Jump to content
Türk Anime TV Forum

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2.965
  • Son ziyaret

• Başarı

55

Hokage_Minato kullanıcısının son zaferi 23 Şubat

Hokage_Minato en beğenilen içeriğe sahiptir

Hokage_Minato Hakkında

• Derece
    Eren Bayhan
  • Doğum Günü 29-04-1997

Kişisel Bilgiler

Kullanıcı Sistem Bilgileri

• IPB Sürüm
    https://www.facebook.com/servantesa

Güncel Profil Ziyaretleri

31.491 profil görüntüleme
  1. 24-25. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler... Seri tamamlanmıştır. Çevirmen arkadaşlara çok çok teşekkür ederim.

15ten önceki bölümlerin fansubunu yapmayı düşünüyormusunuz

Yapamayız bizde bir nevi fansub görevi yapıyoruz bir başka fansubun çevirilerini paylaşamayız ama eğer indiriceksen özelden yaz bana indirme linki sağlayabilirim.

Demişsiniz ama elinizde hala link varsa alabilir miyim?

1. Mertak

Mertak

Anime

Muv-Luv Alternative: Total Eclipse

2. Selamlar Minato naber nasılsın :D

ilk yazımı sana yazayım dedim yeni forum stilinde :D

3. Doğum Günü Kutlama Bölümü

Ne gece bekler sabahi Ne genc oluyu mezar Ne de seytan bekler gunahi Benim seni bekledigim kadar Dogum gunun kutlu olsun melek
  4. Hitagi Senjougahara gibisi var mı ya <3

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

... Lütfen bayım her karaktere sulanmayın. İyi günler

2. NatsuJun

NatsuJun

bence no 1 tsunderedir

3. ♠Kadir♠

♠Kadir♠

Aynen bayılıyorum bu kıza, ne güzel yumruk atıyor :D

5. ICON'15 - İstanbul Üniversitesi BIKIFIKI Etkinliği! 12-13 Eylül

Kötüyse gitmeyeyim yarin. Para vermeye degmez gibi. :D Not:Tel kafayi yedi surekli Eren`in hesaba girip duruyor. -.-
  6. Ecchi FC [+18]

Evvet, Şimdi FC'yi canlandırma işlemlerine geçiyoruz! Listeyi tekrardan oluşturalım istedim ve yardımcı olmanız gerekiyor. Üye alımları tekrardan açıldı ismini görmeyen beni ekle demesi yeterli. Dev arşive gelince, siz istersiniz de yapmam mı ya <3 159 sayfadaki tüm resim ve videoları konuya ekleyeceğim. İsteyen olursa direk konuya bakması yetecektir. Yoldaşlarım uzun süren sessizlikten sonra artık ses getirmemizin vakti gelmiştir! Her yerde olacağız Ecchi FC hakettiği konumu geri alacak! 150 binden fazla tıklanmış bir konu bu kimse ateşini söndüremez! İmza için Dj-Morphosis teşekkür ederiz.
  7. Merhaba

Hentai ? :huh:
  8. Forum üyeleri anime karakteri olursa...

hahaha iltifat mı hakaret mi anlamadım. Ezgi sakura olsa ben sasuke oluyorum. Bu sebeble sakura olamaz :D Ezgi - Makoto Kisaragi oluyor bence :D Tatlı, Ufak, şirin, büyüleyici işte :D :D Ben de Shun Iriya olurum o zaman :D Ve sen de Ercan, 2-3 Gün önce Yusufpaşa durağında terleyen adam oluyosun :D :D
  9. Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

Ne olsun işte serhat beni taçeden kovdu falan öyle yani :D
  10. Ecchi FC [+18]

Ayıpsın seni nasıl silebilirim <3 ƒυяκαη sніСніяυ üyeliğiniz onaylanmıştır. :bled1-onion-head-emoticon:
  11. Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

yaşıyosun ha... Napıyon la yürüyen ego :D :D
  12. Türk Anime Çeviri Ekibi [TAÇE]

13. Ecchi FC [+18]

Evet gençler, Ecchi FC geri döndü! Yeni üye alımlarımız açılmıştır, yapmanız gereken 1-2 resim veya video atmanızdır. Eski üyelerin çoğu silinmiştir, tekrar üye olmak isteyenler yorum atsınlar. Önereceğiniz Ecchi Manga/ Anime'yi neden önerdiğini de yazmanız gerekmektedir. İmzamızı, imza kısmıza koyarak Ecchi FC üyesi olduğunuzu göstermiş olursunuz. İmzamız: Ve bu da ayrıyetten kullanmak isteyebileceğiniz imzalar:
  14. MangaHanta! [Türkçe Manga Çeviri Grubu] www.mangahanta.com

How yaptığın hiç adil değil. Siz de bir çok animemize dadanmiş insanlarsınız lütfen saygılı olalım. Ben hiç bir zaman size gelip animemden elinizi çekin demedim. Bu arada ebruya selam söyle : :D:D Neyin doğru neyin yanlış olduğunu Allah bilir. Şu mübarek kadir gecesinde olmuyor. Eğer yanlış bir şey olsaydı. Fansub seçme sekmesi olmazdı.
  15. Doğum Günü Kutlama Bölümü

:D Teşekkür ederim Teşekkür ederim :D Teşekkür ederim :D http://forum.turkanime.tv/topic/13601-iyi-ki-do%C4%9Fmu%C5%9Fsun-hokage-sama/