Jump to content

Bashoo7Eliasto

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

4 Takipçi

Bashoo7Eliasto hakkında

• Doğum günü 12/13/1995

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

1459 profil görütülenme

Bashoo7Eliasto üyemizin başarıları

1. yıllar sonra tekrar girince duygulandım :big-eye-milk-bottle-emoticon:

1. Barış D. Baryshx
    2. LeornKayn

LeornKayn

Ben hatırlayamadım şaka maka üstüne üstelik takipçilerdeyim cidden yıllar sonra girmişin

2. bn anlamıyorum elin avrupalısı amerikalısı senden 20 yıl ileride onlarda neden böyle yasaklar olmuyo onlara bakarsan bizim tam tersimiz daha çok hayal kurmaya imkansız gibi görünen şeylerin aslında bir gün gerçeğe dönüşebileceği fikrini çocuklarına aşılıyolar. bizde hala okulda da okul öncesinde de hep aynı ezberci sistem izlede ezberle öğren oğlum padişahların hayatını 5-6 yaşındaki bi çocuğun ilgisini çekmez ki inadına PİKA PİKA :D :D
  3. Bashoo7Eliasto

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Angel Beats çok saçma anime ama olsun izlettiriyor kendini :D
  4. Bashoo7Eliasto

Pokemon The Origin ile Yeniden Doğuyor

red olması iyide ash yoksa neyleyim öyle pokemonu :D
  5. Bashoo7Eliasto

Sword Art Online’a Özel Anime

Özel bölümler yapılabilir ama bence 2. sezonu kesinlikle çıkmamalı tadında bırakılmalı bazı şeyler ;)
  6. Bashoo7Eliasto

BlazBlue'nun İlk Videosu

ekime çok var daha :D
  7. Bashoo7Eliasto

Harry Potter Cosplay(TK)

çok güzel olmuş valla Turkish Hayri Pıtır :D
  8. Bashoo7Eliasto

One Piece Film Z

off gerçekten uzun zaman oldu hala yok hiçbir haber :/
  9. Bashoo7Eliasto

Dizi Tavsiyeleri

vampire diaries en sevdiklerimden :D türk dizilerinden sadece l&m izliyorum ;)
  10. Bashoo7Eliasto

2012 Manga Satış Rakamları

biz burda naruto-one piece karşılaştırması yapıyoruz bir japon bizi görse güler herhalde bu rakamlara bakınca onlar için sonuç belli one piece :)
  11. bence olabilir sonuçta çizilerek yapılıyo ama ülkemizde malesef çizgi film sadece 0-9 yaş gruplarına hitap eden yapımlardır gibi bir algı var bence çok yanlış bence evet anime çizgi filmin alt dalı olabilir bence bir sakıncası yok :D not:ama anime izlerken anne veya babanız odanızdan içeri girdiğinde ''bune böyle bu yaşta hala çizgi filmmi izliyorsun?'' gibisinden şeyler söylediğinde oturupta ''anne bu anime, çizgi filmin alt dalıdır büyüklere de hitap eder falan dersen iş uzar gider zaten kimseyi inandıramazsın :D off neyse ya en iyisi anime çizgi film falan değildir kardeşim anime animedir işte :D
  12. çok süper bu anime ya 2-3 bölüm izler yatarım demiştim bir bakmışım saat sabah 5 olmuş, 15. bölümdeyim hiç unutmam annem zorla yatırmıştı <_< animenin sonlarına doğru ilk başlardaki gibi akıcı ve sürükleyici olmadığını düşünsemde benden 10 üzerinden 7 alır :D
  13. Bashoo7Eliasto

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Elfen Lied nasıl bir animeydi o öyle :o
  14. Bashoo7Eliasto

Bir Hayaliniz

off ya benim hiç bir hayalim falan yok :mellow: çok boş yaşıyorum ileride ne olucam ne yapmak istiyorum hiç yok bunlar :( çok günlük yaşıyorum galiba :( ama tam hayalmi bilemiyorum ama bi japonyaları göreydik fena olmazdı bee :D
  15. Bashoo7Eliasto

Pokémon (anime) FC

benide eklermisin yıllarımı verdim ben pokemona :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.