  6. anime izlemek insanı hırslandırıyor zeki yapıyor yani anime izlemek hem dersleri hemde günlük yaşantımızı cok iyi etkiliyor anime olmasaydı günlük hayatım boş boş gecerdi okuldan cıktığmda anime izleme sevinci oluyorya işte en cok sevdigim sey o ;D ;D ;D ;D
  7. lamirox

Anime'ye Nasıl Başladınız?

bende maxi tv de anime izlemiştim tenjho tenge ama tabi anime oldugunu bilmiyordum sonra bir sene gibi bir süre sonra internetten tekrar izlemek istemiştim bir sitede buldum bir kaç bölüm izledim orda anime listesine baktım vampire knight izlemeye başladım ve bir daha bırakmadım ve bagımlısı oldum . :D :D
  8. lamirox

Kaichou wa Maid-sama!

keşke devamı gelseydi
  9. lamirox

Manganın Tarihçesi

ne zaman cıkmış bilmem ama manga cok güzel
  10. lamirox

En beğendiğiniz ve takip ettiğiniz mangalar neler

death note kuroshitsuji fairy tail
  11. lamirox

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

pandora hearts , kuroshitsuji, lovely comlex , d gray man, kaichou wa maid sama
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.