Jump to content

Sechiru

Üyeler
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

Sechiru hakkında

• Doğum günü 03/05/2000

Profil Bilgileri

Sechiru üyemizin başarıları

1. Sechiru

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

bu arada AAA nında animesini yapsınlar yeni keşfettim 2 saat önce başladım şimdi bitirdim süper birşeydi yaa çocuk çok tatlıydı keşke öyle bir çocuk gerçek hayatta olsada bana aşık olsa :D bide hiç duymadımda veritas nasıl birşey?? :DDDD konusunu beğenirsem bende okuyim :D
  2. Sechiru

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Bu İlk 5i :D 1-gintama 2-fairy tail 3-bleach 4-d.gray-man 5-hakuouki Buda Diğer 5i :D (yazmadan edemedim) :D 6-kaichou wa maid-sama 7-hellsing 8-one piece 9-death note 10-mirai nikki 11-elfen lied (yazmassam ölürüm) :D
  3. Sechiru

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

tabiki kullanırdım çünküsü mü var :D bana laf sokan kişileri öldürürdüm :D ayrıca birisine sinirlendiğimde eğer benden özür dilemezse veya kendini rezil edecek bişey yapmassa vb onu öldürürdüm ^_^
  4. Sechiru

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

tek isteğim manga çizebilmek hikayem var biraz yetenekde var ama çizmek için tablet yok ./ eğitimde aldımmı inş mangaka olacam :DDD
  5. Sechiru

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

sanji ve light ile burçlarımız aynı ama lighti hiç sevmiyorum <_< neyse bu arada kazamanın burcu yokmuu :((
  6. Sechiru

Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?

usui yaşasaydı ve bana aşık olsaydı süper olurdu ^_^ kyaaa *_* hayalini kurunca kendimi kaybedip sandalyeden düştüm :D gintama: üçünden hangisini seçsem acaba okita - shinsuke - kamui ama okitayı seçerdim .d bleach: tabiki de ulqiorra naruto: sasori çok seviyom ben o çocuğu one piece: aklıma gelen biri yok ama luffy olurdu herhalde death note: L tabiki :(( d.gray-man: lavi hakuouki: tabiside kazama ama okitada çok tatlı hangisini seçsem ikisi de .d fairy tail: zeref
  7. Sechiru

Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!

dengeki daisy - stardust wink - barajou no kiss - black bird - beast master - crash - SLH - shinobi life. bunların kesinlikle animesi çıkmalı ama inat yapıyolar çıkarmıcaz diye :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.